Gala XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

Data dodania: 20.06.2018

19 czerwca w Szkole Głównej Handlowej odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród laureatom XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości oraz ich opiekunom.

Pierwszą nagrodę odebrał Wiktor Skowroński z Liceum Ogólnokształcącego Niepublicznego nr 40 w Warszawie.

Przedstawiciele Kłodzkiej Szkoły Przedsiębiorczości w Kłodzku odebrali nagrodę specjalną ufundowaną przez firmę Plagiat.pl – bon o wartości 4 000,00 zł na zakup sprzętu cyfrowego. Nagroda rozlosowana została wśród szkół zawodników zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych Olimpiady Przedsiębiorczości.

W Gali udział wzięli przedstawiciele uczelni ekonomicznych – współorganizatorów Olimpiady Przedsiębiorczości oraz przedstawiciele Partnerów Głównych Olimpiady, tj. Narodowego Banku Polskiego oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, a także przedstawiciele Partnerów organizacyjnych.

Galę uświetnił wykład prof. Piotra Płoszajskiego, pt. „Przedsiębiorczość w czasach IV Rewolucji Przemysłowej” oraz występ chóru SGH.

Podczas Gali ogłoszono hasło przewodnie XIV edycji zawodów: „Trendy na rynku kapitałowym”.