Olimpiada Przedsiębiorczości
XII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Zawodnicy zakwalifikowani do eliminacji okręgowych decyzją Komitetu Okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Lp. Imię Nazwisko Nazwa Szkoły Adres Szkoły Miejscowość Liczba punktów
1. Orest Sytczyk Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim ul. Szkolna 6 11-220 Górowo Iławeckie 72,0
2. Igor Sytczyk Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim ul. Szkolna 6 11-220 Górowo Iławeckie 67,5
3. Oskar Lipień XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie ul. Bema 76 01-225 Warszawa 61,5
4. Kamil Retkiewicz Zespół Szkół nr 106 w Warszawie ul. Vincenta van Gogha 1 03-188 Warszawa 60,0
5. Marcin Rachubka Liceum Ogólnokształcące im. F. Chopina w Sochaczewie ul. 15 Sierpnia 4 96-500 Sochaczew 59,5
6. Aleksandra Dagil XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 57,5
7. Piotr Glinicki V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 57,0
8. Adrianna Konior XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie ul. Bema 76 01-225 Warszawa 57,0
9. Natalia Sidor LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 55,0
10. Martyna Jakimczuk Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. E. Orzeszkowej w Bartoszycach ul. Słowackiego 1 11-200 Bartoszyce 54,0
11. Daniel Karpiński Liceum Ogólnokształcące im. P. Skargi w Grójcu ul. Poświętne 17 05-600 Grójec 53,5
12. Maksymilian Miśków VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 53,5
13. Jakub Knopp XXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. S. Kostki Potockiego w Warszawie ul. Wiertnicza 26 02-952 Warszawa 53,0
14. Jakub Kołek XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Warszawie ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 53,0
15. Katarzyna Bens XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie ul. Bema 76 01-225 Warszawa 53,0
16. Michał Miszczuk Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH w Warszawie ul. Świeradowska 43 02-662 Warszawa 52,0
17. Katarzyna Czaplicka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. E. Orzeszkowej w Bartoszycach ul. Słowackiego 1 11-200 Bartoszyce 51,0
18. Jakub Erdman Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH w Warszawie ul. Świeradowska 43 02-662 Warszawa 50,5
19. Zuzanna Tukalska-Śliwa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 50,5
20. Gabriela Ptaszyńska IV Liceum Ogólnokształcące im. dr. T. Chałubińskiego w Radomiu ul. Struga, 48 26-600 Radom 50,0
21. Wiktor Skowroński Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 40 w Warszawie ul. Stryjeńskich 21 02-793 Warszawa 50,0
22. Norbert Wójtowicz IV Liceum Ogólnokształcące im. dr. T. Chałubińskiego w Radomiu ul. Struga, 48 26-600 Radom 49,5
23. Szymon Dziubak Liceum Ogólnokształcące nr III im. J. Słowackiego w Otwocku ul. Słowackiego 4/10 05-400 Otwock 49,5
24. Bartłomiej Janowski XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 49,5
25. Mateusz Pieróg Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej w Białymstoku ul. ul. Wiejska 45A 15-351 Białystok 49,5
26. Rafał Rusak IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Warszawie ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 49,5
27. Jan Pawłowski Zespół Szkół nr 61 im. T. Reytana - VI Liceum Ogólnokształcące w Warszawie ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa 48,5
28. Alicja Zawadzka VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 48,5
29. Tymoteusz Lipski XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Warszawie ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 48,5
30. Jan Hincz II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 48,0
31. Dominik Danelski XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 47,5
32. Edyta Kielek XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie ul. Staffa 111 01-884 Warszawa 47,5
33. Kamil Rępiński Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach ul. Browarna 4 08-110 Siedlce 46,5
34. Jakub Borowy XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie ul. Bema 76 01-225 Warszawa 46,5
35. Szymon Awruk II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku ul. Narewska 11 15-840 Białystok 46,5
36. Oskar Lorek II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 46,0
37. Jan Zajączkowski IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Warszawie ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 46,0
38. Aleksandra Pietrzak Zespół Szkół nr 2 w Ciechanowie ul. Orylska 9 06-400 Ciechanów 46,0
39. Mateusz Pietrasik I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 46,0
40. Michał Werra I Liceum Ogólnokształcące im. "Bojowników o Polskość Mazur" w Piszu ul. Sikorskiego 15 12-200 Pisz 45,5
