Olimpiada Przedsiębiorczości
XII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Zawodnicy zakwalifikowani do eliminacji okręgowych decyzją Komitetu Okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Lp. Imię Nazwisko Nazwa Szkoły Adres Szkoły Miejscowość Liczba punktów
1. Tomasz Marczak Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie ul. Jasnogórska 84/90 42-200 Częstochowa 57,5
2. Justyna Nowaczyk Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu ul. Wojska Polskiego 32 98-300 Wieluń 57,0
3. Karolina Kręcioch V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej ul. Józefa Lompy 10 43-300 Bielsko-Biała 55,5
4. Bartosz Głowacki I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Gliwicach ul. Zimnej Wody 8 44-100 Gliwice 54,0
5. Maciej Giemza II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3 47-400 Racibórz 54,0
6. Agnieszka Sadurska Technikum nr 1 Ekonomiczne w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 66 41-200 Sosnowiec 53,0
7. Filip Urbanowicz IV Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Częstochowie al. Najświętszej Marii Panny 56 42-200 Częstochowa 52,5
8. Jeremi Kurdek I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi ul. Więckowskiego 41 90-734 Łódź 52,5
9. Anna Niesyto Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach ul. Pokoju 4 43-140 Lędziny 52,0
10. Martyna Bartosik Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach ul. 3 Maja 42 44-230 Czerwionka-Leszczyny 51,0
11. Sabina Jabłonka Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach ul. 3 Maja 42 44-230 Czerwionka-Leszczyny 51,0
12. Wioletta Nowak II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3 47-400 Racibórz 51,0
13. Daniel Wesołowski I Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Kielcach ul. Ściegiennego 15 25-033 Kielce 51,0
14. Wiktoria Kuźnik Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu ul. Wojska Polskiego 32 98-300 Wieluń 49,0
15. Beata Strycharek Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu ul. Wojska Polskiego 32 98-300 Wieluń 49,0
16. Maciej Żurawski Technikum nr 17 w Katowicach ul. Sokolska 26 40-086 Katowice 49,0
17. Dominik Kurko II Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta w Częstochowie ul. Kilińskiego 62 42-218 Częstochowa 49,0
18. Rafał Naryniecki Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bytomiu ul. Żeromskiego 26 41-902 Bytom 48,0
19. Agnieszka Saleta Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach ul. 3 Maja 42 44-230 Czerwionka-Leszczyny 48,0
20. Rafał Sobierajski Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. W. S. Reymonta w Łowiczu ul. Powstańców 1863 r. 12d 99-400 Łowicz 48,0
21. Arkadiusz Czerwiński III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Katowicach ul. Mickiewicza 11 40-092 Katowice 47,5
22. Karolina Skorupa Zespół Szkół im. O. Langego w Zawierciu ul. Rataja 30 42-400 Zawiercie 47,5
23. Marcin Stolarski I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi ul. Więckowskiego 41 90-734 Łódź 46,5
24. Monika Wójcik Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku ul. św. Józefa 30 44-217 Rybnik 46,5
25. Anna Fajlhauer Zespół Szkół Ekonomicznych w Bielsku-Białej ul. Komorowicka 27 43-300 Bielsko-Biała 46,5
26. Phillip Musioł Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim ul. Pszowska 92 44-300 Wodzisław Śląski 46,5
27. Adam Szymański Zespół Szkół Ekonomii i Usług im. N. Gąsiorowskiej w Łodzi ul. Astronautów 19 93-533 Łódź 46,0
28. Wacław Gamża I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie ul. 3 Maja 7 43-200 Pszczyna 45,5
29. Krzysztof Turek II Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Kielcach ul. Śniadeckich 9 25-366 Kielce 45,5
30. Paulina Maciąg Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Busku-Zdroju al. Mickiewicza 6 28-100 Busko-Zdrój 45,0
