.: rynek zweryfikował :.

Data dodania: 30.12.2013

W ciągu ostatnich czterech lat pojawiały się jak grzyby po deszczu. Teraz pozostała ich 1/3… Jak będzie w 2014?

.: powrót do przeszłości :.

Data dodania: 28.12.2013

Można powiedzieć, że to stare po nowemu! Na rynku obserwujemy triumfalny powrót dawnych marek, jednak w nowych, ulepszonych wersjach. Oto przykłady.

.: boxing day :.

Data dodania: 26.12.2013

U nas ruszą lada moment – na zachodzie właśnie się rozpoczęły. Poświąteczne wyprzedaże na Wyspach mają rangę święta.

.: w poszukiwaniu klienta :.

Data dodania: 23.12.2013

Oglądając telewizję łatwo można sporządzić listę tego, co dzieci znajdą pod choinką. W końcu trudno oprzeć się reklamie!

.: inaczej niż zwykle? :.

Data dodania: 21.12.2013

Po raz kolejny potwierdza się fakt, że na giełdzie nie ma nic pewnego. Grudzień wyraźnie nie sprzyjał giełdowym graczom.

.: czyżby kolejny strzał w dziesiątkę :.

Data dodania: 19.12.2013

InPost i 5àsec połączyły siły, tworząc zupełnie nową usługę. Na razie jest w fazie testowania.

.: RESPECT po nowemu :.

Data dodania: 17.12.2013

Dla spółek to motywacja do stosowania zasad odpowiedzialnego biznesu. Dla inwestorów – wskazówka, w jakie instrumenty warto inwestować.

.: coraz bliżej święta :.

Data dodania: 15.12.2013

Na ekranie telewizora można obejrzeć nową, świąteczną reklamę Coca-Coli. Zatem Boże Narodzenie tuż, tuż…

.: zaplanowana awaryjność :.

Data dodania: 13.12.2013

Jedne z pierwszych żarówek mogły świecić 2000 godzin, ale celowo produkowano je tak, by wytrzymały ¼ krócej. Te dziewiętnastowieczne tendencje przeniesiono w XXI w.

.: lekcyjne doświadczenia :.

Data dodania: 11.12.2013

Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki – tak podsumował zobowiązania wobec fiskusa Benjamin Franklin, słynny amerykański polityk. A co o podatkach myślą licealiści? I dlaczego?

.: nietypowy leasing :.

Data dodania: 9.12.2013

Samochód, obrabiarka czy komputer w leasingu nie dziwią. Ale ubrania?

.: giełdowy dzień otwarty :.

Data dodania: 7.12.2013

Sobota, 7 grudnia, Warszawa, ulica Książęca 4 – Dzień Otwarty GPW. Byliście?

.: pierwszy etap :.

Data dodania: 5.12.2013

Etap szkolny za nami. Jak Wam poszło? Na ile punktów wyceniacie tegoroczne progi? Które pytania były najtrudniejsze, a które banalnie proste?

.: etykieta po chińsku :.

Data dodania: 3.12.2013

Gąszcz przepisów, ciągłe zmiany – to nie tylko polska domena. W Chinach też jest ciekawie.

.: ubezpieczenie na miarę :.

Data dodania: 1.12.2013

Kilkaset tysięcy złotych odszkodowania – z takim  żądaniami mogą spotkać się organizatorzy  zagranicznego wypoczynku.