41. Michał Nosek VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Radomiu ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom 45,5
42. Bartosz Bogucki IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Warszawie ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 44,5
43. Mateusz Niemczyk II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 44,5
44. Aleksander Balabanov XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Warszawie ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 44,5
45. Kamil Krakowski Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka S. Małachowskiego w Płocku ul. Małachowskiego 1 09-400 Płock 44,5
46. Mariusz Dobryjanowicz XI Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Warszawie pl. Małachowskiego 1 00-064 Warszawa 44,0
47. Kacper Maroński Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu ul. Szkolna 8 18-230 Ciechanowiec 44,0
48. Arkadiusz Chruściel V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 44,0
49. Bartosz Rainka I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży ul. Bernatowicza 4 18-400 Łomża 44,0
50. Oskar Świąć XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Warszawie ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 44,0
51. Natalia Picewicz Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej w Białymstoku ul. ul. Wiejska 45A 15-351 Białystok 44,0
52. Bartłomiej Tokarski IV Liceum Ogólnokształcące im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie ul. Chyliczkowska 17 05-500 Piaseczno 44,0
53. Maciej Perkowski Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. J. Groszkowskiego w Białymstoku al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 15-111 Białystok 43,5
54. Adam Rakowski I Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Mławie ul. Wyspiańskiego 1 06-500 Mława 43,5
55. Adam Czerwoński LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 43,5
56. Maciej Karasiński XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 43,5
57. Michał Pocięgiel Zespół Szkół nr 61 im. T. Reytana - VI Liceum Ogólnokształcące w Warszawie ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa 43,0
58. Zuzanna Dorota Krawczyk II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku ul. Narewska 11 15-840 Białystok 43,0
59. Paulina Wojtal I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży ul. Bernatowicza 4 18-400 Łomża 42,5
60. Robert Bachorek Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu ul. Szkolna 8 18-230 Ciechanowiec 42,5
61. Jakub Feleszko LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 42,5
62. Gustaw Kempa IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Warszawie ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 42,5
63. Bartłomiej Granat XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 42,5
64. Karol Bujanowicz II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 42,5
65. Grzegorz Szymański VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 42,5
66. Jan Kruszewski XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 42,0
67. Klaudia Borowiec LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 42,0
68. Łucja Markiewicz Zespół Szkół nr 2 w Ciechanowie ul. Orylska 9 06-400 Ciechanów 42,0
69. Kacper Chojecki XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Frycza Modrzewskiego w Warszawie ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa 42,0
70. Konstanty Kraszewski XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 42,0
71. Maciej Soczyński V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 42,0
72. Maciej Tarczoń LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 42,0
73. Andrzej Tatarczuk Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. J. Groszkowskiego w Białymstoku al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 15-111 Białystok 42,0
74. Bartosz Mularczyk XLIV Liceum Ogólnokształcące im. A. Dobiszewskiego w Warszawie ul. Dolna 6 00-774 Warszawa 42,0
75. Michał Bucoń II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 41,5
76. Michał Grochowicz IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Warszawie ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 41,5
77. Łukasz Jankowski IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Białymstoku ul. Zwierzyniecka 9a 15-312 Białystok 41,5
78. Olga Patoka II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Ostrołęce ul. Traugutta 2 07-410 Ostrołęka 41,5
79. Karolina Janus VII Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Warszawie ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa 41,0
