Test eliminacji szkolnych z kluczem

Data dodania: 7.12.2017

Etap zawodów szkolnych XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości już za nami.

Do rozwiązania testu eliminacji szkolnych Olimpiady Przedsiębiorczości przystąpiło ponad 11 tys. uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z testem i prawidłowymi odpowiedziami na pytania w nim zawarte.

Protokół elektroniczny dla Komisji Szkolnych znajduje się w Panelu Komisji Szkolnych (dostęp po zalogowaniu). Komisje Szkolne zachęcamy też do skorzystania z klucza, który ułatwi pracę przy sprawdzaniu testów.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach, a Członkom Komisji Szkolnych - za zaangażowanie w przeprowadzenie eliminacji w szkołach.

11 grudnia br. na stronie Olimpiady opublikowane zostaną wartości progów punktowych decydujących o kwalifikacji do kolejnego etapu.

Ostateczne wyniki etapu szkolnego znane będą 3 stycznia 2019 r.

Do kolejnego etapu, eliminacji okręgowych, przystąpi 1250 uczestników. To właśnie oni 7 marca 2019 r. rywalizować będą o 50 miejsc w finale zawodów.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia!

Organizatorzy Olimpiady