Olimpiada Przedsiębiorczości
XII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Zawodnicy zakwalifikowani do eliminacji okręgowych decyzją Komitetu Okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Lp. Imię Nazwisko Nazwa Szkoły Adres Szkoły Miejscowość Liczba punktów
1. Jakub Kopera Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie ul. Wiślana 3b 08-530 Dęblin 66,0
2. Agnieszka Kucułyma Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie ul. Wiślana 3b 08-530 Dęblin 63,0
3. Przemysław Klucznik Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. gen. W. Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik 62,0
4. Aleksander Szlesiński I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Tarnowskiego w Tarnobrzegu ul. Dominikańska 5 i 7 39-400 Tarnobrzeg 61,0
5. Adrian Rogala Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 60,0
6. Hubert Modrzewski I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 60,0
7. Gabriela Bednarska III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 60,0
8. Dawid Okniński I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 59,0
9. Dominika Hyjek Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 58,5
10. Paulina Szynkowska Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. gen. W. Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik 58,5
11. Dawid Prusak I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 58,5
12. Klaudia Reda Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie ul. Wiślana 3b 08-530 Dęblin 58,5
13. Marcelina Koncewicz I Liceum Ogólnokształcące im. J. Długosza w Nowym Sączu ul. Długosza 5 33-300 Nowy Sącz 58,5
14. Patrycja Mikołajek Zespół Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej ul. Spółdzielców 1 34-200 Sucha Beskidzka 58,0
15. Joanna Lawińska III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 57,0
16. Małgorzata Polakiewicz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu ul. Daszyńskiego 15 33-340 Stary Sącz 57,0
17. Radosław Rodak I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 56,5
18. Michał Harwes II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Chrzanowie ul. Wyszyńskiego 19 32-500 Chrzanów 56,5
19. Maciej Musiał Zespół Szkół im. gen. W. Sikorskiego w Rudniku nad Sanem ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 28 37-420 Rudnik nad Sanem 56,5
20. Michał Mglej Zespół Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej ul. Spółdzielców 1 34-200 Sucha Beskidzka 56,5
21. Milena Wajs Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. gen. W. Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik 56,5
22. Karolina Wójtowicz XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie ul. Poniatowskiego 5 20-060 Lublin 56,5
23. Marcin Urban Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 55,5
24. Dominika Zdunek III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 55,5
25. Agnieszka Kosut III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 55,0
26. Justyna Pierzchała Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie ul. Wiślana 3b 08-530 Dęblin 55,0
27. Klaudia Maruszak I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 55,0
28. Marcin Szklanny III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 55,0
29. Krystian Pietrasik I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Olkuszu ul. Polna 8 32-300 Olkusz 54,5
30. Angelika Furdyna Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 53,5
31. Patryk Zbucki Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 53,5
32. Katarzyna Kurowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu ul. Daszyńskiego 15 33-340 Stary Sącz 53,0
33. Kamil Olech Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. gen. W. Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik 53,0
34. Bartosz Ociepka I Liceum Ogólnokształcące im. W. Orkana w Limanowej ul. Orkana 1 34-600 Limanowa 53,0
35. Rafał Dziak I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 53,0
36. Michał Adamczyk II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Chrzanowie ul. Wyszyńskiego 19 32-500 Chrzanów 52,5
37. Grzegorz Kaczor I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 52,5
38. Jakub Kowalczyk Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu ul. Słowackiego 21 37-700 Przemyśl 52,5
39. Paulina Syjud Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu ul. Daszyńskiego 15 33-340 Stary Sącz 52,5
40. Kamil Świętochowski I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 52,5
41. Adrian Zdun Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 52,5
42. Juliusz Kruk V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 52,5
43. Jakub Waszkiewicz I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Olkuszu ul. Polna 8 32-300 Olkusz 52,5
44. Mateusz Zdanikowski I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 52,0
45. Justyna Włodarczyk I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 52,0
46. Hubert Kubik II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie ul. Sobieskiego 9 31-136 Kraków 51,5
47. Daniel Berdowski V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 51,5
48. Norbert Jarzębski I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 51,0
49. Patryk Sidor Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 51,0
50. Bartosz Dzioba III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 51,0