31. Eryk Bazela II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli ul. Komisji Edukacji Narodowej 6 98-220 Zduńska Wola 45,0
32. Tomasz Podyma II Liceum Ogólnokształcące im. W. Wróblewskiego w Gliwicach ul. Wróblewskiego 9 44-100 Gliwice 45,0
33. Piotr Chaba II Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Kielcach ul. Śniadeckich 9 25-366 Kielce 45,0
34. Grzegorz Wawrzesta V Liceum Ogólnokształcące im. A. Struga w Gliwicach ul. Górnych Wałów 29 44-100 Gliwice 45,0
35. Dominika Palka Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach ul. 3 Maja 42 44-230 Czerwionka-Leszczyny 44,5
36. Patrycja Czernek Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie pl. Londzina 3 43-400 Cieszyn 43,5
37. Mateusz Marzec I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu ul. Nadodrzańska 4 98-300 Wieluń 43,5
38. Monika Golik Zespół Szkół Zawodowych w Pińczowie ul. Spółdzielcza 6 28-400 Pińczów 43,0
39. Marcelina Bukowiec Zespół Szkół Ekonomicznych im. T. Kotarbińskiego w Radomsku ul. Przedborska 39/41 97-500 Radomsko 43,0
40. Piotr Rzepecki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim ul. Leonarda 12/14 97-300 Piotrków Trybunalski 42,5
41. Agnieszka Jeżak II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli ul. Komisji Edukacji Narodowej 6 98-220 Zduńska Wola 42,5
42. Adam Kamiński Zespół Szkół Ekonomii i Usług im. N. Gąsiorowskiej w Łodzi ul. Astronautów 19 93-533 Łódź 42,5
43. Daniel Cieślik Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koniecpolu ul. Armii Krajowej 26 42-230 Koniecpol 42,0
44. Bartłomiej Maciąg VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Katowicach ul. 3 Maja 42 40-097 Katowice 42,0
45. Łukasz Mrukwa Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie ul. Szymanowskiego 12 43-200 Pszczyna 42,0
46. Weronika Wróblewska Zespół Szkół Ekonomicznych im. T. Kotarbińskiego w Radomsku ul. Przedborska 39/41 97-500 Radomsko 42,0
47. Sandra Prędka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Busku-Zdroju al. Mickiewicza 6 28-100 Busko-Zdrój 41,5
48. Lena Kwiatkowska Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi ul. Wodna 34 90-046 Łódź 41,5
49. Marta Stypa III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Katowicach ul. Mickiewicza 11 40-092 Katowice 41,5
50. Honorata Bator Zespół Szkół Ekonomicznych im. T. Kotarbińskiego w Radomsku ul. Przedborska 39/41 97-500 Radomsko 41,5
51. Piotr Glinka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim ul. Leonarda 12/14 97-300 Piotrków Trybunalski 41,0
52. Piotr Orłowski I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Częstochowie ul. Kościuszki 8 42-200 Częstochowa 41,0
53. Marcin Borkowski Technikum nr 3 w Dąbrowie Górniczej ul. Piłsudskiego 5 41-300 Dąbrowa Górnicza 40,5
54. Natan Barwiński VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Kielcach ul. Gagarina 5 25-031 Kielce 40,5
55. Tomasz Świniarski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach ul. Konstytucji 3 Maja 5 95-060 Brzeziny 40,5
56. Wiktor Rysiński II Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Kielcach ul. Śniadeckich 9 25-366 Kielce 40,5
57. Antonina Czyrkiewicz I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi ul. Więckowskiego 41 90-734 Łódź 40,5
58. Karolina Domagalska Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum nr 3 w Częstochowie ul. św. Augustyna 28/30 42-200 Częstochowa 40,0
59. Arkadiusz Noster V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej ul. Józefa Lompy 10 43-300 Bielsko-Biała 40,0
60. Mateusz Krząkała VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Katowicach ul. 3 Maja 42 40-097 Katowice 40,0
61. Norbert Krupa Zespół Szkół im. O. Langego w Zawierciu ul. Rataja 30 42-400 Zawiercie 40,0
