Aktualności

Wyniki eliminacji okręgowych

Data dodania: 8.03.2019

Drodzy Zawodnicy!

Publikujemy listy zawodników zakwalifikowanych do elminacji centralnych XIV Olimpiady Przedsiębiorczości.

Eliminacje okręgowe odbyły się w dniu 7 marca 2019 r. w pięciu uczelniach ekonomicznych: Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

 


Zgodnie z pkt 4.2.4.16. Regulaminu XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości: "[...] zwycięzcami eliminacji okręgowych Olimpiady Przedsiębiorczości zostaje piętnastu zawodników z każdego okręgu, którzy zdobyli największą liczbę punktów łącznie z testu i zadania zespołowego (łączenie 75 zawodników) oraz 25 zawodników spośród pozostałych zawodników w skali ogólnopolskiej, którzy uzyskali największą liczbę punktów z testu.

 

Listy zawodników wg okręgów:

WARSZAWA

KATOWICE

KRAKÓW

POZNAŃ

WROCŁAW

 

Publikujemy także listę "Lucky losers", czyli listę zawodników zakwalifikowanych na podstawie wyników z testów spoza TOP15 w danym okręgu.

LISTA 25 zawodników - Lucky losers

Powyższe listy wg okręgów uwzględniają zawodników "Lucky losers".

 

Gratulujemy!

 

Zespół Olimpiady

 

 

Publikacje

Zapraszamy do lektury publikacji podsumowującej XIV edycję Olimpiady Przedsiębiorczości, która odbyła się w roku szkolnym 2018/2019. W publikacji zaprezentowano...

Zobacz więcej »Partnerzy Olimpiady Przedsiębiorczości