.: panowie i panie :.

Data dodania: 27.09.2015

Kiedy prowadzisz samochód nierówności na drodze nie są niczym fajnym. Tak samo jest przy zarobkowej dysproporcji.

.: zarządzanie zebraniem? :.

Data dodania: 25.09.2015

Peter Drucker wypowiedział kiedyś bardzo mądre zdanie:  albo się pracuje, albo się spotyka. Coś w tym jest.

.: polska jakość :.

Data dodania: 23.09.2015

Jak żyje się Polakom na co dzień? Na to pytanie odpowiada kolejna „Diagnoza społeczna”.

.: biznes w chmurach :.

Data dodania: 21.09.2015

Podróżowanie tanimi liniami nie zawsze jest tanie. Ach, te dodatkowe opłaty!

.: dziecinnie proste :.

Data dodania: 19.09.2015

Wpisywanie w okienku e-sklepu danych z karty płatniczej jest z lekka denerwujące, ale problem już rozwiązano.

.: drogo, będzie drożej :.

Data dodania: 17.09.2015

Odszkodowania komunikacyjne są coraz wyższe, wpływy do systemu ubezpieczeniowego wręcz przeciwnie. To oznacza wzrost składek.

.: wyższa kultura :.

Data dodania: 15.09.2015

Coraz więcej firm wkracza w segment premium, dając klientom namiastkę luksusu.

.: od średniowiecza :.

Data dodania: 11.09.2015

Przedsiębiorczość w klasztornym wydaniu może imponować. Wystarczy popatrzeć na tynieckie opactwo.

.: technologicznie wyselekcjonowani :.

Data dodania: 9.09.2015

Przed rekruterami nierzadko stoi zadanie niemal jak z bajki o Kopciuszku: wybieranie maku z popiołu.

.: przedsiębiorczy jak Grek :.

Data dodania: 7.09.2015

Mam wrażenie, że Kreteńczycy ze wszech miar zasługują na miano osób przedsiębiorczych. Dlaczego?