62. Agnieszka Sasiela Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach ul. 3 Maja 42 44-230 Czerwionka-Leszczyny 40,0
63. Krzysztof Adaśko I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie ul. 3 Maja 7 43-200 Pszczyna 39,5
64. Łukasz Brzozowski Pijarskie Liceum Ogólnokształcące Królowej Pokoju w Łowiczu ul. Pijarska 2 99-400 Łowicz 39,5
65. Joanna Szablewska Zespół Szkół Ekonomicznych im. T. Kotarbińskiego w Radomsku ul. Przedborska 39/41 97-500 Radomsko 39,5
66. Anna Zięba I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Katowicach ul. Sienkiewicza 74 40-039 Katowice 39,5
67. Patrycja Rogowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Busku-Zdroju al. Mickiewicza 6 28-100 Busko-Zdrój 39,0
68. Joanna Młynarczyk Zespół Szkół Ekonomicznych im. T. Kotarbińskiego w Radomsku ul. Przedborska 39/41 97-500 Radomsko 39,0
69. Konrad Mika Pijarskie Liceum Ogólnokształcące Królowej Pokoju w Łowiczu ul. Pijarska 2 99-400 Łowicz 39,0
70. Dawid Warzecha Salezjański Zespół Szkół Publicznych "Don Bosko" w Świętochłowicach ul. Wojska Polskiego 82 41-603 Świętochłowice 39,0
71. Dorota Kalecińska Zespół Szkół Ekonomicznych im. T. Kotarbińskiego w Radomsku ul. Przedborska 39/41 97-500 Radomsko 39,0
72. Kinga Kolacha Zespół Szkół im. O. Langego w Zawierciu ul. Rataja 30 42-400 Zawiercie 39,0
73. Patryk Kowalik Zespół Szkół im. O. Langego w Zawierciu ul. Rataja 30 42-400 Zawiercie 39,0
74. Orest Tereszczuk Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Chorzowie ul. Dąbrowskiego 36 41-500 Chorzów 39,0
75. Katarzyna Śleboda Technikum nr 1 im. S. Staszica w Rybniku ul. Kościuszki 5 44-200 Rybnik 39,0
76. Katarzyna Tlałka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce ul. Dworcowa 17 34-360 Milówka 38,5
77. Kamil Piszczek II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach ul. Norwida 40 43-100 Tychy 38,5
78. Jakub Dominiak I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi ul. Więckowskiego 41 90-734 Łódź 38,5
79. Marek Włodarski I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi ul. Więckowskiego 41 90-734 Łódź 38,5
80. Patrycja Ziarnik Technikum nr 1 w Knurowie ul. Szpitalna 25 44-194 Knurów 38,5
81. Miłosz Krzyżanowski Technikum nr 3 w Dąbrowie Górniczej ul. Piłsudskiego 5 41-300 Dąbrowa Górnicza 38,0
82. Weronika Urśnik II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. F. Modrzewskiego w Rybniku ul. Mikołowska 19 44-200 Rybnik 38,0
83. Barbara Kasal Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce ul. Dworcowa 17 34-360 Milówka 37,5
84. Wojciech Weintritt Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich ul. Skłodowskiej-Curie 49 41-949 Piekary Śląskie 37,5
85. Kamil Chachuła Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie ul. Szkolna 12 95-054 Ksawerów 37,5
86. Piotr Nowak I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi ul. Więckowskiego 41 90-734 Łódź 37,5
87. Klaudia Kampa Zespół Szkół Ekonomicznych im. T. Kotarbińskiego w Radomsku ul. Przedborska 39/41 97-500 Radomsko 37,5
88. Agnieszka Giełzak Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu ul. Wojska Polskiego 32 98-300 Wieluń 37,0
89. Konrad Szymczak VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela w Łodzi ul. Podmiejska 21 93-165 Łódź 37,0
90. Katarzyna Pałczak Zespół Szkół Ekonomicznych w Bielsku-Białej ul. Komorowicka 27 43-300 Bielsko-Biała 37,0
91. Magdalena Leszcz Zespół Szkół Ekonomicznych im. T. Kotarbińskiego w Radomsku ul. Przedborska 39/41 97-500 Radomsko 37,0
92. Dominika Wajs Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu ul. Wojska Polskiego 32 98-300 Wieluń 36,5
93. Dominik Petryków IV Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Częstochowie al. Najświętszej Marii Panny 56 42-200 Częstochowa 36,5
94. Joanna Dziekan Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu ul. Wojska Polskiego 32 98-300 Wieluń 36,5
