Zmiana terminu publikacji wyników eliminacji szkolnych

Data dodania: 2.01.2019

Drodzy Zawodnicy XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości,

ze względu na niekompletną dokumentację, jaką otrzymaliśmy od Komisji Szkolnych, w tym przede wszystkim brak zgód na przetwarzanie danych osobowych, kluczowych dla procesu sprawdzania i weryfikacji arkuszy odpowiedzi oraz późniejszej publikacji wyników eliminacji szkolnych, Komitet Główny informuje o przesunięciu daty publikacji wyników na termin nie późniejszy niż 21 stycznia 2019 r.

Decyzję swoją Komitet Główny uzasadnia chęcią uwzględnienia wyników wszystkich uczniów kwalifikujących się – zgodnie z opublikowanymi progami punktowymi – do etapu eliminacji okręgowych. Brak ww. zgód powoduje konieczność dyskwalifikacji zawodników. Celem zapobieżenia dyskwalifikacji zawodników, Komitety Okręgowe wysłały do Komisji Szkolnych maile z prośbą o niezwłoczne uzupełnienie dokumentacji.

Dołożymy wszelkich starań, aby zminimalizować ewentualne niekorzystne dla zawodników skutki ww. braków w dokumentacji.