Potwierdzenie otrzymania testów

Data dodania: 29.11.2018

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie otrzymania testów i arkuszy odpowiedzi na eliminacje szkolne XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości - do 4 grudnia br. W tym celu należy zalogować się do Panelu Komisji Szkonych używając loginu i hasła otrzymanych podczas rejestracji szkoły.

Instrukcja dla Komisji Szkolnej zostanie opublikowana na stronie OP oraz panelu 3 grudnia br.

UWAGA! Przypominamy, że ze względu na kodowanie arkuszy odpowiedzi w celu późniejszego odczytu przez urządzenie skanujące, Członkom Komisji Szkolnej sprawdzającym arkusze odpowiedzi, NIE WOLNO DOKONYWAĆ zaznaczeń w polach odpowiedzi do pytań.

Jednocześnie przypominamy, że zawody szkolne odbędą się już 6 grudnia br. w godz. 9.00-10.00.