51. Jan Abramowicz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. C. Majorka w Ryglicach ul. Tarnowska 23 33-160 Ryglice 50,5
52. Jakub Dziadur V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 50,5
53. Mikołaj Jachowicz III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 50,5
54. Mateusz Frejlich I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Olkuszu ul. Polna 8 32-300 Olkusz 50,0
55. Patryk Wiśniewski I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 50,0
56. Maksymilian Kulicki I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 50,0
57. Michał Okniński I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 50,0
58. Bartosz Jurek I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Tarnowskiego w Tarnobrzegu ul. Dominikańska 5 i 7 39-400 Tarnobrzeg 49,5
59. Aneta Wątlikiewicz Zespół Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej ul. Spółdzielców 1 34-200 Sucha Beskidzka 49,0
60. Julian Smółka I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Chrzanowie ul. Piłsudskiego 14 32-500 Chrzanów 48,5
61. Anna Krawczyńska Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 48,0
62. Aleksander Duma Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. prof. W. Szafera w Rzemieniu Rzemień 243 39-322 Rzemień 48,0
63. Mateusz Szysz XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. S. Kostki w Lublinie ul. ks. Słowikowskiego 6 20-124 Lublin 48,0
64. Jacek Kowalczyk II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie ul. ks. Jałowego 22 35-010 Rzeszów 48,0
65. Patrycja Gierat Zespół Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej ul. Spółdzielców 1 34-200 Sucha Beskidzka 48,0
66. Przemysław Karpisz V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 48,0
67. Jan Gargas I Liceum Ogólnokształcące im. J. Długosza w Nowym Sączu ul. Długosza 5 33-300 Nowy Sącz 48,0
68. Magdalena Obrochta I Liceum Ogólnokształcące im. J. Długosza w Nowym Sączu ul. Długosza 5 33-300 Nowy Sącz 48,0
69. Katarzyna Pacyga Zespół Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej ul. Spółdzielców 1 34-200 Sucha Beskidzka 48,0
70. Kacper Kieroń III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 48,0
71. Mateusz Jakubus Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 47,5
72. Daria Leszczak Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 47,5
73. Magdalena Łachut Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 47,5
74. Radosław Jawor I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 47,0
75. Patrycja Pietrzak Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 47,0
76. Natalia Rusinek I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 47,0
77. Mateusz Chęć I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 47,0
78. Piotr Krochmalski I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 46,5
79. Hubert Kuś Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 46,5
80. Wiktor Zieliński I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 46,5
81. Franciszek Białek V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 46,5
82. Sylwia Anasiewicz Zespół Szkół w Bełżycach ul. Bychawska 4 24-200 Bełżyce 46,0
83. Karol Stachyra Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie ul. Długosza 8a 20-054 Lublin 46,0
84. Sylwia Biel Zespół Szkół nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Bochni ul. Krakowska 20 32-700 Bochnia 46,0
85. Michał Gorczyca I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie pl. Na Groblach 9 31-101 Kraków 46,0
86. Agata Wąchała Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu ul. Daszyńskiego 15 33-340 Stary Sącz 46,0
87. Dawid Janik Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 84 33-300 Nowy Sącz 45,5
88. Przemysław Kwaśniewski III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 45,5
89. Michał Sanocki I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krośnie ul. Piotra Skargi 2 38-400 Krosno 45,5
90. Katarzyna Chęsiak I Liceum Ogólnokształcące im. J. Długosza w Nowym Sączu ul. Długosza 5 33-300 Nowy Sącz 45,5
91. Rafał Surdyka I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 45,0
92. Michał Matejko I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 45,0
93. Emilia Szelegieniec Zespół Szkół nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Bochni ul. Krakowska 20 32-700 Bochnia 45,0
94. Katarzyna Jakubowska I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 44,5
95. Łukasz Pluszyński II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie ul. Sobieskiego 9 31-136 Kraków 44,5
96. Mateusz Poreda Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 44,5
97. Angelika Bańka Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 44,0
98. Łukasz Lisowski I Liceum Ogólnokształcące im. ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach ul. Partyzantów 16 24-100 Puławy 44,0
99. Mikołaj Pugowski V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 44,0
100. Adrian Gzyl IV Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Krakowie ul. Krzemionki 11 30-525 Kraków 44,0
101. Andrzej Krucan I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Jarosławiu ul. 3 Maja 4 37-500 Jarosław 44,0
102. Rafał Zborowski Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 44,0
103. Edyta Fedko Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 84 33-300 Nowy Sącz 43,5
104. Gabriela Godek Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 43,5
