Olimpiada Przedsiębiorczości
XII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Zawodnicy zakwalifikowani do eliminacji okręgowych decyzją Komitetu Okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Lp. Imię Nazwisko Nazwa Szkoły Adres Szkoły Miejscowość Liczba punktów
1. Radosław Rogowski Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 66,0
2. Dominika Baluk Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 63,0
3. Sebastian Szelewicz Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu pl. Orląt Lwowskich 2a 53-605 Wrocław 63,0
4. Aleksandra Serafin Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Legnicy ul. Sejmowa 5 59-220 Legnica 61,5
5. Janusz Pięta Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 61,0
6. Bartosz Łyskawa Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu pl. Orląt Lwowskich 2a 53-605 Wrocław 61,0
7. Patrycja Dobrzańska Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 60,0
8. Joanna Giedwilas Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 59,0
9. Magdalena Biroś Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 58,5
10. Monika Moryson Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 58,5
11. Kacper Pazik Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 58,5
12. Szymon Sikorski Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 58,5
13. Mikołaj Zielonka Zespół Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej we Wrocławiu ul. Powstańców Śląskich 210-218 53-140 Wrocław 58,5
14. Kamil Sadowski Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 57,0
15. Hanna Ferdynus Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu ul. Kościuszki 43 45-063 Opole 56,5
16. Aleksandra Mirańska Zespół Szkół Akademickich w Zielonej Górze ul. Szosa Kisielińska 18 65-247 Zielona Góra 56,0
17. Marcin Wojdacki Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 55,5
18. Piotr Gębarzewski Zespół Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej we Wrocławiu ul. Powstańców Śląskich 210-218 53-140 Wrocław 55,0
19. Michał Unicki Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie ul. św. Piotra 1a 48-300 Nysa 55,0
20. Bruno Bronowicki Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu pl. Orląt Lwowskich 2a 53-605 Wrocław 55,0
21. Michał Grzesiński I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie ul. Jedności Robotniczej 10 67-200 Głogów 54,5
22. Jakub Zaporowski Zespół Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej we Wrocławiu ul. Powstańców Śląskich 210-218 53-140 Wrocław 54,0
23. Magdalena Weis Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu ul. Skarbowa 2 47-200 Kędzierzyn-Koźle 53,5
24. Wojciech Krysiak I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 53,5
25. Karol Czarnecki II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim ul. Przemysłowa 22 66-400 Gorzów Wielkopolski 52,5
26. Kacper Hes I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 52,5
27. Maciej Skrzynecki Zespół Szkół Ogólnokształcących w Górze ul. Szkolna 1 56-200 Góra 52,0
28. Klaudia Klimkowicz Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Legnicy ul. Sejmowa 5 59-220 Legnica 51,5
29. Mateusz Piotrowski Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 51,5
30. Wojciech Piątek Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 51,5
31. Izabela Szulc Zespół Szkół Nr 3 im. M. Reja w Kędzierzynie-Koźlu ul. Sławięcicka 79 47-230 Kędzierzyn-Koźle 51,0
32. Mateusz Skiba Zespół Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej we Wrocławiu ul. Powstańców Śląskich 210-218 53-140 Wrocław 50,0
33. Aleksandra Jagielska Zespół Szkół Zawodowych w Krapkowicach ul. Zamkowa 5 47-300 Krapkowice 50,0
34. Ewelina Trawka Zespół Szkół Zawodowych w Krapkowicach ul. Zamkowa 5 47-300 Krapkowice 50,0
35. Tomasz Świątek I Zespół Szkół im. S. Staszica we Wschowie ul. Kościuszki 11 67-400 Wschowa 50,0
36. Bartosz Kaczmarek Zespół Szkół Nr 3 im. M. Reja w Kędzierzynie-Koźlu ul. Sławięcicka 79 47-230 Kędzierzyn-Koźle 49,5
37. Patrycja Woźniczka Zespół Szkół Nr 3 im. M. Reja w Kędzierzynie-Koźlu ul. Sławięcicka 79 47-230 Kędzierzyn-Koźle 49,5
38. Tobiasz Pieczara Zespół Szkół Zawodowych w Krapkowicach ul. Zamkowa 5 47-300 Krapkowice 49,5
39. Jędrzej Kaźmierczak Zespół Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej we Wrocławiu ul. Powstańców Śląskich 210-218 53-140 Wrocław 49,0
40. Katrine Brieger Zespół Szkół Zawodowych w Krapkowicach ul. Zamkowa 5 47-300 Krapkowice 48,5