95. Konrad Dzik Liceum Ogólnokształcące nr III im. W. Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Sienkiewicza 67a 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski 36,0
96. Sandra Wlazła Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu ul. Wojska Polskiego 32 98-300 Wieluń 36,0
97. Wojciech Cyniak XIII Liceum Ogólnokształcące im. M. Piotrowiczowej w Łodzi ul. Pacanowskiej 4 91-430 Łódź 36,0
98. Agnieszka Rakus IV Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Częstochowie al. Najświętszej Marii Panny 56 42-200 Częstochowa 36,0
99. Krzysztof Urbaniec Zespół Szkół nr 2 im. W. Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju ul. Poznańska 1a 44-335 Jastrzębie-Zdrój 36,0
100. Magda Powcioł Technikum nr 1 im. S. Staszica w Rybniku ul. Kościuszki 5 44-200 Rybnik 36,0
101. Dominika Staszczyk Technikum nr 1 im. S. Staszica w Rybniku ul. Kościuszki 5 44-200 Rybnik 36,0
102. Monika Zdrzałek Technikum nr 1 im. S. Staszica w Rybniku ul. Kościuszki 5 44-200 Rybnik 36,0
103. Sylwia Karkut Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce ul. Dworcowa 17 34-360 Milówka 35,5
104. Daniel Tłoczek Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. o. A. Pankiewicza w Łodzi ul. Pankiewicza 15 91-738 Łódź 35,5
105. Dariusz Białas Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie ul. Szymanowskiego 12 43-200 Pszczyna 35,5
106. Aleksandra Łyszkowicz XII Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Łodzi ul. Anstadta 7 91-409 Łódź 35,5
107. Klaudia Martyka Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach ul. Pokoju 4 43-140 Lędziny 35,5
108. Maciej Bajor Liceum Ogólnokształcące im. mjr. H. Sucharskiego w Myszkowie ul. 11 Listopada 19 42-300 Myszków 35,5
109. Natalia Siejka I Liceum Ogólnokształcące im. J. Chełmońskiego w Łowiczu ul. Bonifraterska 3 99-400 Łowicz 35,0
110. Patrycja Kłaptocz I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Bielsku-Białej ul. Listopadowa 70 43-300 Bielsko-Biała 35,0
111. Remigiusz Stebel Technikum nr 1 im. S. Staszica w Rybniku ul. Kościuszki 5 44-200 Rybnik 35,0
112. Aleksandra Samin Zespół Szkół im. J. Kochanowskiego w Częstochowie ul. Warszawska 142 42-200 Częstochowa 35,0
113. Łukasz Synowiec II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Katowicach ul. Głowackiego 6 40-052 Katowice 34,5
114. Norbert Misztal Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koniecpolu ul. Armii Krajowej 26 42-230 Koniecpol 34,5
115. Katarzyna Niedźwiedzka I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi ul. Więckowskiego 41 90-734 Łódź 34,5
116. Martin Walasek Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum nr 3 w Częstochowie ul. św. Augustyna 28/30 42-200 Częstochowa 34,5
117. Wiktoria Walendziak Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. W. S. Reymonta w Łowiczu ul. Powstańców 1863 r. 12d 99-400 Łowicz 34,5
118. Agnieszka Szymańska Liceum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej ul. Krasińskiego 17 43-300 Bielsko-Biała 34,5
119. Krzysztof Blocher I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi ul. Więckowskiego 41 90-734 Łódź 34,5
120. Sandra Gomola Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie pl. Londzina 3 43-400 Cieszyn 34,5
121. Anna Kozik Zespół Szkół Ekonomicznych w Bielsku-Białej ul. Komorowicka 27 43-300 Bielsko-Biała 34,5
122. Szymon Bednarski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie ul. Inwalidów Wojennych 16 43-603 Jaworzno 34,0
123. Krzysztof Habdas V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej ul. Józefa Lompy 10 43-300 Bielsko-Biała 34,0
124. Krzysztof Bednorz I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie ul. 3 Maja 7 43-200 Pszczyna 34,0
125. Grzegorz Janosz I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie ul. 3 Maja 7 43-200 Pszczyna 34,0