105. Szymon Karpęcki Zespół Szkół Łączności w Krakowie ul. Monte Cassino 31 30-337 Kraków 43,5
106. Maciej Żejmo III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 43,5
107. Wioletta Konieczna Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 43,5
108. Natalia Parafian Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 43,5
109. Zofia Szarek Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 84 33-300 Nowy Sącz 43,0
110. Katarzyna Przekazińska Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 43,0
111. Anna Drobek II Liceum Ogólnokształcącego im. Konstytucji 3 Maja w Krośnie ul. Kisielewskiego 18 38-411 Krosno 42,5
112. Bartłomiej Semeniuk I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 42,5
113. Jan Busz I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu ul. Słowackiego 21 37-700 Przemyśl 42,5
114. Franciszek Moskal Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie ul. Mickiewicza 11 38-100 Strzyżów 42,5
115. Michał Żyszkiewicz III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 42,0
116. Małgorzata Hołota VII Liceum Ogólnokształcące im. Z. Nałkowskiej w Krakowie ul. Skarbińskiego 5 30-071 Kraków 42,0
117. Jakub Lasak I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 42,0
118. Aleksandra Kulbaka XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. S. Kostki w Lublinie ul. ks. Słowikowskiego 6 20-124 Lublin 42,0
119. Dawid Goliszek XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. S. Kostki w Lublinie ul. ks. Słowikowskiego 6 20-124 Lublin 42,0
120. Krystian Krupa II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Sanoku ul. Mickiewicza 11 38-500 Sanok 41,5
121. Piotr Ryłko V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 41,5
122. Michał Słowik I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Chrzanowie ul. Piłsudskiego 14 32-500 Chrzanów 41,5
123. Paweł Piróg Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie ul. Długosza 8a 20-054 Lublin 41,5
124. Patryk Kądziołka V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 41,5
125. Patrycja Olszak Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 41,5
126. Patryk Dubiel Zespół Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli ul. Staszica 5 37-450 Stalowa Wola 41,0
127. Iwo Wójtowicz II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Zamościu ul. Partyzantów 68 22-400 Zamość 40,5
128. Joanna Kwasiżur I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu ul. Słowackiego 21 37-700 Przemyśl 40,5
129. Dominka Stańska Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 40,5
130. Sylwia Turska Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 40,5
131. Aleksandra Choińska V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 40,5
132. Natalia Wach I Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie ul. Chopina 6 21-100 Lubartów 40,5
133. Nikodem Korpysz I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 40,0
134. Arkadiusz Waląg Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach ul. Ariańska 3 38-300 Gorlice 40,0
135. Paweł Piróg Zespół Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie ul. Hoffmanowej 13 35-016 Rzeszów 40,0
136. Ewelina Staroń II Liceum Ogólnokształcące w Dębicy ul. Sportowa 24 39-200 Dębica 40,0
137. Dorota Jędrych Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 40,0
138. Daniel Brauła IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łukowie ul. Kryńskiego 10 21-400 Łuków 40,0
139. Klaudia Flis I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 40,0
140. Paweł Bąk I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 39,5
141. Andrzej Czternastek I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu ul. Słowackiego 21 37-700 Przemyśl 39,5
142. Mateusz Gruca Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 39,5
143. Anna Jurkowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim ul. Sikorskiego 15 21-300 Radzyń Podlaski 39,0
144. Natalia Wanat Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. por. S. Jasieńskiego w Oświęcimiu ul. Leszczyńskiej 8 32-610 Oświęcim 39,0
145. Aleksandra Borkowska Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 39,0
146. Bartosz Domański II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Zamoyskiego w Lublinie ul. Ogrodowa 16 20-075 Lublin 39,0
147. Łucja Polkowska Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 39,0
148. Konrad Dębowski Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce ul. Piłsudskiego 105 32-020 Wieliczka 38,5
149. Jakub Szyszko II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Zamoyskiego w Lublinie ul. Ogrodowa 16 20-075 Lublin 38,5
150. Alicja Okapa I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 38,5
151. Patrycja Paskudzka Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 38,5
152. Paweł Pawłucki I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu ul. Słowackiego 21 37-700 Przemyśl 38,5
153. Paweł Olejnik II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Zamoyskiego w Lublinie ul. Ogrodowa 16 20-075 Lublin 38,5
154. Aleksandra Ognik Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 38,5
155. Adam Chorabik I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie pl. Na Groblach 9 31-101 Kraków 38,5
156. Małgorzata Słupińska Zespół Szkół Ekonomicznych nr 2 w Krakowie os. Spółdzielcze 6 31-943 Kraków 38,5