41. Oliwia Klimkowicz Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Legnicy ul. Sejmowa 5 59-220 Legnica 48,5
42. Natalia Mułka Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 48,0
43. Wiktoria Cebula Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 47,5
44. Katarzyna Kleinert Zespół Szkół Budowlanych im. T. Kościuszki w Zielonej Górze ul. Botaniczna 50 65-392 Zielona Góra 47,5
45. Filip Nowak Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 47,5
46. Krzysztof Kaliszuk II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim ul. Przemysłowa 22 66-400 Gorzów Wielkopolski 47,5
47. Dawid Gawroński II Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta w Brzegu ul. 1 Maja 7 49-300 Brzeg 47,0
48. Paulina Janków Liceum Ogólnokształcące nr VII im. K. K. Baczyńskiego we Wrocławiu ul. Krucza 49 53-410 Wrocław 46,5
49. Natalia Szustak Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu ul. Pomorska 7 68-100 Żagań 46,5
50. Oskar Drozda I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 46,5
51. Łukasz Szczurkowski Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 46,5
52. Piotr Rudek Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 46,5
53. Kamila Jacheć II Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta w Brzegu ul. 1 Maja 7 49-300 Brzeg 46,0
54. Adrianna Bochen II Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta w Brzegu ul. 1 Maja 7 49-300 Brzeg 46,0
55. Arkadiusz Porzucek Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach ul. Długosza 23 68-200 Żary 46,0
56. Gabriela Kłosińska Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 45,5
57. Dominika Parada Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 45,0
58. Maksymilian Kozakowski I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 44,5
59. Krzysztof Retych Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 44,5
60. Michał Sobkowiak Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 44,5
61. Paweł Fronia Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 44,0
62. Tomasz Matkowski Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy ul. Ojców: Zbigniewa i Michała 1 59-220 Legnica 44,0
63. Sandra Nowak Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 43,5
64. Wojciech Tokarczyk Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 43,5
65. Błażej Mrzygłód Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 43,5
66. Klaudia Mazurkiewicz Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze ul. Piłsudskiego 27 58-500 Jelenia Góra 43,5
67. Bartosz Zawieja Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 43,5
68. Wiktoria Halupczok Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Opolu ul. Kościuszki 14 45-062 Opole 43,5
69. Michał Urbanowicz I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 43,5
70. Katarzyna Fonał V Liceum Ogólnokształcące im. J. Heweliusza w Legnicy ul. Senatorska 32 59-220 Legnica 43,5
71. Bartosz Angulski I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lubinie ul. Kopernika 7 59-300 Lubin 43,0
72. Konstancja Ligiżyńska Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze ul. Cieplicka 34 58-560 Jelenia Góra 43,0
73. Renata Sobolewska Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu ul. Pomorska 7 68-100 Żagań 43,0
74. Aleksander Ogrodnik Liceum Ogólnokształcące nr IV we Wrocławiu ul. Świstackiego 12 50-430 Wrocław 42,5
75. Karolina Mnich Zespół Szkół Zawodowych w Krapkowicach ul. Zamkowa 5 47-300 Krapkowice 42,5
76. Patryk Jancy I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Żarach ul. Podwale 16 68-200 Żary 42,5
77. Wiktoria Nadolna II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim ul. Przemysłowa 22 66-400 Gorzów Wielkopolski 42,5
78. Patrycja Pawlaczyk Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy ul. Ojców: Zbigniewa i Michała 1 59-220 Legnica 42,0
79. Kamil Kruczek Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu ul. Komuny Paryskiej 6 59-700 Bolesławiec 42,0
80. Gustaw Rutkowski II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim ul. Przemysłowa 22 66-400 Gorzów Wielkopolski 42,0
81. Marcin Krukowski Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 42,0
82. Antoni Krotliński Liceum Ogólnokształcące nr VII im. K. K. Baczyńskiego we Wrocławiu ul. Krucza 49 53-410 Wrocław 41,5
83. Karol Stuła Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 41,5