126. Patryk Michniewicz Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Kozach pl. ks. Kochaja 1 43-340 Kozy 34,0
127. Bartosz Rzycki III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Katowicach ul. Mickiewicza 11 40-092 Katowice 34,0
128. Agata Bobla Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach ul. Pokoju 4 43-140 Lędziny 34,0
129. Dominik Jelonek Zespół Szkół nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu ul. Sobieskiego 22 42-700 Lubliniec 34,0
130. Karolina Sieroń Technikum nr 1 im. S. Staszica w Rybniku ul. Kościuszki 5 44-200 Rybnik 34,0
131. Konrad Olczyk I Liceum Ogólnokształcące im. F. Fabianiego w Radomsku ul. Armii Krajowej 30 97-500 Radomsko 33,5
132. Adrianna Prochowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Jaworznie ul. Armii Krajowej 5 43-603 Jaworzno 33,5
133. Angelika Zientara Zespół Szkół Zawodowych w Odonowie Odonów 54 28-500 Kazimierza Wielka 33,5
134. Michał Pasiowiec II Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Kielcach ul. Śniadeckich 9 25-366 Kielce 33,5
135. Tomasz Dwojak II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Skarżysku-Kamiennej al. Marszałka Piłsudskiego 50 26-110 Skarżysko-Kamienna 33,5
136. Natalia Szczepocka Zespół Szkół Ekonomicznych im. T. Kotarbińskiego w Radomsku ul. Przedborska 39/41 97-500 Radomsko 33,5
137. Robert Tkocz I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich ul. Szkolna 1 44-300 Wodzisław Śląski 33,5
138. Grzegorz Dzimiera II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3 47-400 Racibórz 33,0
139. Dawid Margas Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koniecpolu ul. Armii Krajowej 26 42-230 Koniecpol 33,0
140. Tomasz Olszowiak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Wieruszowie ul. Szkolna 1-3 98-400 Wieruszów 33,0
141. Michał Mieleszkiewicz II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli ul. Komisji Edukacji Narodowej 6 98-220 Zduńska Wola 33,0
142. Kornelia Holeksa VIII Liceum Ogólnokształcące w ZSMiO im. H. Chrzanowskiej w Bielsku-Białej ul. Konopnickiej 6 43-300 Bielsko-Biała 33,0
143. Adrianna Wątor Technikum nr 3 w Dąbrowie Górniczej ul. Piłsudskiego 5 41-300 Dąbrowa Górnicza 33,0
144. Jakub Durlik III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Bielsku-Białej ul. Bohaterów Warszawy 20 43-300 Bielsko-Biała 33,0
145. Szymon Unton Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum nr 3 w Częstochowie ul. św. Augustyna 28/30 42-200 Częstochowa 33,0
146. Daria Cieplińska Zespół Szkół Zawodowych w Pińczowie ul. Spółdzielcza 6 28-400 Pińczów 33,0
147. Artur Prokop II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach ul. Norwida 40 43-100 Tychy 33,0
148. Katarzyna Szolc Technikum nr 2 w Katowicach ul. Raciborska 3 40-074 Katowice 33,0
149. Klara Żak II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli ul. Komisji Edukacji Narodowej 6 98-220 Zduńska Wola 33,0
150. Aleksandra Piecha Technikum nr 1 im. S. Staszica w Rybniku ul. Kościuszki 5 44-200 Rybnik 33,0
151. Marcin Kulczycki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach ul. Polna 13/15 99-200 Poddębice 32,5
152. Szymon Bogdani Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. M. Wańkowicza w Katowicach ul. Witosa 18 40-832 Katowice 32,5
153. Paweł Kozłowski Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie Zduńska Dabrowa 64 99-440 Zduny 32,5
154. Jakub Bieniek Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. W. S. Reymonta w Łowiczu ul. Powstańców 1863 r. 12d 99-400 Łowicz 32,5
155. Anna Sobala II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. F. Modrzewskiego w Rybniku ul. Mikołowska 19 44-200 Rybnik 32,0
156. Natalia Wolas II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. F. Modrzewskiego w Rybniku ul. Mikołowska 19 44-200 Rybnik 32,0