157. Agnieszka Serafin Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. prof. J. Tischnera w Limanowej ul. Jana Pawła II 42a 34-600 Limanowa 38,0
158. Mariola Stec Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 84 33-300 Nowy Sącz 38,0
159. Jan Guzik V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 38,0
160. Wojciech Kapuściński Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini ul. Krakowska 12 32-540 Trzebinia 38,0
161. Kornel Olearka Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. por. S. Jasieńskiego w Oświęcimiu ul. Leszczyńskiej 8 32-610 Oświęcim 38,0
162. Katarzyna Polak I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 38,0
163. Adam Zagrajek II Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach ul. Kaniowczyków 32 24-100 Puławy 38,0
164. Wiktor Sarkowicz V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 38,0
165. Wiktoria Potępa Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. gen. W. Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik 38,0
166. Aneta Gargula Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 84 33-300 Nowy Sącz 37,5
167. Tomasz Wolak Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu ul. Kilińskiego 24 39-300 Mielec 37,5
168. Paweł Chomiarczuk Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące w Chełmie ul. Sienkiewicza 22 22-100 Chełm 37,5
169. Joanna Czachor Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. prof. W. Szafera w Rzemieniu Rzemień 243 39-322 Rzemień 37,5
170. Bartosz Woliński I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu ul. Słowackiego 21 37-700 Przemyśl 37,5
171. Joanna Alberska I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 37,5
172. Joanna Piskorska Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie ul. Sanguszków 28 33-100 Tarnów 37,5
173. Edyta Flis Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie ul. Sanguszków 28 33-100 Tarnów 37,5
174. Agnieszka Kocoł Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie ul. Sanguszków 28 33-100 Tarnów 37,5
175. Michał Krzyszczak III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 37,0
176. Michał Pelerusso II Liceum Ogólnokształcącego im. Konstytucji 3 Maja w Krośnie ul. Kisielewskiego 18 38-411 Krosno 37,0
177. Karolina Piszcz Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 37,0
178. Julia Oleszczyńska Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie ul. Długosza 8a 20-054 Lublin 37,0
179. Krawczyk Dawid Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy ul. Ogrodowa 20 39-200 Dębica 36,5
180. Kamil Modrzewski IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łukowie ul. Kryńskiego 10 21-400 Łuków 36,5
181. Natalia Frąc Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 36,5
182. Kinga Sposób Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim ul. Sikorskiego 15 21-300 Radzyń Podlaski 36,5
183. Katarzyna Pietrzak Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 84 33-300 Nowy Sącz 36,0
184. Izabela Bartosik III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 36,0
185. Kamil Pajor Zespół Szkół nr 1 w Bochni ul. Windakiewicza 23 32-700 Bochnia 36,0
186. Łucja Płaza Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie ul. Rejtana 3 35-326 Rzeszów 36,0
187. Artur Nawrocki I Liceum Ogólnokształcące im. J. Długosza w Nowym Sączu ul. Długosza 5 33-300 Nowy Sącz 36,0
188. Cezary Jaremek V Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Lublinie ul. Lipowa 7 20-020 Lublin 36,0
189. Piotr Kołodziej Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie ul. Sądecka 187 32-860 Czchów 36,0
190. Andrzej Para Zespół Szkół Łączności w Krakowie ul. Monte Cassino 31 30-337 Kraków 36,0
191. Marlena Pieniak Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 36,0
192. Patryk Sokół Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 35,5
193. Mikołaj Łosz I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 35,5
194. Mateusz Biesiadowski I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krośnie ul. Piotra Skargi 2 38-400 Krosno 35,5
195. Michał Skop I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu Koszary 14 22-400 Zamość 35,5
196. Michał Podgórni I Liceum Ogólnokształcące im. W. Orkana w Limanowej ul. Orkana 1 34-600 Limanowa 35,5
197. Tomasz Stawarz II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie ul. ks. Jałowego 22 35-010 Rzeszów 35,5
198. Mateusz Gurbiel V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 35,5
199. Agata Kawalec I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 35,5
200. Cezary Mydlak XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie ul. Poniatowskiego 5 20-060 Lublin 35,5
201. Krzysztof Ptaś Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni Werynia 501 36-100 Kolbuszowa 35,5
202. Adrian Wójcik Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli ul. Polna 15 37-464 Stalowa Wola 35,5
203. Norbert Wójcik Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 35,5
204. Konrad Gorgol V Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Lublinie ul. Lipowa 7 20-020 Lublin 35,5
205. Sylwia Sączek Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 35,0
206. Kamil Kudła XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. S. Kostki w Lublinie ul. ks. Słowikowskiego 6 20-124 Lublin 35,0
207. Tomasz Hućko Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzozowie ul. Pańki 1 36-200 Brzozów 35,0
