Eliminacje szkolne Olimpiady już 4 grudnia br.

Data dodania: 18.11.2014

4 grudnia br. w ponad 1100 szkołach ponadgimnazjalnych odbędą się eliminacje szkolne X edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

Trwają one 60 minut i rozpoczynają się punktualnie o godz. 9.00 (równocześnie we wszystkich szkołach na terenie całego kraju). Eliminacje szkolne polegają na rozwiązaniu testu wiedzy składającego się z 50 pytań o zróżnicowanym poziomie trudności.

Do zawodów zostało zgłoszonych aż 20 000 uczniów. Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia!

Do eliminacji okręgowych zostanie zakwalifikowanych zgodnie z Regulaminem Olimpiady 1250 osób.

Zawodników zapraszamy do zapoznania się z testami z poprzednich edycji zawodów.

Przedstawicieli Komisji Szkolnych zapraszamy do zapoznania się z Instrukcją dla Komisji Szkolnych. Przypominamy także, że otrzymanie przesyłki z testami przez Szkołę należy potwierdzić po zalogowaniu się do Panelu Komisji Szkolnych najpóźniej do dnia 1 grudnia br.