84. Adam Mikoś II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Wałbrzychu al. Wyzwolenia 34 58-300 Wałbrzych 41,0
85. Jakub Wilczek Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 41,0
86. Karol Czerniawski II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim ul. Przemysłowa 22 66-400 Gorzów Wielkopolski 41,0
87. Michał Lubowicz II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Wałbrzychu al. Wyzwolenia 34 58-300 Wałbrzych 40,5
88. Kamil Kowalczyk Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu ul. Kościuszki 43 45-063 Opole 40,5
89. Patryk Karpiński Zespół Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej we Wrocławiu ul. Powstańców Śląskich 210-218 53-140 Wrocław 40,0
90. Martyna Bołkanowicz Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 40,0
91. Justyna Adamczak Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu ul. Pomorska 7 68-100 Żagań 40,0
92. Adam Karpiński Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu ul. Dubois 28 45-070 Opole 40,0
93. Joanna Proć Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu ul. Komuny Paryskiej 6 59-700 Bolesławiec 40,0
94. Mieszko Narkiewicz I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 39,5
95. Krzysztof Zaręba I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 39,5
96. Wioletta Czaja Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 39,0
97. Jakub Famulski Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 39,0
98. Natalia Wójcik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Praszce ul. Kaliska 38 46-320 Praszka 39,0
99. Michał Bugno I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Legnicy pl. Klasztorny 7 59-220 Legnica 39,0
100. Maciej Dziwak Zespół Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej we Wrocławiu ul. Powstańców Śląskich 210-218 53-140 Wrocław 39,0
101. Anna Zaroślińska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Praszce ul. Sportowa 8 46-320 Praszka 39,0
102. Wojciech Pająk Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim ul. Śląska 20 66-400 Gorzów Wielkopolski 38,5
103. Natalia Mitela Zespół Szkół Akademickich w Zielonej Górze ul. Szosa Kisielińska 18 65-247 Zielona Góra 38,5
104. Marta Lis Liceum Ogólnokształcące nr IV we Wrocławiu ul. Świstackiego 12 50-430 Wrocław 38,0
105. Maciej Zagórski I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Praszce ul. Kaliska 38 46-320 Praszka 38,0
106. Adam Gomoła Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu ul. Dubois 28 45-070 Opole 38,0
107. Szymon Bednarski Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 38,0
108. Martyna Cisakowska Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 38,0
109. Tomasz Czekała Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 38,0
110. Kamil Rejman Liceum Ogólnokształcące nr VII im. K. K. Baczyńskiego we Wrocławiu ul. Krucza 49 53-410 Wrocław 38,0
111. Paweł Cegieła Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 38,0
112. Katarzyna Skoczylas I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 38,0
113. Maciej Strzelczyk I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 38,0
114. Adam Woźniak Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 38,0
115. Jacek Zbrzyzny Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 37,5
116. Patrycja Piech Liceum Ogólnokształcące w Przemkowie ul. Leśna Góra 3 59-170 Przemków 37,5
117. Urszula Tekień II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze ul. Gimnazjalna 2 58-560 Jelenia Góra 37,5
118. Emilia Cierebiej Zespół Szkół Technicznych 'Mechanik' w Jeleniej Górze ul. Obrońców Pokoju 10 58-500 Jelenia Góra 37,5
119. Monika Spyra Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Plater w Zgorzelcu ul. Francuska 6 59-900 Zgorzelec 37,5
120. Artur Błaszkiewicz Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 37,0
121. Natalia Mleczak Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 37,0
122. Maciej Gromek Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 37,0
123. Kordian Sitko Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu ul. Dubois 28 45-070 Opole 37,0
124. Dawid Bogon Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 36,5
125. Otniel Gebauer Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Praszce ul. Sportowa 8 46-320 Praszka 36,5
126. Karolina Rudzińska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu ul. Gimnazjalna 7 58-540 Karpacz 36,5