80. Damian Kmita XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Warszawie ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 41,0
81. Michalina Banaszak I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 40,5
82. Katarzyna Pawelska Zespół Szkół nr 2 w Ciechanowie ul. Orylska 9 06-400 Ciechanów 40,5
83. Jakub Kopko I Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Suwałkach ul. A. Mickiewicza 3 16-400 Suwałki 40,5
84. Cezary Kudła IV Liceum Ogólnokształcące im. dr. T. Chałubińskiego w Radomiu ul. Struga, 48 26-600 Radom 40,5
85. Karol Bernard Popławski I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku ul. Brukowa 2 15-889 Białystok 40,5
86. Piotr Barbachowski V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 40,5
87. Hubert Wiński Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu ul. Szkolna 8 18-230 Ciechanowiec 40,5
88. Gabriel Dec I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku ul. Brukowa 2 15-889 Białystok 40,5
89. Bartosz Mikos VII Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Warszawie ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa 40,0
90. Aleksander Goś I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 40,0
91. Wiktor Walewski I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży ul. Bernatowicza 4 18-400 Łomża 40,0
92. Kacper Pietrukaniec LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 39,5
93. Małgorzata Kłonica VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 39,5
94. Mikołaj Szymański V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 39,5
95. Adam Łaziński V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 39,5
96. Weronika Meletakis II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 39,5
97. Marcin Kuciński 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Warszawie ul. Nowowiejska 5 00-643 Warszawa 39,0
98. Ewelina Plak I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 39,0
99. Justyna Gondek Zespół Szkół nr 2 w Ciechanowie ul. Orylska 9 06-400 Ciechanów 39,0
100. Mikołaj Sobolewski VII Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Warszawie ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa 39,0
101. Hubert Tomecki Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 32 im. J. Monneta w Warszawie ul. Abramowskiego 4 02-659 Warszawa 39,0
102. Karolina Solecka Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka S. Małachowskiego w Płocku ul. Małachowskiego 1 09-400 Płock 38,5
103. Łukasz Stankiewicz Liceum Ogólnokształcące im. M. Dąbrowskiej w Żurominie ul. Wyzwolenia 61 09-300 Żuromin 38,5
104. Aleksandra Zagajewska IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Warszawie ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 38,5
105. Anna Dybiec II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 38,5
106. Bartosz Białas XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 38,0
107. Witold Iracki II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 38,0
108. Mateusz Siemieniuk Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej w Białymstoku ul. ul. Wiejska 45A 15-351 Białystok 38,0
109. Mateusz Kozłowski Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Bartoszycach ul. Bohaterów Monte Cassino 9 11-200 Bartoszyce 38,0
110. Szczepan Milewski Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. J. Groszkowskiego w Białymstoku al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 15-111 Białystok 37,5
111. Piotr Prusik XLI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela w Zespole Szkół nr 118 w Warszawie ul. Kiwerska 3 01-682 Warszawa 37,5
112. Helena Gauza LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 37,5
113. Monika Kaczan I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku ul. Brukowa 2 15-889 Białystok 37,5
114. Julia Matejczuk I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 37,5
115. Julia Skrzypczyk VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 37,5
116. Aleksander Szczepara I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży ul. Bernatowicza 4 18-400 Łomża 37,5
117. Patryk Wilczyński Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie ul. Przyrynek 9 00-219 Warszawa 37,5
118. Mateusz Łąpieś V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 37,5
119. Maksymilian Szuba XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 37,0
120. Agnieszka Stańczuk I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 37,0
121. Sławomir Tokarski X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie ul. Woronicza 8 02-625 Warszawa 37,0
122. Kacper Chruśliński I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 37,0
123. Kamil Kuciak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Warce ul. Obwodowa 2 05-660 Warka 37,0
