.: kalendarz na Nowy Rok :.

Data dodania: 30.12.2010

Trzy w jednym: motywacja, satysfakcja i komunikacja. To niewątpliwe zalety opisanego zabiegu marketingowego.

.: echa denominacji :.

Data dodania: 28.12.2010

Zostały tylko trzy dni, bo tylko do końca tego roku można wymieniać stare złote na nowe

.: choinkowy ranking :.

Data dodania: 26.12.2010

Ile pieniędzy wydała przeciętna polska rodzina na bożonarodzeniowe drzewko – tego nie wiem. Wiem jednak, gdzie znajduje się najdroższa choinka na świecie.

.: prezent bez wpadki :.

Data dodania: 24.12.2010

Jak ustrzec się niechcianych prezentów pod choinką? Do tej pory większość z nas stosowała dlikatne sugestie. Teraz jest Gift Advisor.

.: w sieci :.

Data dodania: 22.12.2010

TI źródłem przewagi konkurencyjnej? Jak najbardziej, jeśli tylko właściciel zdecyduje się na zastosowanie technologicznych zdobyczy cywilizacyjnych.

.: przedświąteczne wydatki :.

Data dodania: 20.12.2010

Zastaw się, a postaw się – wygląda na to, że przytoczone powiedzenie znowu sprawdzi się w tym roku.

.: budżet 2011 :.

Data dodania: 18.12.2010

Sejm uchwalił budżet, ale to wcale nie oznacza końca perypetii z budżetową ustawą. Już  niedługo przyjdzie czas na senackie poprawki.

.: instrument inwestycyjny :.

Data dodania: 16.12.2010

Na dworze zima, a na GPW gorąca atmosfera, na którą z pewnością miała wpływ decyzja o powstaniu nowego indeksu.

.: ach te ubezpieczenia :.

Data dodania: 14.12.2010

Przezorny zawsze ubezpieczony. Jednak sytuacja może się skomplikować, gdy przezorny i ubezpieczyciel inaczej interpretują postanowienia umowy.

.: skrzynki pełne dolarów :.

Data dodania: 12.12.2010

O nowych studolarówkach już pisałam. Dzisiaj ciąg dalszy tej historii, bo w mediach coraz głośniej o najdroższej w ostatnim czasie partii banknotów.

.: łapówkowy barometr :.

Data dodania: 10.12.2010

Badania wskazują, że w 2010 roku co szósty Polak wręczał łapówkę. Jeśli weźmiemy pod uwagę światową średnią – możemy powiedzieć, że nie jest tak źle.

.: coś już wiemy :.

Data dodania: 8.12.2010

Refleksje po zawodach szkolnych można zamknąć jednym zdaniem: Test był trudny. Ogólna, podręcznikowa  wiedza nie wystarczyła, aby awansować.

.: mieć miedź :.

Data dodania: 6.12.2010

Złoto, srebro, teraz przyszła kolej na inny kruszec. Jeśli podaż jest ograniczona – ceny muszą rosnąć.

.: zima, zima, zima :.

Data dodania: 4.12.2010

Mieć albo nie mieć – oto jest pytanie. A chodzi o assistance.

.: czas na zakupy :.

Data dodania: 2.12.2010

W sklepach zaczyna się przedświąteczne szaleństwo. Może warto usiąść w spokoju przed monitorem własnego komputera i zrobić zakupy on-line?

.: konkursowe zmagania :.

Data dodania: 1.12.2010

Trwa wielkie odliczanie. Jutro, punktualnie o 9:00 poznacie treść pytań tegorocznych eliminacji szkolnych OP.