127. Tymoteusz Kacperski Zespół Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej we Wrocławiu ul. Powstańców Śląskich 210-218 53-140 Wrocław 36,0
128. Karolina Laskowska II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Wałbrzychu al. Wyzwolenia 34 58-300 Wałbrzych 36,0
129. Michał Jaroszczuk Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 36,0
130. Jonatan Rogoziński Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Starzyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim ul. 30 Stycznia 29 66-400 Gorzów Wielkopolski 36,0
131. Jakub Siemiaszko Zespół Szkół Technicznych 'Mechanik' w Jeleniej Górze ul. Obrońców Pokoju 10 58-500 Jelenia Góra 36,0
132. Michał Stańczak Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 36,0
133. Paula Tajerle Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze ul. Cieplicka 34 58-560 Jelenia Góra 36,0
134. Bartłomiej Bartela Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Praszce ul. Sportowa 8 46-320 Praszka 36,0
135. Kinga Szenajch Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze ul. Grunwaldzka 64a 58-500 Jelenia Góra 36,0
136. Paweł Michajluk Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu ul. Pomorska 7 68-100 Żagań 35,5
137. Wojciech Kielec I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 35,5
138. Marcin Karpowicz Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Opolu ul. Kościuszki 14 45-062 Opole 35,0
139. Joanna Dryja Zespół Szkół w Chocianowie ul. Kolonialna 13 59-140 Chocianów 35,0
140. Sergiusz Żełobowski Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 35,0
141. Jerzy Matuszów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie Technikum nr 1 ul. Kościuszki 27 56-100 Wołów 35,0
142. Olga Niedorys Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 35,0
143. Paulina Kokocińska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza w Lubaniu ul. Łokietka 2 59-800 Lubań 35,0
144. Wojciech Zajączkowski Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 35,0
145. Marceli Makarewicz Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 34,5
146. Magdalena Gałazka Liceum Ogólnokształcące nr VII im. K. K. Baczyńskiego we Wrocławiu ul. Krucza 49 53-410 Wrocław 34,5
147. Julia Niemczyk II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze ul. Gimnazjalna 2 58-560 Jelenia Góra 34,5
148. Michalina Piotrowska Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 34,5
149. Karol Zagórski Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 34,5
150. Paweł Piłat Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu ul. Dubois 28 45-070 Opole 34,5
151. Michał Smereka Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 34,5
152. Małgorzata Kujawa Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 34,0
153. Oskar Adamski Liceum Akademickie Zespołu Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wybrzeże St. Wyspiańskiego 27 50-370 Wrocław 34,0
154. Agata Górak Zespół Szkół w Chocianowie ul. Kolonialna 13 59-140 Chocianów 34,0
155. Piotr Bednarski Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 33,5
156. Klaudia Bojanowska Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu ul. Komuny Paryskiej 6 59-700 Bolesławiec 33,5
157. Kamil Górzyński Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 33,5
158. Dorota Kondratowicz Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 33,5
159. Arkadiusz Kozdra Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 33,5
160. Piotr Pawlik Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 33,5
161. Agnieszka Stefanowicz Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie ul. św. Piotra 1a 48-300 Nysa 33,5
162. Karolina Dziura Zespół Szkół w Chocianowie ul. Kolonialna 13 59-140 Chocianów 33,0
163. Ewa Skora Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Dobrzeniu Wielkim ul. Namysłowska 94 46-081 Dobrzeń Wielki 33,0
164. Natalia Krazuza Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie ul. ks. Kutrowskiego 31 55-200 Oława 33,0
165. Pamela Kubat Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie ul. ks. Kutrowskiego 31 55-200 Oława 33,0
166. Wiktoria Grocholska Zespół Szkół w Chocianowie ul. Kolonialna 13 59-140 Chocianów 33,0
167. Jan Kulbiński Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 33,0
168. Wojciech Łopato Technikum nr 2 w Bolesławcu al. 1000-lecia 51 59-700 Bolesławiec 33,0
169. Klaudia Dzedzej Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu ul. Komuny Paryskiej 6 59-700 Bolesławiec 33,0
