Olimpiada Przedsiębiorczości
XII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Zawodnicy zakwalifikowani do eliminacji okręgowych decyzją Komitetu Okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Lp. Imię Nazwisko Nazwa Szkoły Adres Szkoły Miejscowość Liczba punktów
1. Magdalena Jędraszak I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Pleszewie ul. Poznańska 38 63-300 Pleszew 73,5
2. Piotr Szachewicz I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku ul. Mickiewicza 6 87-800 Włocławek 71,5
3. Kamil Zdunek I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Pleszewie ul. Poznańska 38 63-300 Pleszew 70,0
4. Jędrzej Zwierchowski Zespół Szkół Mechanicznych w Poznaniu ul. Świerkowa 8 61-472 Poznań 69,0
5. Aleksandra Spychała I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Pleszewie ul. Poznańska 38 63-300 Pleszew 67,0
6. Mikołaj Majrzak Zespół Szkół Mechanicznych w Poznaniu ul. Świerkowa 8 61-472 Poznań 66,0
7. Marcin Miazga Zespół Szkół Mechanicznych w Poznaniu ul. Świerkowa 8 61-472 Poznań 66,0
8. Rafał Dankowski Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku ul. Bukowa 38/40 87-800 Włocławek 62,5
9. Anastazja Czarnak Zespół Szkół im. J. Kasprowicza w Sztumie ul. Kasprowicza 3 82-400 Sztum 62,5
10. Żaneta Cegłowska Zespół Szkół im. J. Kasprowicza w Sztumie ul. Kasprowicza 3 82-400 Sztum 61,5
11. Małgorzata Michalska Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. E. Gierczak w Kołobrzegu ul. Łopuskiego 13 78-100 Kołobrzeg 60,0
12. Piotr Słupczewski V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 59,5
13. Adrian Hajdukiewicz V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 58,5
14. Izabela Biernacka Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Długosza we Włocławku ul. Łęgska 26 87-800 Włocławek 57,0
15. Julia Jasiniecka VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy ul. Staszica 4 85-014 Bydgoszcz 57,0
16. Łukasz Zieliński Zespół Szkół im. J. Kasprowicza w Sztumie ul. Kasprowicza 3 82-400 Sztum 56,5
17. Mikołaj Rutkowski III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 56,5
18. Julia Perlikowska Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Długosza we Włocławku ul. Łęgska 26 87-800 Włocławek 56,0
19. Damian Goleniewski Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Długosza we Włocławku ul. Łęgska 26 87-800 Włocławek 55,5
20. Marcel Bonczkowski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie ul. Katedralna 5 82-500 Kwidzyn 55,5
21. Tymoteusz Uzarczyk Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Długosza we Włocławku ul. Łęgska 26 87-800 Włocławek 55,5
22. Paweł Sosnowski Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu ul. Szosa Chełmińska 83 87-100 Toruń 55,5
23. Michał Literski II Liceum Ogólnokształcące im. gen. W. Andersa w Chojnicach ul. Świętopełka 1 89-600 Chojnice 55,0
24. Joanna Birak Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. E. Gierczak w Kołobrzegu ul. Łopuskiego 13 78-100 Kołobrzeg 54,0
25. Wojciech Podsiadłowski III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 54,0
26. Karolina Nowak Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku ul. Bukowa 38/40 87-800 Włocławek 53,5
27. Krzysztof Figlarz II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej J. Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej w Poznaniu ul. Matejki 8/10 60-766 Poznań 53,5
28. Karol Roman III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 53,5
29. Dominika Polito Technikum nr 1 w Kwidzynie ul. Słowiańska 17 82-500 Kwidzyn 52,5
30. Agnieszka Gużyńska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie ul. Katedralna 5 82-500 Kwidzyn 52,5
31. Mikołaj Kobryński II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej J. Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej w Poznaniu ul. Matejki 8/10 60-766 Poznań 52,0
32. Katarzyna Chruściel Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Długosza we Włocławku ul. Łęgska 26 87-800 Włocławek 52,0
33. Krzysztof Zalewski II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie ul. Henryka Pobożnego 2 70-507 Szczecin 51,5
34. Olaf Łozowski II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej J. Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej w Poznaniu ul. Matejki 8/10 60-766 Poznań 51,5
35. Adrian Sztolsztejner III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 51,5
36. Michał Matuszak I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Pleszewie ul. Poznańska 38 63-300 Pleszew 51,0
37. Dominika Grobelniak Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku ul. Bukowa 38/40 87-800 Włocławek 51,0
38. Piotr Wołodko III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 50,5