157. Michał Krzciuk Liceum Ogólnokształcące nr III im. W. Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Sienkiewicza 67a 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski 32,0
158. Karolina Mazur Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu ul. ks. płk. J. Szymały 3 42-700 Lubliniec 32,0
159. Michał Lampert I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich ul. Szkolna 1 44-300 Wodzisław Śląski 32,0
160. Sylwia Kowalska Zespół Szkół Ekonomicznych im. T. Kotarbińskiego w Radomsku ul. Przedborska 39/41 97-500 Radomsko 32,0
161. Anita Wachowicz II Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta w Częstochowie ul. Kilińskiego 62 42-218 Częstochowa 31,5
162. Piotr Brzeźny Zespół Szkół Ekonomicznych w Bielsku-Białej ul. Komorowicka 27 43-300 Bielsko-Biała 31,5
163. Edyta Sygitowicz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. S. Staszica w Tomaszowie Mazowieckim ul. św. Antoniego 57/61 97-200 Tomaszów Mazowiecki 31,5
164. Mateusz Szybiak II Liceum Ogólnokształcące im. E. Plater w Sosnowcu ul. Parkowa 1 41-200 Sosnowiec 31,5
165. Joanna Mucha IX Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Częstochowie ul. Jasnogórska 8 42-201 Częstochowa 31,5
166. Ewa Herda Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie ul. Szymanowskiego 12 43-200 Pszczyna 31,5
167. Zuzanna Palion III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Katowicach ul. Mickiewicza 11 40-092 Katowice 31,5
168. Paweł Pasternak Zespół Szkół Zawodowych w Pińczowie ul. Spółdzielcza 6 28-400 Pińczów 31,5
169. Martyna Skiba Technikum nr 1 im. S. Staszica w Rybniku ul. Kościuszki 5 44-200 Rybnik 31,5
170. Konrad Piekarski Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach ul. Chorzowska 5 44-100 Gliwice 31,0
171. Jakub Sendal Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum nr 3 w Częstochowie ul. św. Augustyna 28/30 42-200 Częstochowa 31,0
172. Aleksandra Sokołowska Zespół Szkół Zawodowych w Odonowie Odonów 54 28-500 Kazimierza Wielka 31,0
173. Maciej Kulisz I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Częstochowie ul. Kościuszki 8 42-200 Częstochowa 31,0
174. Kinga Wielgus Liceum Ogólnokształcące nr III im. W. Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Sienkiewicza 67a 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski 31,0
175. Eryk Wybranowski II Liceum Ogólnokształcące im. H. Malczewskiej w Zawierciu ul. Daszyńskiego 2 42-400 Zawiercie 31,0
176. Dominik Kucharski Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Skierniewicach ul. Sienkiewicza 10 96-100 Skierniewice 31,0
177. Anna Moczała Zespół Szkół Ekonomicznych w Bielsku-Białej ul. Komorowicka 27 43-300 Bielsko-Biała 31,0
178. Mateusz Nogaj II Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Sandomierzu ul. Mickiewicza 9 27-600 Sandomierz 31,0
179. Kamila Siejka Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Staszowie ul. Szkolna 11 28-200 Staszów 31,0
180. Dominika Cendry Zespół Szkół Ekonomicznych w Bielsku-Białej ul. Komorowicka 27 43-300 Bielsko-Biała 31,0
181. Zuzanna Szopa Zespół Szkół Ekonomicznych im. T. Kotarbińskiego w Radomsku ul. Przedborska 39/41 97-500 Radomsko 30,5
182. Tomasz Hadziński III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Katowicach ul. Mickiewicza 11 40-092 Katowice 30,5
183. Paulina Biała Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Busku-Zdroju al. Mickiewicza 6 28-100 Busko-Zdrój 30,0
184. Bartłomiej Knyps Technikum im. W. S. Reymonta w Wiśle ul. Reymonta 2 43-460 Wisła 30,0
185. Angelika Stępińska Zespół Szkół Ekonomicznych im. T. Kotarbińskiego w Radomsku ul. Przedborska 39/41 97-500 Radomsko 30,0
186. Anita Podolska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Busku-Zdroju al. Mickiewicza 6 28-100 Busko-Zdrój 30,0
