.: w nagrodę :.

Data dodania: 27.02.2011

Na rynku plastykowego pieniądza trwa wojna o klienta. Zwycięży ten, kto da więcej.

.: kredyt czy leasing? :.

Data dodania: 25.02.2011

...oto jest pytanie, na które zdecydowanie łatwiej może odpowiedzieć przedsiębiorca. W jego przypadku przepisy są jasne i czytelne.

.: drożej :.

Data dodania: 23.02.2011

Ceny surowców na światowych giełdach poszybowały w górę.Hossa czy kolejna spekulacyjna bańka?

.: dla małych i dużych :.

Data dodania: 20.02.2011

Szkoła gotowania dla dzieci – to kolejny biznesowy  pomysł, który chcę Wam przedstawić.

.: bęc… i poszło :.

Data dodania: 18.02.2011

W zmierzchłych czasach szlachcice "stukali się" szklanicami wypełnionymi szlachetnym trunkiem. A że czasy się zmieniają - przyszła kolej na "stuknięcia" telefonami komórkowymi.

.: oj, dzieje się :.

Data dodania: 16.02.2011

Mam zwyczaj mówić, że „duży może więcej”. Teraz to powiedzenie okazuje się trafne również w przypadku giełd.

.: z sercem w tle :.

Data dodania: 13.02.2011

Przy okazji Walentynek przyjrzyjmy się rynkowi portali randkowych. Czy jest to lukratywny interes?

.: oczekiwania wobec pracodawców :.

Data dodania: 11.02.2011

Universum to firma, zajmującą się problematyką Employer Branding. Co roku uaktualnia swoją ogromną  bazę informacyjną o wzajemnych oczekiwaniach pracodawców i pracowników.

.: komunikacja podstawą :.

Data dodania: 9.02.2011

Dla spółki notowanej na GPW niezwykle ważna jest polityka informacyjna oraz utrzymywanie dobrych relacji inwestorskich.

.: owocna strategia :.

Data dodania: 6.02.2011

Już na pierwszy rzut oka produkty Apple’a  odróżniają się od konkurencyjnych – o ile o konkurencji to w ogóle może być mowa.

.: urzędnicza telepraca :.

Data dodania: 4.02.2011

500 tysięcy to spora suma, nawet jak dla Urzędu Marszałkowskiego. Jednak nie chodzi o wydatki.

.: wiedzy nigdy za wiele :.

Data dodania: 2.02.2011

Zajrzyjcie do internetowej Akademii Inwestycyjnej, bo wiedzy nigdy za wiele.