.: co w banku piszczy :.

Data dodania: 29.05.2016

Wygląda na to, że w bankowości czkają nas duże zmiany, i nie chodzi tu tylko o gwałtowny odwrót od gotówki.

.: a w Bergamo :.

Data dodania: 27.05.2016

Ludopatia to niekontrolowana potrzeba grania w karty, w totolotka, na automatach – jednym słowem – hazardowe uzależnienie.

.: bo liczy się szybkość :.

Data dodania: 25.05.2016

Współczesnemu klientowi zależy na szybkości i nieograniczonym dostępie do najnowszych produktów.

.: znaleźne po nowemu :.

Data dodania: 21.05.2016

„Powiem wam, że kogoś znam; kogoś, kto zna ponoć jego samego”… - teraz tak można poszukiwać pracowników.

.: bez przeprowadzki :.

Data dodania: 20.05.2016

Czy chętnie podejmujemy pracę poza miejscem zamieszkania? Co na to wpływa i w czym różnimy się od innych europejskich krajów?

.: skutki embargo :.

Data dodania: 18.05.2016

Kiedy Rosja nałożyła embargo na sprzedaż polskich jabłek sadowników ogarnęła panika.

.: kobieca szkoła :.

Data dodania: 15.05.2016

Podobno kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. To widać również w sposobie inwestowania.

.: rekordowa cena :.

Data dodania: 13.05.2016

Inwestycja w diamenty kojarzy się z prestiżem, luksusem i dużymi pieniędzmi. Jak jest naprawdę?

.: (nie)doceniając najlepszych :.

Data dodania: 10.05.2016

W polskich przedsiębiorstwach nie docenia się i nie wspiera utalentowanych pracowników, a to niedobrze.

.: na zakupach :.

Data dodania: 8.05.2016

Reklama in-store w sklepie stanowi całościową strategię, dzięki której zakupy stają się dynamicznym procesem.

.: multimedialnie dla edukacji :.

Data dodania: 5.05.2016

Tę aplikację pobrano 3 miliony razy, a 98% duńskich uczniów korzysta z niej na co dzień.

.: konsument i biało-czerwona :.

Data dodania: 3.05.2016

Tym razem majowe święto stało się okazją do przyjrzenia się zakupowemu patriotyzmowi. Może za sprawą wszechobecnych biało-czerwonych flag, a może…

.: kultowy smak :.

Data dodania: 1.05.2016

Gdy bierzesz udział w ślepym teście, zazwyczaj o tym wiesz. Firma Kraft Foods zadziałała przewrotnie.