Seminarium z tematu przewodniego - materiały

Data dodania: 20.11.2015

W dniu 13 listopada br. mieliśmy przyjemność gościć w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie nauczycieli przedsiębiorczości z różnych stron kraju.

Wzięli oni udział w Seminarium naukowym dotyczącym hasła przewodniego XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości "Nowe przewagi konkurencyjne - technologia, informacja, społeczność".

W programie Seminarium znalazły się następujące zagadanienia:

• Przewagi związane z technologiami zmieniającymi różne obszary przedsiębiorstwa (ze szczególnym uwzględnieniem rewolucji cyfrowej i nowych modeli e-commerce) - zobacz prezentację
  • Wykorzystanie informacji w kreowaniu przewag konkurencyjnych (systemy zarządzania, Big Data) - zobacz prezentację
  • Marketing internetowy, prosumpcja i współczesne sposoby budowania relacji z klientami - zobacz prezentację
  • Jak skutecznie przygotowywać uczniów do Olimpiady Przedsiębiorczości.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami obszernych fragmentów wykładów.

Zachęcamy także do zapoznania się z podsumowaniem dyskusji dotyczącej najlepszych praktyk stosowanych przez szkoły w trakcie przygotowań do zawodów Olimpiady Przedsiębiorczości.