.: życie służbowe :.

Data dodania: 30.05.2010

Kiedy przeczytałam artykuł na stronie Pulsu Biznesu od razu przypomniał mi się pewien znany szkolny dowcip.

.: w(i)rrrr :.

Data dodania: 28.05.2010

Zazwyczaj w kulminacyjnym momencie pasjonującego filmu w tv pojawia się przerwa na reklamę… To irytujące!

.: mama i praca :.

Data dodania: 26.05.2010

Od kilku lat organizacje pozarządowe prowadzą szeroko zakrojone działania, których celem jest uświadomienie pracodawcom korzyści płynących z zatrudniania młodych mam.

.: wielka woda :.

Data dodania: 24.05.2010

Za liczbami informującymi o gospodarczych stratach kryją się dramaty pojedynczych ludzi. Niektórzy stracili wszystko.

.: migracyjne kierunki :.

Data dodania: 22.05.2010

Być może wkrótce to nie Irlandia czy Wyspy Brytyjskie staną się głównym kierunkiem migracji zarobkowej Polaków. Otwierają się nowe, egzotyczne możliwości.

.: wyjdzie albo nie :.

Data dodania: 20.05.2010

12 maja w Centrum Giełdowym w Warszawie odbyło się zakończenie trzeciej edycji mistrzostw świata w inwestowaniu World Top Investor 2009-2010.

.: pasjonująca historia :.

Data dodania: 18.05.2010

Jak przekazać wiedzę w niestandardowy sposób? Inspiracją może stać się pomysł studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

.: maszynki do robienia pieniędzy :.

Data dodania: 15.05.2010

To nie będzie tekst ani o fałszowaniu banknotów, ani o hazardzie. Dzisiaj zajmiemy się automatami vendingowymi.

.: luksusowe po polsku :.

Data dodania: 13.05.2010

Najbardziej prestiżowe na świecie pismo o modzie nie ma w Polsce o czym pisać. Jednak segment dóbr luksusowych rozwija się w szybkim tempie.

.: gotówka w palcu :.

Data dodania: 11.05.2010

Prostota, wygoda oraz bezpieczeństwo to zalety nowego sposobu identyfikacji właściciela bankowego konta.

.: fair trade :.

Data dodania: 9.05.2010

8 maja w Polsce po raz czwarty, a po raz dwudziesty na świecie, obchodziliśmy Dzień Sprawiedliwego Handlu.

.: biuro pod lupą :.

Data dodania: 6.05.2010

Jesteś nowicjuszem w dziedzinie finansów? Masz kłopot z wyborem domu maklerskiego? Być może zainteresują Cię wyniki badania dotyczącego jakości obsługi inwestorów w punktach obsługi klienta.

.: ujarzmić naturę :.

Data dodania: 4.05.2010

Islandzki wulkan wznawia aktywność. Globalna gospodarka zaczyna ponosić znaczne straty. Czyżby efekt motyla?

.: interaktywnie :.

Data dodania: 1.05.2010

Interaktywna reklama w telewizji? Można!Wystarczy nieszablonowy pomysł i świetne przełożenie na rzeczywistość.