39. Żaneta Kaczmarek Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku ul. Bukowa 38/40 87-800 Włocławek 50,0
40. Daniel Chrościcki III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 50,0
41. Aneta Kordylewska Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku ul. Bukowa 38/40 87-800 Włocławek 49,5
42. Sylwia Kwiatkowska Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku ul. Bukowa 38/40 87-800 Włocławek 49,5
43. Sebastian Kamiński III Liceum Ogólnokształcące im. K. Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy ul. Matejki 5 87-300 Brodnica 49,5
44. Rafał Wiliński Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku ul. Bukowa 38/40 87-800 Włocławek 49,5
45. Wiktoria Lis VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Poznaniu ul. Hipolita Cegielskiego 1 61-862 Poznań 49,5
46. Paulina Lubowicka Zespół Szkół Morskich w Gdańsku ul. Wyzwolenia 8 80-537 Gdańsk 49,0
47. Piotr Ciepliński Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu ul. Szosa Chełmińska 83 87-100 Toruń 49,0
48. Kacper Opioła III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 49,0
49. Mateusz Popadiuk III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 49,0
50. Dominik Falkiewicz III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 48,5
51. Kacper Kortas II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Bydgoszczy ul. Nowodworska 13 85-120 Bydgoszcz 48,5
52. Kamil Krzyszczyk III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 48,5
53. Kacper Kowalewski Zespół Szkół Morskich w Gdańsku ul. Wyzwolenia 8 80-537 Gdańsk 48,0
54. Dawid Królak I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Pleszewie ul. Poznańska 38 63-300 Pleszew 48,0
55. Michalina Lesińska Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu ul. Szosa Chełmińska 83 87-100 Toruń 48,0
56. Krzysztof Kropidłowski VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy ul. Staszica 4 85-014 Bydgoszcz 48,0
57. Małgorzata Babraj III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 47,5
58. Mikołaj Kowalewski XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 47,5
59. Wojciech Szczypek III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 47,5
60. Krzysztof Madej II Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Kwidzynie ul. Słoneczna 2 82-500 Kwidzyn 47,0
61. Aleksandra Jankowska III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 47,0
62. Andrzej Pióro III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 46,5
63. Robert Kaczorek III Liceum Ogólnokształcące im. K. Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy ul. Matejki 5 87-300 Brodnica 46,5
64. Szymon Balcerek I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Pleszewie ul. Poznańska 38 63-300 Pleszew 46,0
65. Oliver Grzonka III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 46,0
66. Anna Lieske Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie ul. Sobieskiego 344 84-200 Wejherowo 45,5
67. Mateusz Wróblewski III Liceum Ogólnokształcące im. K. Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy ul. Matejki 5 87-300 Brodnica 45,5
68. Szymon Łukowski Zespół Szkół w Mogilnie ul. Dworcowa 9 88-300 Mogilno 45,0
69. Maciej Matyaszczyk I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Pleszewie ul. Poznańska 38 63-300 Pleszew 45,0
70. Joanna Rogksz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie ul. Sobieskiego 344 84-200 Wejherowo 44,5
71. Paulina Klyszczyńska III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 44,5
72. Błażej Szymczak I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Toruniu ul. Zaułek Prosowy 1 87-100 Toruń 44,5
73. Mateusz Drost III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 44,5
74. Jakub Dzięgiel V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 44,5
75. Adrian Szwedkowicz V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 44,5
76. Karol Sylwestrzak III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 44,5
77. Joanna Zielińska Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku ul. Bukowa 38/40 87-800 Włocławek 44,5
78. Monika Mordyl Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu ul. Kościuszki 6A 86-100 Świecie 44,0
79. Karina Pietuszyńska Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów w Kwidzynie ul. Chopina 4 82-500 Kwidzyn 44,0
80. Maciej Beger III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 43,5
81. Ernest Burzak I Liceum Ogólnokształcące im. S. Dubois w Koszalinie ul. Komisji Edukacji Narodowej 1 75-070 Koszalin 43,0
82. Szymon Rać V Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Gdańsku ul. Polanki 130 80-322 Gdańsk 43,0
83. Michał Malinowski Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny w Poznaniu ul. Garbary 24 61-867 Poznań 42,5
