Seminarium dla nauczycieli już 25 listopada!

Data dodania: 15.11.2016

Z myślą o pedagogach przygotowujących swych uczniów do udziału w tegorocznej edycji Olimpiady Przedsiębiorczości organizujemy seminarium pt.: „Przywództwo w biznesie”.

Zakres merytoryczny spotkania odnosi się do hasła przewodniego zawodów, a jego celem jest wsparcie nauczycieli w pełniejszym zrozumieniu zagadnień dotyczących przywództwa, czyli zmiennego bloku tematycznego Olimpiady.

Seminarium odbędzie się 25 listopada br., w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (aula VII, 3 piętro). Udział w nim jest nieodpłatny, a godziny zajęć (10:00-16:45) pozwolą Państwu na zaplanowanie jednodniowego wyjazdu.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich nauczycieli zgłoszonych do udziału w Olimpiadzie. A dla pedagogów ze szkół z mniejszych miejscowości, oddalonych od Warszawy przygotowaliśmy ofertę zwrotu kosztów dojazdu na szkolenie.

czas wydarzenia

prowadzący

temat

prof. dr hab. Zbigniew Dworzecki

Rola menedżera w kryzysie przedsiębiorstwa

przerwa kawowa

dr Sławomir Winch

Nowe koncepcje przywództwa w biznesie

przerwa kawowa/poczęstunek

prof. dr hab. Jakub Brdulak

Pobudzanie innowacyjności

przerwa kawowa

dr Sylwester Gregorczyk

Budowanie zespołu

Zapraszamy serdecznie! Zgłoszenia do dnia 20 listopada 2016 r. poprzez FORMULARZ

Ważne informacje o seminarium:

• Udział jest bezpłatny,
  • Pedagogom ze szkół z mniejszych miejscowości (poniżej 30 tys. mieszkańców), oddalonych od Warszawy o min. 50 km, przysługuje zwrot kosztów dojazdu na szkolenie.

Zasady refundacji:

1. Koszty przejazdu nie powinny być wyższe niż koszt biletu kolejowego II klasy lub – w przypadku braku komunikacji kolejowej – koszt biletu autobusowego, z pełnym wykorzystaniem taryf ekonomicznych i zniżkowych. Nie zwracamy kosztów przejazdu komunikacją miejską.
  2. Uczestnicy spełniający warunki podane wyżej, proszeni są o przesłanie listem poleconym, w ciągu 7 dni od dnia szkolenia podania o zwrot dokonanych kosztów za przejazd (PODANIE_pobierz) wraz z oryginałami biletów PKP lub autobusowych, na adres: Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych, al. Niepodległości 162, lokal 150, 02-554 Warszawa.
  3. Pokrycie kosztów będzie możliwe jedynie po przedłożeniu biletów PKP lub biletów autobusowych w obie strony (w formie jednego biletu lub dwóch osobnych biletów na dojazd i powrót).
  • Zaświadczenia wydawane będą uczestnikom, którzy wezmą udział w całym seminarium.
  • Program seminarium do pobrania tutaj.