170. Jakub Feder Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu ul. Dubois 28 45-070 Opole 33,0
171. Natalia Koreń Zespół Szkół w Chocianowie ul. Kolonialna 13 59-140 Chocianów 32,5
172. Oskar Ptak I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 32,5
173. Artur Rejment Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu ul. Dubois 28 45-070 Opole 32,5
174. Nina Zabawczuk Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 32,5
175. Paweł Wantuch Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu ul. Jana Pawła II 28 49-300 Brzeg 32,5
176. Emil Madeksza Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu ul. Gimnazjalna 7 58-540 Karpacz 32,0
177. Piotr Kuboń Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 32,0
178. Jan Matynia Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 32,0
179. Natalia Czerep I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lubinie ul. Kopernika 7 59-300 Lubin 32,0
180. Natalia Zawadzka Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 32,0
181. Krzysztof Burawski Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze ul. Piłsudskiego 27 58-500 Jelenia Góra 32,0
182. Mateusz Motyk Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Starzyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim ul. 30 Stycznia 29 66-400 Gorzów Wielkopolski 31,5
183. Piotr Pajęcki Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 31,5
184. Mateusz Kyzioł I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów 11 59-700 Bolesławiec 31,5
185. Bartosz Rudnikowicz I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie ul. Jedności Robotniczej 10 67-200 Głogów 31,5
186. Amadeusz Bulicz Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica w Ząbkowicach Śląskich ul. Wrocławska 17 57-200 Ząbkowice Śląskie 31,5
187. Katarzyna Czekaj Zespół Szkół w Górze ul. Armii Polskiej 15A 56-200 Góra 31,5
188. Krzysztof Komendarek Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Legnicy ul. Sejmowa 5 59-220 Legnica 31,5
189. Dominika Legat Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 31,5
190. Wawrzyniec Oliwa I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów 11 59-700 Bolesławiec 31,5
191. Michał Bonicki Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Elektryk w Nowej Soli ul. Witosa 25 67-100 Nowa Sól 31,5
192. Edward Drzymała I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 31,5
193. Natalia Rogowicz-Garay Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 31,5
194. Julia Dziedzic Liceum Ogólnokształcące nr VII im. K. K. Baczyńskiego we Wrocławiu ul. Krucza 49 53-410 Wrocław 31,5
195. Karina Kuriata Liceum Ogólnokształcące nr VII im. K. K. Baczyńskiego we Wrocławiu ul. Krucza 49 53-410 Wrocław 31,0
196. Adam Bieńkowski Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 31,0
197. Marcin Liebner Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie ul. Daszyńskiego 42 56-500 Syców 31,0
198. Karolina Jankowska Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu ul. Jana Pawła II 28 49-300 Brzeg 31,0
199. Barbara Kraszewska Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 31,0
200. Natalia Sielicka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu ul. Gimnazjalna 7 58-540 Karpacz 31,0
201. Kamil Kmieć Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 31,0
202. Arkadiusz Woźniak Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach ul. Długosza 23 68-200 Żary 31,0
203. Karol Obaz Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze ul. Grunwaldzka 64a 58-500 Jelenia Góra 30,5
204. Norbert Jurga I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 30,5
205. Maksymilian Kasperek Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu ul. Dubois 28 45-070 Opole 30,5
206. Piotr Piwnik Liceum Ogólnokształcące nr VII im. K. K. Baczyńskiego we Wrocławiu ul. Krucza 49 53-410 Wrocław 30,5
207. Michał Arkit I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 30,5
208. Dominik Kudelski Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 30,5
209. Patrycja Stefaniak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Plater w Zgorzelcu ul. Francuska 6 59-900 Zgorzelec 30,5
210. Adam Łata I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lubinie ul. Kopernika 7 59-300 Lubin 30,5
211. Dominika Lipińska II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze ul. Gimnazjalna 2 58-560 Jelenia Góra 30,5