84. Zuzanna Olik III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 42,5
85. Natalia Leżuchowska III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 42,0
86. Bartosz Korcala V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 42,0
87. Kacper Loręcki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 42,0
88. Natalia Witczak Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 42,0
89. Konrad Modrzejewski III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 42,0
90. Michał Sawicki III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 42,0
91. Anna Burnicka VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy ul. Staszica 4 85-014 Bydgoszcz 42,0
92. Piotr Lewandowski Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu ul. Szosa Chełmińska 83 87-100 Toruń 42,0
93. Klaudia Ratajczak Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 41,5
94. Karina Szóstakowska V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 41,5
95. Grzegorz Meller V Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Gdańsku ul. Polanki 130 80-322 Gdańsk 41,5
96. Bartosz Zdrojewski Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. J. S. Pasierba w Tczewie ul. Gdańska 17 83-110 Tczew 41,0
97. Roksana Sikora Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 41,0
98. Wojciech Fiec I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Pleszewie ul. Poznańska 38 63-300 Pleszew 41,0
99. Monika Łukomska Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 41,0
100. Julia Pawelak III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 41,0
101. Sandra Sullmann Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Poznaniu ul. Marszałkowska 40 60-327 Poznań 41,0
102. Agnieszka Dopierała III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 41,0
103. Natalia Rzeppa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie ul. Sobieskiego 344 84-200 Wejherowo 41,0
104. Aleksander Czajczyński I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Pleszewie ul. Poznańska 38 63-300 Pleszew 40,5
105. Milena Orminska Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie pl. Wolności 1/2 77-400 Złotów 40,5
106. Kacper Siudak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie ul. Sobieskiego 344 84-200 Wejherowo 40,5
107. Maciej Górny V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 40,5
108. Martyna Kopczyńska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 40,5
109. Michał Curyło III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 40,5
110. Anna Forycka Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 40,5
111. Ewa Banachowska Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 40,0
112. Mieszko Niewiarowski III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 40,0
113. Kornelia Kola IV Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Toruniu ul. Warszawska 1/5 87-100 Toruń 40,0
114. Oskar Hertman Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 39,5
115. Klaudia Sokołowska Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 39,5
116. Daniel Maciejewicz II Liceum Ogólnokształcące im. dr. W. Pniewskiego w Gdańsku ul. Pestalozziego 7/9 80-445 Gdańsk 39,5
117. Natalia Walczak Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 39,5
118. Konstancja Suchacz III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 39,5
119. Jakub Bober III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 39,5
120. Kosma Krzyżanowski III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 39,5
121. Roksana Polowczyk Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Marcińca w Koźminie Wielkopolskim ul. Zamkowa1 63-720 Koźmin Wielkopolski 39,5
122. Marcin Mątewski XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Poznaniu ul. Tarnowska 27 61-323 Poznań 39,5
123. Przemysław Łuczkowiak I Liceum Ogólnokształcące im. ppor. E. Gierczak w Nowogardzie ul. Wojska Polskiego 6 72-200 Nowogard 39,0
124. Karolina Kosecka II Liceum Ogólnokształcące im. dr. W. Pniewskiego w Gdańsku ul. Pestalozziego 7/9 80-445 Gdańsk 39,0
125. Kaja Pałasz III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 39,0
126. Maksymilian Rudnik Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie ul. Sobieskiego 344 84-200 Wejherowo 39,0
127. Michał Szyszka III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 39,0
128. Mateusz Firlus Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 38,5
129. Kamila Jędrzejczak Zespół Szkół nr 2 im. S. Staszica w Nowym Tomyślu ul. Sczanieckiej 1 64-300 Nowy Tomyśl 38,5
130. Jakub Kaczmarek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim ul. Żwirki i Wigury 2 62-065 Grodzisk Wielkopolski 38,5