187. Natalia Żak Liceum Ogólnokształcące nr III im. W. Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Sienkiewicza 67a 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski 30,0
188. Kuś Bartosz Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich ul. Skłodowskiej-Curie 49 41-949 Piekary Śląskie 30,0
189. Paulina Stankiewicz I Liceum Ogólnokształcące im. F. Fabianiego w Radomsku ul. Armii Krajowej 30 97-500 Radomsko 30,0
190. Bartosz Stefaniak IX Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Częstochowie ul. Jasnogórska 8 42-201 Częstochowa 30,0
191. Bartłomiej Stokłosa V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej ul. Józefa Lompy 10 43-300 Bielsko-Biała 30,0
192. Kinga Machura Zespół Szkół Ekonomicznych im. T. Kotarbińskiego w Radomsku ul. Przedborska 39/41 97-500 Radomsko 30,0
193. Andrzej Szałas XII Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Łodzi ul. Anstadta 7 91-409 Łódź 30,0
194. Łukasz Mężyński II Liceum Ogólnokształcące im. W. Wróblewskiego w Gliwicach ul. Wróblewskiego 9 44-100 Gliwice 30,0
195. Ewelina Sieradzka Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach ul. Pokoju 4 43-140 Lędziny 30,0
196. Paweł Jędraszek XXXI Liceum Ogólnokształcące im. L. Zamenhofa w Łodzi ul. Kruczkowskiego 4 93-236 Łódź 30,0
197. Maciej Golik II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. F. Modrzewskiego w Rybniku ul. Mikołowska 19 44-200 Rybnik 30,0
198. Karina Capiga Technikum nr 4 im. R. Kaczorowskiego w Kielcach ul. Prezydenta R. Kaczorowskiego 8 25-317 Kielce 29,5
199. Klaudia Łęgowik Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum nr 3 w Częstochowie ul. św. Augustyna 28/30 42-200 Częstochowa 29,5
200. Justyna Neblik II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3 47-400 Racibórz 29,5
201. Klaudia Rybicka Technikum nr 2 w Katowicach ul. Raciborska 3 40-074 Katowice 29,5
202. Aleksandra Pykacz Pijarskie Liceum Ogólnokształcące Królowej Pokoju w Łowiczu ul. Pijarska 2 99-400 Łowicz 29,5
203. Jan Marcalik Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Rybniku ul. Kościuszki 23 44-200 Rybnik 29,5
204. Patrycja Ociepa Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum nr 3 w Częstochowie ul. św. Augustyna 28/30 42-200 Częstochowa 29,0
205. Weronika Owczarek Technikum w Wolborzu ul. Modrzewskiego 107 97-320 Wolbórz 29,0
206. Jakub Kuczera Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku ul. św. Józefa 30 44-217 Rybnik 29,0
207. Edyta Pilecka XII Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Łodzi ul. Anstadta 7 91-409 Łódź 29,0
208. Kewin Gałuszka II Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta w Częstochowie ul. Kilińskiego 62 42-218 Częstochowa 29,0
209. Andrzej Miszczak I Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Pabianicach ul. Moniuszki 132 95-200 Pabianice 29,0
210. Karolina Kozoduj Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Staszowie ul. Szkolna 11 28-200 Staszów 29,0
211. Natalia Stefańczyk I Liceum Ogólnokształcące im. J. Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim ul. Mościckiego 22/24 97-200 Tomaszów Mazowiecki 29,0
212. Filip Mordarski V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej ul. Józefa Lompy 10 43-300 Bielsko-Biała 29,0
213. Jędrzej Soliński XXXI Liceum Ogólnokształcące im. L. Zamenhofa w Łodzi ul. Kruczkowskiego 4 93-236 Łódź 29,0
214. Wojciech Achtelik I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Katowicach ul. Sienkiewicza 74 40-039 Katowice 29,0
215. Patryk Maciejewski II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3 47-400 Racibórz 28,5
216. Aleksandra Kaczmarczyk Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Busku-Zdroju al. Mickiewicza 6 28-100 Busko-Zdrój 28,5
217. Weronika Biber Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce ul. Dworcowa 17 34-360 Milówka 28,5