124. Maciej Dejneka II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 37,0
125. Klaudia Gajowniczek I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 37,0
126. Alicja Wiligórska I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 36,5
127. Paweł Turski VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 36,5
128. Zuzanna Grzyb VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Radomiu ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom 36,5
129. Karol Łukowski I Liceum Ogólnokształcące im. Generała J. Bema w Ostrołęce ul. Traugutta 1 07-410 Ostrołęka 36,5
130. Wojciech Piotrowski XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 36,5
131. Aleksander Misztal XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 36,0
132. Jakub Sułkowski XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej w Warszawie ul. ks. Popiełuszki 5 01-756 Warszawa 36,0
133. Julia Brochocka I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 36,0
134. Julita Dzierbicka Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku ul. Kobylińskiego 25 09-400 Płock 36,0
135. Wiktoria Kondrad Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku ul. Kobylińskiego 25 09-400 Płock 36,0
136. Miroslav Nechytaylo XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie ul. Bema 76 01-225 Warszawa 36,0
137. Franciszek Popławski XI Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Warszawie pl. Małachowskiego 1 00-064 Warszawa 36,0
138. Julia Kuc XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 36,0
139. Ewa Golonka LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 36,0
140. Bartosz Kowalik XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie ul. Bema 76 01-225 Warszawa 36,0
141. Wiktor Przygoda Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie ul. Przyrynek 9 00-219 Warszawa 35,5
142. Agnieszka Dobosz Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu ul. Bema 50 82-300 Elbląg 35,5
143. Bartosz Bieganowski XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie ul. Staffa 111 01-884 Warszawa 35,0
144. Michał Kujan Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące Meridian w Warszawie al. Stokłosy 3 02-787 Warszawa 35,0
145. Szymon Chojczak Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH w Warszawie ul. Świeradowska 43 02-662 Warszawa 35,0
146. Katarzyna Jurzyk I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 35,0
147. Mateusz Kacprzycki IV Liceum Ogólnokształcące im. dr. T. Chałubińskiego w Radomiu ul. Struga, 48 26-600 Radom 35,0
148. Aleksander Mielnikow Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące Meridian w Warszawie al. Stokłosy 3 02-787 Warszawa 35,0
149. Kamil Boryczka XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 34,5
150. Karolina Dziekan Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi Nowa Wieś 70a 05-660 Warka 34,5
151. Aleksandra Gołaś Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Piszu pl. Daszyńskiego 9A 12-200 Pisz 34,5
152. Ignacy Płażalski XI Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Warszawie pl. Małachowskiego 1 00-064 Warszawa 34,5
153. Dominika Michalak Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi Nowa Wieś 70a 05-660 Warka 34,5
154. Tomasz Nowalski I Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Suwałkach ul. A. Mickiewicza 3 16-400 Suwałki 34,5
155. Dariusz Chojnowski I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży ul. Bernatowicza 4 18-400 Łomża 34,5
156. Paweł Domalewski I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży ul. Bernatowicza 4 18-400 Łomża 34,5
157. Maciej Babicz II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 34,0
158. Zofia Stańczykowska LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 34,0
159. Franciszek Kobiałka II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 34,0
160. Michał Wasilewski Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej w Białymstoku ul. Wiejska 45A 15-351 Białystok 34,0
161. Krzysztof Okuniewski XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Warszawie ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa 34,0
162. Krzysztof Woźniak II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 34,0
163. Aleksandra Konopska Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku ul. Kobylińskiego 25 09-400 Płock 34,0
164. Wojciech Przytuła XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 33,5
165. Magdalena Radzikowska I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 33,5
166. Piotr Błaździewicz Zespół Szkół nr 61 im. T. Reytana - VI Liceum Ogólnokształcące w Warszawie ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa 33,5