208. Jakub Kubiś I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 35,0
209. Paulina Kasperek III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 35,0
210. Julia Romańska I Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie ul. Chopina 6 21-100 Lubartów 35,0
211. Andrzej Frączek I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Chrzanowie ul. Piłsudskiego 14 32-500 Chrzanów 34,5
212. Patrycja Mirosław III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 34,5
213. Natalia Łątka Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie ul. Sanguszków 28 33-100 Tarnów 34,5
214. Martyna Rola Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 34,5
215. Marek Śliwiński I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 34,5
216. Aleksandra Tobiasz II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Nowym Sączu ul. Żeromskiego 16 33-300 Nowy Sącz 34,5
217. Gabriela Augustyn Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni Werynia 501 36-100 Kolbuszowa 34,5
218. Monika Kaczor Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 34,5
219. Agata Szczygieł Zespół Szkół nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Wadowicach ul. Wojska Polskiego 13 34-100 Wadowice 34,5
220. Jakub Golonka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. prof. J. Tischnera w Limanowej ul. Jana Pawła II 42a 34-600 Limanowa 34,0
221. Jakub Adamczyk Zespół Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli ul. Staszica 5 37-450 Stalowa Wola 34,0
222. Aleksandra Kot V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 34,0
223. Patryk Leszczak II Liceum Ogólnokształcące im. prof. K. Morawskiego w Przemyślu ul. bpa Glazera 44 37-700 Przemyśl 34,0
224. Jan Krasowski V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 34,0
225. Katarzyna Mazur Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu ul. Kilińskiego 24 39-300 Mielec 34,0
226. Magdalena Wider Zespół Szkół nr 1 w Andrychowie ul. Starowiejska 22a 34-120 Andrychów 34,0
227. Justyna Żak Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 84 33-300 Nowy Sącz 33,5
228. Anna Kulma II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie ul. Sobieskiego 9 31-136 Kraków 33,5
229. Krzysztof Pasternak Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie os. Piastów 34 31-624 Kraków 33,5
230. Dominik Suwała Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie ul. Krupnicza 44 31-123 Kraków 33,5
231. Karol Włodyka Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu ul. Jachowicza 13 39-400 Tarnobrzeg 33,5
232. Krzysztof Orzechowski II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie ul. Sobieskiego 9 31-136 Kraków 33,5
233. Rafał Saj Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie ul. Długosza 8a 20-054 Lublin 33,5
234. Kinga Stachura II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Tarnowskiego w Tarnowie ul. Mickiewicza 16 33-100 Tarnów 33,5
235. Jakub Węgrzynowicz I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 33,5
236. Tomasz Zachwieja V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 33,5
237. Gabriela Ziarko Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie os. Szkolne 18 31-977 Kraków 33,0
238. Piotr Musiał II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Chrzanowie ul. Wyszyńskiego 19 32-500 Chrzanów 33,0
239. Greta Steć Zespół Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli ul. Staszica 5 37-450 Stalowa Wola 33,0
240. Daria Wołczańska Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu ul. Kilińskiego 24 39-300 Mielec 33,0
241. Witold Chromiński Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie ul. Długosza 8a 20-054 Lublin 33,0
242. Franciszek Momot Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. por. S. Jasieńskiego w Oświęcimiu ul. Leszczyńskiej 8 32-610 Oświęcim 33,0
243. Maciej Tyburczy Zespół Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie ul. Hoffmanowej 13 35-016 Rzeszów 33,0
244. Mateusz Miotła II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Zamoyskiego w Lublinie ul. Ogrodowa 16 20-075 Lublin 33,0
245. Marcelina Kowalczyk Technikum Zespół Szkół w Szczurowej ul. Rynek 14 32-820 Szczurowa 33,0
246. Konrad Przewłoka II Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach ul. Kaniowczyków 32 24-100 Puławy 33,0
247. Magdalena Socha Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. M. Dąbrowskiej w Jarosławiu pl. Mickiewicza 13 37-500 Jarosław 33,0
248. Dariusz Więcek Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie ul. Kapucyńska 2 31-113 Kraków 33,0
249. Bartłomiej Dybciak Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 33,0
250. Maciej Wróbel Zespół Szkół Nr 1 im. B. Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim ul. Wyspiańskiego 8 22-600 Tomaszów Lubelski 33,0
251. Sylwia Chrobak Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie ul. Sanguszków 28 33-100 Tarnów 33,0
252. Aleksandra Hemaya I Liceum Ogólnokształcące im. ks. S. Konarskiego w Rzeszowie ul. 3 Maja 15 35-030 Rzeszów 33,0

Uwaga! Liczba punktów z testów eliminacji szkolnych była weryfikowana przez Komitet Okręgowy

Zgodnie z Regulaminem w przypadku równej liczby punktów uzyskanych przez zawodników w eliminacjach szkolnych, o zakwalifikowaniu do eliminacji okręgowych decyduje większa liczba punktów zdobyta za rozwiązanie zadań testowych z grupy zadań wyżej punktowanych.