218. Piotr Kiełek XXXI Liceum Ogólnokształcące im. L. Zamenhofa w Łodzi ul. Kruczkowskiego 4 93-236 Łódź 28,5
219. Tomasz Witkowski Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Kozach pl. ks. Kochaja 1 43-340 Kozy 28,5
220. Zuzanna Talarowska Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. W. S. Reymonta w Łowiczu ul. Powstańców 1863 r. 12d 99-400 Łowicz 28,5
221. Mateusz Borowiec Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum nr 3 w Częstochowie ul. św. Augustyna 28/30 42-200 Częstochowa 28,5
222. Paweł Jochymczyk II Liceum Ogólnokształcące im. E. Plater w Sosnowcu ul. Parkowa 1 41-200 Sosnowiec 28,5
223. Michał Kubita II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3 47-400 Racibórz 28,5
224. Magdalena Malik Technikum nr 2 w Katowicach ul. Raciborska 3 40-074 Katowice 28,5
225. Bartłomiej Kubicki I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi ul. Więckowskiego 41 90-734 Łódź 28,5
226. Jakub Tłuszcz Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach ul. Słowackiego 5 25-365 Kielce 28,5
227. Klaudia Lis Liceum Ogólnokształcące im. M. Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej ul. Partyzantów 3 28-500 Kazimierza Wielka 28,5
228. Sebastian Bartoszek Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Rybniku ul. Kościuszki 23 44-200 Rybnik 28,5
229. Jakub Magierski XXI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Łodzi ul. Kopernika 2 90-509 Łódź 28,5
230. Radosław Pastuszka II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Cieszynie pl. Wolności 7b 43-400 Cieszyn 28,5
231. Robert Żuk Technikum nr 17 w Katowicach ul. Sokolska 26 40-086 Katowice 28,5
232. Filip Arczewski Liceum Ogólnokształcące nr III im. W. Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Sienkiewicza 67a 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski 28,0
233. Martyna Kardacz Zespół Szkół Ekonomicznych im. T. Kotarbińskiego w Radomsku ul. Przedborska 39/41 97-500 Radomsko 28,0
234. Krzysztof Karpiński I Liceum Ogólnokształcące im. F. Fabianiego w Radomsku ul. Armii Krajowej 30 97-500 Radomsko 28,0
235. Katarzyna Małas Technikum nr 3 w Dąbrowie Górniczej ul. Piłsudskiego 5 41-300 Dąbrowa Górnicza 28,0
236. Mariusz Pudło Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koniecpolu ul. Armii Krajowej 26 42-230 Koniecpol 28,0
237. Jakub Klimek Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach ul. Chorzowska 5 44-100 Gliwice 28,0
238. Marlena Sajur Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Staszowie ul. Szkolna 11 28-200 Staszów 28,0
239. Anna Leszcz Zespół Szkół Ekonomicznych im. T. Kotarbińskiego w Radomsku ul. Przedborska 39/41 97-500 Radomsko 28,0
240. Katarzyna Wasilewska Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie ul. Szkolna 12 95-054 Ksawerów 28,0
241. Julia Wrońska II Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Kielcach ul. Śniadeckich 9 25-366 Kielce 28,0
242. Mateusz Błaszczyk VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Kielcach ul. Gagarina 5 25-031 Kielce 28,0
243. Michał Mizera Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum nr 3 w Częstochowie ul. św. Augustyna 28/30 42-200 Częstochowa 28,0
244. Ewelina Piechota Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Chorzowie ul. Dąbrowskiego 36 41-500 Chorzów 28,0
245. Dawid Korzec Zespół Szkół im. J. Kochanowskiego w Częstochowie ul. Warszawska 142 42-200 Częstochowa 28,0

Uwaga! Liczba punktów z testów eliminacji szkolnych była weryfikowana przez Komitet Okręgowy

Zgodnie z Regulaminem w przypadku równej liczby punktów uzyskanych przez zawodników w eliminacjach szkolnych, o zakwalifikowaniu do eliminacji okręgowych decyduje większa liczba punktów zdobyta za rozwiązanie zadań testowych z grupy zadań wyżej punktowanych.