167. Michał Borański XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. F. Modrzewskiego w Warszawie ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa 33,5
168. Adam Jeromin Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Piszu pl. Daszyńskiego 9A 12-200 Pisz 33,5
169. Norbert Fabisiak ST Zespół Szkół BZDZ Technikum Mundurowe w Ciechanowie ul. Karola Szwanke 1 06-400 Ciechanów 33,5
170. Amadeusz Kaczmarek VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 33,5
171. Damian Michalak Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. J. Groszkowskiego w Białymstoku al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 15-111 Białystok 33,0
172. Grzegorz Pawlak LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 33,0
173. Jakub Berliński Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Gostyninie ul. Kowalska 5 09-500 Gostynin 33,0
174. Filip Ejlak I Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Suwałkach ul. A. Mickiewicza 3 16-400 Suwałki 33,0
175. Rafał Świeczak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. I. Wyssogoty-Zakrzewskiego w Żelechowie ul. Piłsudskiego 45 08-430 Żelechów 33,0
176. Michał Drewnowski I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 33,0
177. Jan Bakalarski XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. J. Dąbrowskiego w Warszawie al. Świętokrzyska 1 00-360 Warszawa 33,0
178. Marcin Pisański II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku ul. Narewska 11 15-840 Białystok 33,0
179. Piotr Rudniak 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Warszawie ul. Nowowiejska 5 00-643 Warszawa 33,0
180. Wojciech Wojtyna III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Elblągu ul. Saperów 14/F 82-300 Elbląg 32,5
181. Paulina Kępka Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi Nowa Wieś 70a 05-660 Warka 32,5
182. Mateusz Wytwer Zespół Szkół nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim ul. Skłodowskiej-Curie 24 08-300 Sokołów Podlaski 32,5
183. Julia Gajek I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 32,5
184. Mateusz Skwierczyński Liceum Ogólnokształcące nr III im. J. Słowackiego w Otwocku ul. Słowackiego 4/10 05-400 Otwock 32,5
185. Mateusz Wojciechowski LXX Liceum Ogólnokształcące im. A. Kamińskiego w Warszawie ul. Dembowskiego 1 02-784 Warszawa 32,5
186. Wojciech Borzęcki I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Płońsku ul. Płocka 56 09-100 Płońsk 32,5
187. Karolina Zaleska XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 32,0
188. Mateusz Glinka XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 32,0
189. Adam Jacek Milczarek XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej w Warszawie ul. ks. Popiełuszki 5 01-756 Warszawa 32,0
190. Mateusz Pogrebniak Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej w Białymstoku ul. ul. Wiejska 45A 15-351 Białystok 32,0
191. Robert Tomaszewski I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 32,0
192. Michał Różalski XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 32,0
193. Alina Orłowska Zespół Szkół nr 5 im. S. Kisielewskiego w Warszawie ul. Szczawnicka 1 04-089 Warszawa 32,0
194. Aleksander Senderowski V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 31,5
195. Krzysztof Żak LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 31,5
196. Kamil Dąbrowski Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. J. Groszkowskiego w Białymstoku al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 15-111 Białystok 31,5
197. Dawid Kaszyński Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku ul. Kobylińskiego 25 09-400 Płock 31,5
198. Jakub Klicki XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 31,5
199. Jowita Rogala Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie CKU ul. Kościuszki 53 08-400 Garwolin 31,5
200. Mateusz Tokarczuk XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Warszawie ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 31,5
201. Wiktoria Aryż I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 31,5
202. Michał Socha XI Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Warszawie pl. Małachowskiego 1 00-064 Warszawa 31,5
203. Kacper Sieciński Zespół Szkół im. I. Kosmowskiej w Suszu ul. Wiejska 1 14-240 Susz 31,5
204. Martyna Siemiatkowska Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Olsztynie ul. Bałtycka 37 10-144 Olsztyn 31,0
205. Dawid Pawłowski XI Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Warszawie pl. Małachowskiego 1 00-064 Warszawa 31,0
206. Łukasz Wierciński III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Elblągu ul. Saperów 14/F 82-300 Elbląg 31,0
207. Wojciech Giedrewicz Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. M. Kopernika w Białymstoku ul. Bema 105 15-370 Białystok 31,0
