E-learningowy projekt SGH

Data dodania: 3.10.2014

Planujesz udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości? Weź udział w „Kafeterii” - bezpłatnym e-learningowym projekcie edukacyjnym

KafeteriaTrwa rekrutacja do VI edycji „Akademia Edukacji Menedżerskiej - kafeteria edukacyjna dla licealistów” - projektu realizowanego przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

Wszystkich chętnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych (liceów, szkół technicznych, szkół zawodowych) zachęcamy do udziału.

Będziecie mieć do wyboru aż 50 wydarzeń edukacyjnych realizowanych w takich formach jak: multimedialne filmy, wykłady e-learningowe, forma dyskusyjne, czaty, konkursy oraz doradztwo biznesowe online.

Będziecie mogli pogłębić swoją wiedzę w pięciu obszarach tematycznych:

• finansowanie działalności biznesowej,
  • wzmacnianie przewag konkurencyjnych,
  • budowanie wizerunku firmy i produktu,
  • zarządzanie kapitałem ludzkim,
  • międzynarodowe relacje biznesowe.

Zapisu możecie dokonać poprzez formularz rekrutacyjny dostępny na stronie www.kafeteria.edu.pl.

Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania, piszcie do nas na adres: biuro@kafeteria.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy!