.: do szkoły czas :.

Data dodania: 31.08.2013

Już we wtorek zabrzmi pierwszy dzwonek, w szkołach rozpoczną się normalne zajęcia lekcyjne, a niebawem wielu z Was podejmie decyzje dotyczące startu w zawodach Olimpiady Przedsiębiorczości.

.: luksusowe w dwóch odsłonach :.

Data dodania: 29.08.2013

Jeśli nie masz – możesz mieć za ułamek rynkowej wartości. Jeśli masz – możesz uzyskać pożyczkę pod zastaw… To dwa oblicza luksusowych torebek.

.: vendingowe inaczej :.

Data dodania: 27.08.2013

W Polsce jedna maszyna vendinowa przypada na 950 osób, co może oznaczać, że tego rodzaju sposób sprzedaży ma szanse na rozwój. Tym bardziej, że przecież vending można odwrócić...

.: zrób to sam :.

Data dodania: 24.08.2013

Zrób to sam – jestem za, ale w granicach rozsądku. Dlatego niektórym sklepom gorąco kibicuję, a innym usługom mówię NIE.

.: niebezpieczny urok szpilek :.

Data dodania: 21.08.2013

Uważne obserwowanie rzeczywistości to zupełnie dobry sposób na poszukiwanie biznesowych pomysłów. „Szpilkowa” szkoła jest tego najlepszym przykładem.

.: za 1 euro :.

Data dodania: 19.08.2013

Większość europejczyków dokładnie liczy każdy grosz. Dlatego każdy sposób na zaoszczędzenie jest dobry – nawet wtedy, gdy oszczędność jest pozorna.

.: szkoda czy pożytek :.

Data dodania: 17.08.2013

W 71% firm pracownik nie pogra w gry online, 47% pracodawców blokuje dostęp do portali społecznościowych – czy słusznie?

.: tanio, jeszcze taniej :

Data dodania: 14.08.2013

W pogoni za niskimi kosztami formy odzieżowe szukają coraz to nowych obszarów dla przeniesienia produkcji. Teraz na topie są kraje afrykańskie.

.: kapuściany wskaźnik :.

Data dodania: 12.08.2013

Do opisania oczywistych z pozoru zjawisk ekonomicznych czasem stosuje się dosyć dziwne wskaźniki. Dzisiaj kilka słów o pomyśle rodem z Chin.

.: w pogoni za zyskiem :.

Data dodania: 10.08.2013

Wynik finansowy warunkuje być albo nie być przedsiębiorstwa - trudno zatem się dziwić, że sposoby na jego poprawianie czasem ocierają się o absurd.

.: rafting :.

Data dodania: 8.08.2013

Rafting, canyoning lub zipping – to dosyć interesujące rozrywki rodem z chorwackiego wybrzeża. Na ich bazie można zbudować niezły wakacyjny biznes.

.: wakacyjne kajaki :.

Data dodania: 6.08.2013

Tak naprawdę kajaki to biznes sezonowy. Jednak da się na nim zarobić, o ile potraktuje się sprawę poważnie.

.: biznesowe podejście :.

Data dodania: 2.08.2013

O tym, że ostatnimi czasy trudno znaleźć pieniądze na wypoczynek chyba nie muszę nikogo przekonywać. Może jednak warto wcielić w życie prawo popytu, tak jak robią to Hiszpanie?