131. Wiktoria Drochlińska III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 38,5
132. Łukasz Gonera III Liceum im. C. K. Norwida w Koninie ul. Szymanowskiego 5 62-510 Konin 38,5
133. Mateusz Brejecki II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Inowrocławiu ul. Konopnickiej 15 88-100 Inowrocław 38,5
134. Malwina Mikołajczyk Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 38,0
135. Kamil Szostak Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. M. Kolbego w Szczecinie ul. Wojska Polskiego 76 70-481 Szczecin 38,0
136. Bartłomiej Góral I Liceum Ogólnokształcące im. H. Kołłątaja w Krotoszynie ul. Kołłątaja 1 63-700 Krotoszyn 38,0
137. Jakub Olewicz VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy ul. Staszica 4 85-014 Bydgoszcz 38,0
138. Magdalena Toporowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 38,0
139. Sebastian Michniewicz Technikum Ekonomiczne nr 1 w Bydgoszczy ul. Gajowa 98 85-717 Bydgoszcz 38,0
140. Dominika Hendrych Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu ul. Kościuszki 6A 86-100 Świecie 37,5
141. Marcel Nawrocki Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu ul. Szosa Chełmińska 83 87-100 Toruń 37,5
142. Karolina Pozorska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 37,5
143. Krzysztof Waszak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kruszwicy ul. Kujawska 20 88-153 Kruszwica 37,5
144. Maria Wereszko III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 37,5
145. Aleksandra Jurek Technikum nr 1 w Kwidzynie ul. Słowiańska 17 82-500 Kwidzyn 37,5
146. Maja Kaźmierska VI Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu ul. Krakowska 17a 61-889 Poznań 37,5
147. Piotr Lipiński XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 37,5
148. Anna Roman III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 37,5
149. Weronika Kołodziejczak Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 37,0
150. Anita Ropiejko III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 37,0
151. Monika Błachowicz Zespół Szkół Technicznych we Włocławku ul. Ogniowa 2 87-800 Włocławek 37,0
152. Łucja Ochocińska Zespół Szkół Technicznych we Włocławku ul. Ogniowa 2 87-800 Włocławek 37,0
153. Joanna Kowalska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 37,0
154. Julia Ceglarek Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 37,0
155. Oskar Kaczmarek II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu ul. Marcinkowskiego 10 86-300 Grudziądz 37,0
156. Adrian Końca Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie ul. 3 Maja 1a 70-214 Szczecin 37,0
157. Magdalena Roszak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim ul. Żwirki i Wigury 2 62-065 Grodzisk Wielkopolski 37,0
158. Adam Kartonowicz III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 37,0
159. Mikołaj Lewosiński VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy ul. Staszica 4 85-014 Bydgoszcz 37,0
160. Mateusz Jan Piątkowski IV Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Toruniu ul. Warszawska 1/5 87-100 Toruń 37,0
161. Igor Ewertowski III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 37,0
162. Monika Klocek III Liceum Ogólnokształcące im. K. Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy ul. Matejki 5 87-300 Brodnica 37,0
163. Marta Mikołajczewska Technikum Ekonomiczne nr 1 w Bydgoszczy ul. Gajowa 98 85-717 Bydgoszcz 37,0
164. Przemysław Czerwiński Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie pl. Wolności 1/2 77-400 Złotów 36,5
165. Paweł Górecki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 36,5
166. Maciej Buzała VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy ul. Staszica 4 85-014 Bydgoszcz 36,5
167. Igor Pawłowski XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 36,0
168. Agnieszka Bąk III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 36,0
169. Bartosz Nastały III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 36,0
170. Natalia Paczkowska Technikum nr 1 w Kwidzynie ul. Słowiańska 17 82-500 Kwidzyn 36,0
171. Wiktor Kraśnicki XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 36,0
172. Marcin Konik Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 36,0
173. Małgorzta Supryn V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 36,0
174. Klaudia Tokarska III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 36,0
175. Paweł Poprawa Technikum nr 5 im. J. Gniazdowskiego w Ostrowie Wielkopolskim ul. Partyzancka 29 63-400 Ostrów Wielkopolski 36,0
176. Jakub Bowżyk II Liceum Ogólnokształcące im. dr. W. Pniewskiego w Gdańsku ul. Pestalozziego 7/9 80-445 Gdańsk 35,5
177. Alicja Lubecka Technikum nr 4 w Gdyni ul. Morska 75 81-222 Gdynia 35,5