208. Aleksandra Hinc Zespół Szkół nr 61 im. T. Reytana - VI Liceum Ogólnokształcące w Warszawie ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa 31,0
209. Radosław Cieślik II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Ostrołęce ul. Traugutta 2 07-410 Ostrołęka 31,0
210. Dariusz Zabiegło NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. w Warszawie ul. Widok 8 00-023 Warszawa 31,0
211. Aleksandra Konopka Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży ul. Kopernika 16 18-400 Łomża 31,0
212. Krzysztof Kubiak XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 31,0
213. Julia Machowiec XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Warszawie ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 31,0
214. Mariusz Szlom Liceum Ogólnokształcące im. M. Dąbrowskiej w Żurominie ul. Wyzwolenia 61 09-300 Żuromin 31,0
215. Daniel Samuel Polak Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. J. Groszkowskiego w Białymstoku al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 15-111 Białystok 31,0
216. Michalina Ziółkowska Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim ul. 3 Maja 24 13-300 Nowe Miasto Lubawskie 31,0
217. Antoni Krauze Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH w Warszawie ul. Świeradowska 43 02-662 Warszawa 31,0
218. Piotr Strachota Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie CKU ul. Kościuszki 53 08-400 Garwolin 30,5
219. Katarzyna Maksymiuk II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku ul. Narewska 11 15-840 Białystok 30,5
220. Emilia Wolińska II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Łomży pl. Kościuszki 3 18-400 Łomża 30,5
221. Michał Leończuk Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. J. Groszkowskiego w Białymstoku al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 15-111 Białystok 30,5
222. Andrzej Dorosz V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 30,5
223. Klaudia Milewska Zespół Szkół Zawodowych w Nasielsku ul. Lipowa 10 05-190 Nasielsk 30,5
224. Łukasz Lach LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. gen. W. Andersa w Warszawie ul. Konwiktorska 5/7 00-216 Warszawa 30,0
225. Bron Ward XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 30,0
226. Paulina Cupryjak Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi Nowa Wieś 70a 05-660 Warka 30,0
227. Gabriel Rybicki Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie ul. Niepodległości 11a 09-450 Wyszogród 30,0
228. Jakub Rożnowski Liceum Ogólnokształcące im. gen. M. Zaruskiego w Węgorzewie ul. B. Prusa 10 11-600 Węgorzewo 30,0
229. Natalia Andres XI Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Warszawie pl. Małachowskiego 1 00-064 Warszawa 30,0
230. Kacper Rasiński Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie ul. Niepodległości 11a 09-450 Wyszogród 30,0
231. Jakub Michalski XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie ul. Bema 76 01-225 Warszawa 30,0
232. Krzysztof Prokopiuk XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie ul. Staffa 111 01-884 Warszawa 29,5
233. Dominika Nowicka II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim ul. Kopernika 4 17-100 Bielsk Podlaski 29,5
234. Jakub Szkopiarek Zespół Szkół nr 61 im. T. Reytana - VI Liceum Ogólnokształcące w Warszawie ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa 29,5
235. Joanna Jagodzińska II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 29,5
236. Paweł Filip Kowalski III Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku ul. Pałacowa 2/1 15-042 Białystok 29,5
237. Piotr Adamiak I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach ul. Floriańska 10 08-110 Siedlce 29,5
238. Kinga Rynkowska II Liceum Ogólnokształcące im. K. I. Gałczyńskiego w Olsztynie ul. Małłków 3 10-113 Olsztyn 29,5
239. Sylwia Banasiak Zespół Szkół nr 2 w Ciechanowie ul. Orylska 9 06-400 Ciechanów 29,0
240. Ewelina Żabik Zespół Szkół nr 3 im. J. Kochanowskiego w Wyszkowie ul. Matejki 9 07-200 Wyszków 29,0
241. Dawid Gawryś II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Łomży pl. Kościuszki 3 18-400 Łomża 29,0
242. Łukasz Jabłoński Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego im. T. Kościuszki w Garwolinie ul. II Armii Wojska Polskiego 20 08-400 Garwolin 29,0

Uwaga! Liczba punktów z testów eliminacji szkolnych była weryfikowana przez Komitet Okręgowy

Zgodnie z Regulaminem w przypadku równej liczby punktów uzyskanych przez zawodników w eliminacjach szkolnych, o zakwalifikowaniu do eliminacji okręgowych decyduje większa liczba punktów zdobyta za rozwiązanie zadań testowych z grupy zadań wyżej punktowanych.