212. Michał Ostrowski Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 30,5
213. Marcelina Kordus Zespół Szkół w Górze ul. Armii Polskiej 15A 56-200 Góra 30,0
214. Justyna Bołbot Technikum im. W. Biernawskiego w Świebodzinie ul. Świerczewskiego 76a 66-200 Świebodzin 30,0
215. Piotr Ciechanowicz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie ul. ks. Kutrowskiego 31 55-200 Oława 30,0
216. Manuela Handrych Zespół Szkół Zawodowych w Krapkowicach ul. Zamkowa 5 47-300 Krapkowice 30,0
217. Angelika Piela Zespół Szkół Zawodowych w Krapkowicach ul. Zamkowa 5 47-300 Krapkowice 30,0
218. Justyna Śladowska Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu ul. Jana Pawła II 28 49-300 Brzeg 30,0
219. Marcel Lorenc Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 30,0
220. Kuba Nowak Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 30,0
221. Wiktoria Oprzędek Liceum Ogólnokształcące nr 13 im. A. Fredry we Wrocławiu ul. Gen. J. Haukego-Bosaka 33-37 50-447 Wrocław 30,0
222. Arkadiusz Rybiński Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 30,0
223. Jonatan Domański Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 30,0
224. Kamila Florek Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 30,0
225. Konrad Mikołajczyk Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu ul. Pomorska 7 68-100 Żagań 30,0
226. Michał Doros Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu ul. Dubois 28 45-070 Opole 29,5
227. Marcin Filus Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu ul. Dubois 28 45-070 Opole 29,5
228. Michalina Łucka Technikum im. W. Biernawskiego w Świebodzinie ul. Świerczewskiego 76a 66-200 Świebodzin 29,5
229. Krystian Samulewski Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze ul. Traugutta 2 58-400 Kamienna Góra 29,5
230. Olga Dłużniewska Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 29,5
231. Michał Hulecki I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Świdnicy ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 30 58-100 Świdnica 29,5
232. Karolina Modrzejewska Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 29,5
233. Mateusz Basiak Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 29,5
234. Marcin Gomułka I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Świdnicy ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 30 58-100 Świdnica 29,5
235. Natalia Lech I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lubinie ul. Kopernika 7 59-300 Lubin 29,5
236. Julia Pikuła Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 29,5
237. Wioleta Góra Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Technikum nr 1 w Międzyrzeczu ul. Libelta 4 66-300 Międzyrzecz 29,5
238. Tomasz Bodniewicz Zespół Szkół w Strzegomiu ul. Krótka 6 58-150 Strzegom 29,0
239. Michał Gmerek II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Wałbrzychu al. Wyzwolenia 34 58-300 Wałbrzych 29,0
240. Mateusz Jaworowski Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie ul. św. Piotra 1a 48-300 Nysa 29,0
241. Aleksandra Misiaszek Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich ul. Powstańców Śląskich 3 47-100 Strzelce Opolskie 29,0
242. Grzegorz Ulatowski I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów 11 59-700 Bolesławiec 29,0
243. Paulina Karłowicz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie ul. ks. Kutrowskiego 31 55-200 Oława 29,0
244. Małgorzata Nogal Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Głogowie ul. Miarki 1 67-200 Głogów 29,0
245. Michał Zieliński Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 29,0
246. Przemysław Mikluszka Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 29,0
247. Kamila Jaremko Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu ul. Gimnazjalna 7 58-540 Karpacz 29,0
248. Paulina Gajewska I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów 11 59-700 Bolesławiec 28,5
249. Joanna Morawiec Zespół Szkół Zawodowych w Krapkowicach ul. Zamkowa 5 47-300 Krapkowice 28,5
250. Marcin Skrobański Zespół Szkół Politechnicznych Energetyk w Wałbrzychu al. Wyzwolenia 5 58-300 Wałbrzych 28,5

Uwaga! Liczba punktów z testów eliminacji szkolnych była weryfikowana przez Komitet Okręgowy

Zgodnie z Regulaminem w przypadku równej liczby punktów uzyskanych przez zawodników w eliminacjach szkolnych, o zakwalifikowaniu do eliminacji okręgowych decyduje większa liczba punktów zdobyta za rozwiązanie zadań testowych z grupy zadań wyżej punktowanych.