178. Weronika Jakubowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim ul. Żwirki i Wigury 2 62-065 Grodzisk Wielkopolski 35,5
179. Natan Pawłowski V Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Szczecinie ul. Ofiar Oświęcimia 14 71-503 Szczecin 35,5
180. Adrianna Sobecka Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Słupsku ul. Partyzantów 24 76-200 Słupsk 35,5
181. Adrian Miądowicz Zespół Szkół im. gen. D. Chłapowskiego w Bolechowie ul. Obornicka 1 62-005 Bolechowo-Osiedle 35,5
182. Jan Todek Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu ul. Szosa Chełmińska 83 87-100 Toruń 35,5
183. Weronika Sanok Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim ul. Żwirki i Wigury 2 62-065 Grodzisk Wielkopolski 35,5
184. Teresa Kapica III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 35,5
185. Helena Ciruk III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 35,0
186. Julia Radzikowska III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 35,0
187. Daniel Wittkowski Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie ul. Mazowiecka 13 70-526 Szczecin 35,0
188. Małgorzata Kobylarek Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy ul. Powstańców Wielkopolskich 22 62-400 Słupca 35,0
189. Magdalena Nowacka III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 35,0
190. Łukasz Rogiński III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 35,0
191. Adrian Hardenbicker Technikum Ekonomiczne Nr 1 w Bydgoszczy ul. Gajowa 98 85-717 Bydgoszcz 35,0
192. Joanna Karpiak III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 34,5
193. Weronika Cabaj III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 34,5
194. Dominika Kamowska Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie pl. Wolności 1/2 77-400 Złotów 34,5
195. Aleksandra Kowalska V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 34,5
196. Kamil Iwanowski III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 34,5
197. Patryk Krawczyk I Liceum Ogólnokształcące im. S. Dubois w Koszalinie ul. Komisji Edukacji Narodowej 1 75-070 Koszalin 34,5
198. Daria Czech Zespół Szkół w Mogilnie ul. Dworcowa 9 88-300 Mogilno 34,5
199. Hubert Mielnik III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 34,5
200. Anna Telesińska Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. S. Staszica w Koninie ul. Wyszyńskiego 3 62-510 Konin 34,5
201. Rafał Wiercioch IV Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Toruniu ul. Warszawska 1/5 87-100 Toruń 34,5
202. Damian Szymański Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku ul. Toruńska 77/83 87-800 Włocławek 34,5
203. Ryszard Szmagliński Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi ul. Nowodworskiego 9-13 89-500 Tuchola 34,5
204. Aleksandra Furmanek XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 34,5
205. Wojciech Pypkowski Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu ul. Szosa Chełmińska 83 87-100 Toruń 34,5
206. Adam Szczepański V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 34,0
207. Robert Wylota Technikum Nr 2 w Bytowie ul. Derdowskiego 3 77-100 Bytów 34,0
208. Agnieszka Sala Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie pl. Wolności 1/2 77-400 Złotów 34,0
209. Wiktoria Stachowiak III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 34,0
210. Dominik Graczyk Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie ul. Maszewska 6 72-100 Goleniów 33,5
211. Grzegorz Giziński III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 33,5
212. Weronika Grzybowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 33,5
213. Emilia Intek Zespół Szkół nr 2 im. S. Staszica w Nowym Tomyślu ul. Sczanieckiej 1 64-300 Nowy Tomyśl 33,5
214. Szymon Kelak Zespół Szkół Ekonomicznych im. C. Ratajskiego w Śremie ul. Wybickiego 2 63-100 Śrem 33,5
215. Patrycja Orzechowska Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie ul. 3 Maja 1a 70-214 Szczecin 33,5
216. Hanna Renke III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 33,5
217. Adrian Szalczewski Technikum nr 1 w Kwidzynie ul. Słowiańska 17 82-500 Kwidzyn 33,5
218. Wiktoria Zygmunt III Liceum Ogólnokształcące im. K. Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy ul. Matejki 5 87-300 Brodnica 33,5
219. Jagoda Rozmiarek Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Poznaniu ul. Marszałkowska 40 60-327 Poznań 33,5
220. Karolina Konieczna Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy ul. Szamotulska 24 62-090 Rokietnica 33,0
221. Aleksandra Budzelewska I Liceum Ogólnokształcące im. S. Dubois w Koszalinie ul. Komisji Edukacji Narodowej 1 75-070 Koszalin 33,0
222. Sara Bojanowska Technikum nr 2 w Bytowie ul. Derdowskiego 3 77-100 Bytów 33,0
