Warsztaty z treningu kreatywności

Data dodania: 16.07.2015

3 lipca br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbyło się ostatnie seminarium dla nauczycieli – Trening Kreatywności.

Warsztaty przygotowała i przeprowadziła p. Barbara Kowalewska, trener pracujący w Szkole Trenerów Biznesu INTRA-BIZNES.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się, w jaki sposób dokonywać zmian w myśleniu i przełamywać rutynę. Podczas ćwiczeń zespołowych i indywidualnych poznali techniki i metody twórczego myślenia oraz rozwiązywania problemów. Poszerzyli również swoje zasoby twórcze o nowe pomysły, które z powodzeniem będą mogli wykorzystać podczas zajęć szkolnych.

Na zajęciach nie zabrakło także elementów humorystycznych, które sprzyjały twórczemu myśleniu podczas realizacji zadań.