.: wakacje :.

Data dodania: 30.06.2013

Dla wielu to czas odpoczynku od codziennych obowiązków, jednak nie znaczy to, że wszystko przebiegnie bezproblemowo. Często wakacyjny wyjazd staje się okazją do weryfikacji wiedzy o prawach konsumeta.

.: reklamowi oglądacze :.

Data dodania: 27.06.2013

Zarabiać na klikaniu w reklamy – o tym słyszał już niemal każdy. Teraz niektórzy mają szansę wynagrodzenie za oglądanie reklam na ekranie telewizora.

.: papier jest najważniejszy :.

Data dodania: 25.06.2013

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w ciągu ostatniego ćwierćwiecza w USA efektywność przedsiębiorstw w sektorze prywatnym wzrosła o ponad 50 procent. A my boimy się e-faktur.

.: to dziś :.

Data dodania: 22.06.2013

W USA 18 kwietnia, w Wielkiej Brytanii - 30 maja, w Hiszpanii - 12 czerwca… To tegoroczny Dzień Wolności Podatkowej.

.: modnym być:.

Data dodania: 19.06.2013

Modnym być! – to marzenie niejednego młodego człowieka. Wygląda jednak na to, że moda, o której myślę, z ciuchami niewiele ma wspólnego.

.: japońskie strzały :.

Data dodania: 17.06.2013

Inny sposób na kryzys – tym razem rodem z Japonii. Zamiast zaciskania pasa, całkowite rozluźnienie.

.: spróbujemy? :.

Data dodania: 15.06.2013

90 dni próbujemy – a później albo skaczemy na głęboką wodę, albo zabieramy zabawki i wracamy do własnej piaskownicy. Tak w skrócie wygląda pomysł na pierwszy biznes.

.: dobrze nie jest :.

Data dodania: 13.06.2013

Czy warto szkolić pracowników? Specjaliści twierdzą, że tak – bo przekłada się to na wymierne rezultaty osiągane przez firmę.

.: ułatwią życie :.

Data dodania: 11.06.2013

Ministerstwo Finansów ma pomysł. W moim przekonaniu bardzo dobry, więc trzymam kciuki za jego praktyczną realizację.

.: jest pomysł :.

Data dodania: 8.06.2013

Idea jest, uregulowań prawnych brak. Ciekawe, czy pomysł da się wcielić w życie?

.: tylko bez przeginania, proszę :.

Data dodania: 6.06.2013

Jak wiadomo przesada nie jest dobra – teraz mamy okazję przekonać się o tym na przykładzie ustawy śmieciowej.

.: szarego bielszy odcień :.

Data dodania: 4.06.2013

Na zachodzie Europy jaśniejszy odcień szarości, na wschodzie coraz ciemniej. Mowa o rozmiarach szarej strefy w świetle badań ekonomistów w Linzu.

.: inwestowanie w… siebie :.

Data dodania: 1.06.2013

Kilka milionów dolarów – i kupujesz spotkanie z finansowym guru. Okazja nie zdarza się często, ale podobno może zaprocentować.