223. Kamil Dziubczyk V Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Gdańsku ul. Polanki 130 80-322 Gdańsk 33,0
224. Jan Nowaczewski Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie pl. Wolności 1/2 77-400 Złotów 33,0
225. Tomasz Paprocki II Liceum Ogólnokształcące im. dr. W. Pniewskiego w Gdańsku ul. Pestalozziego 7/9 80-445 Gdańsk 33,0
226. Jakub Roszczak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Marcińca w Koźminie Wielkopolskim ul. Zamkowa1 63-720 Koźmin Wielkopolski 33,0
227. Dawid Szymajda Zespół Szkół nr 1 im. M. Kopernika w Koszalinie ul. Andersa 30 75-626 Koszalin 33,0
228. Krzysztof Karabasz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 33,0
229. Hubert Kolasiński Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 33,0
230. Klaudia Rogalska Technikum Ekonomiczne nr 1 w Bydgoszczy ul. Gajowa 98 85-717 Bydgoszcz 33,0
231. Kinga Ciesielska Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 32,5
232. Marianna Glapińska Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 32,5
233. Paweł Strzelczyk VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Poznaniu ul. Hipolita Cegielskiego 1 61-862 Poznań 32,5
234. Agata Świerk Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie pl. Wolności 1/2 77-400 Złotów 32,5
235. Bartłomiej Kujszczyk Zespół Szkół nr 4 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wałczu ul. Południowa 10a 78-600 Wałcz 32,5
236. Oliwia Brocka Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 32,5
237. Adrian Jankowski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim ul. Żwirki i Wigury 2 62-065 Grodzisk Wielkopolski 32,5
238. Katarzyna Kortas Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi ul. Nowodworskiego 9-13 89-500 Tuchola 32,5
239. Joanna Kozar VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy ul. Staszica 4 85-014 Bydgoszcz 32,5
240. Daniel Górniak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 32,5
241. Jakub Chojęta III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 32,0
242. Paweł Szymański Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 32,0
243. Dominika Świrska Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 w Krzyżu Wielkopolskim ul. Sikorskiego 15 64-761 Krzyż Wielkopolski 32,0
244. Aneta Landowska Zespół Szkół im. H. Cegielskiego w Rogoźnie ul. II Armii Wojska Polskiego 1 64-610 Rogoźno 32,0
245. Rafał Maciejewski I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku ul. Mickiewicza 6 87-800 Włocławek 32,0
246. Patryk Dziudziel Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy ul. Szamotulska 24 62-090 Rokietnica 32,0
247. Jan Stachowski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 32,0
248. Krzysztof Burchart III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Topolowa 7 80-255 Gdańsk 31,5
249. Adriana Juszczak Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie ul. Zielona 3 63-300 Pleszew 31,5
250. Paweł Błoch Zespół Szkół im. S. Staszica w Pile al. Powstańców Wielkopolskich 18 64-920 Piła 31,5
251. Paulina Graczkowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 31,5
252. Piotr Kozłowski II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie ul. Henryka Pobożnego 2 70-507 Szczecin 31,5
253. Małgorzata Pufelska Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. J. S. Pasierba w Tczewie ul. Gdańska 17 83-110 Tczew 31,5
254. Kamila Bruska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 31,5
255. Klaudia Demska Zespół Szkół w Mogilnie ul. Dworcowa 9 88-300 Mogilno 31,5
256. Kuba Jaskólski III Liceum Ogólnokształcące im. św. J. Kantego w Poznaniu ul. Strzelecka 10 61-845 Poznań 31,5
257. Sandra Okonek Technikum nr 4 w Gdyni ul. Morska 75 81-222 Gdynia 31,5
258. Natalia Teper Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Poznaniu ul. Marszałkowska 40 60-327 Poznań 31,5
259. Katarzyna Busse Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. S. Staszica w Koninie ul. Wyszyńskiego 3 62-510 Konin 31,5
260. Marek Grzesiuk XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 31,5
261. Albert Strebejko III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 31,5
262. Jakub Świrski II Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Koszalinie ul. Chełmońskiego 7 75-631 Koszalin 31,5
263. Krzysztof Januszewski Zespół Szkół w Chojnicach ul. Nowe Miasto 4-6 89-600 Chojnice 31,0

Uwaga! Liczba punktów z testów eliminacji szkolnych była weryfikowana przez Komitet Okręgowy

Zgodnie z Regulaminem w przypadku równej liczby punktów uzyskanych przez zawodników w eliminacjach szkolnych, o zakwalifikowaniu do eliminacji okręgowych decyduje większa liczba punktów zdobyta za rozwiązanie zadań testowych z grupy zadań wyżej punktowanych.