webinarium merytoryczno-metodycznym „Mentorship Academy” - 19 lutego 2021 r.

Data dodania: 2.02.2021

Drodzy Zawodnicy i Opiekunowie,

serdecznie zapraszamy zawodników zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych wraz z opiekunami do udziału w webinarium merytoryczno-metodycznym „Mentorship Academy” dotyczącym eliminacji okręgowych XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, które odbędzie się 19 lutego br., w godz. 10.00-17.00 w aplikacji MS Teams.

Zachęcamy do zapoznania się z agendą.

Udział w webinarium wymaga zgłoszenia, którego dokonuje się przez Panel Komisji Szkolnych, po uprzednim zalogowaniu. Opiekun zgłasza zarówno siebie, jak i uczniów klikając w odpowiedni button.

Ze względu na limit aplikacji MS Teams w webinarium może wziąć udział tylko 350 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po osiągnięciu 350 zgłoszeń nastąpi automatyczna blokada i brak możliwości zgłoszenia kolejnej osoby.

Udział w webinarium osoby zgłoszonej możliwy jest po wejściu w link przesłany w dniu poprzedzającym webinarium na mail podczas rejestracji.

Zespół Olimpiady Przedsiębiorczości