Praktyk Biznesu. EDYCJA WIOSENNA

Data dodania: 8.05.2018

Zapraszamy do zgłaszania szkół ponadgimnazjalnych do udziału w projekcie "Praktyk Biznesu" - działaniu towarzyszącym Olimpiadze Przedsiębiorczości.

Ideą projektu są 45-minutowe spotkania ze start-upowcem - osobą, która opowie o blaskach i cieniach prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Udział w spotakaniach jest bezpłatny a realizowane są one w szkołach, które dokonają zgłoszenia.

Zachęcamy do zapoznania się z ideą i założeniami organizacyjnymi projektu: http://www.olimpiada.edu.pl/strona/55/p/Praktyk_biznesu.

Zgłoszenia szkoły można dokonać poprzez Formularz zgłoszeniowy, dostępny także w opisie projektu znajdującym się pod powyższym linkiem.

Podczas rejestracji szkoła sama wyznacza datę spotkania, wybierając ją w rozwijalnej listy.

Wymagane jest podanie danych min. 30 uczniów - uczestników spotkania.

Po rejestracji niezwłocznie skontaktuje się z Państwem pracownik z Zespołu Olimpiady Przedsiębiorczości, aby ustalić godzinę spotkania.

Serdecznie zapraszamy!