Olimpiada Przedsiębiorczości
XIII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Zawodnicy zakwalifikowani do eliminacji okręgowych decyzją Komitetu Okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Lp. Imię Nazwisko Nazwa Szkoły Adres Szkoły Miejscowość Liczba punktów
1. Piotr Rzepecki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim ul. Leonarda 12/14 97-300 Piotrków Trybunalski 64,5
2. Tomasz Marczak Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie ul. Jasnogórska 84/90 42-200 Częstochowa 63,0
3. Piotr Glinka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim ul. Leonarda 12/14 97-300 Piotrków Trybunalski 61,5
4. Wiktor Rysiński II Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Kielcach ul. Śniadeckich 9 25-366 Kielce 61,0
5. Maciej Giemza II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3 47-400 Racibórz 60,5
6. Wioletta Nowak II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3 47-400 Racibórz 59,0
7. Maciej Żurawski Technikum nr 17 w Katowicach ul. Sokolska 26 40-086 Katowice 58,5
8. Krzysztof Kędzia Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim ul. Leonarda 12/14 97-300 Piotrków Trybunalski 56,0
9. Oskar Mazur II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Skarżysku-Kamiennej al. Marszałka Piłsudskiego 50 26-110 Skarżysko-Kamienna 56,0
10. Dawid Ingier Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim ul. Leonarda 12/14 97-300 Piotrków Trybunalski 55,5
11. Mateusz Marzec I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu ul. Nadodrzańska 4 98-300 Wieluń 54,5
12. Marta Stypa III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Katowicach ul. Mickiewicza 11 40-092 Katowice 54,0
13. Krzysztof Urbaniec Zespół Szkół nr 2 im. W. Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju ul. Poznańska 1a 44-335 Jastrzębie-Zdrój 53,5
14. Weronika Musiał I Liceum Ogólnokształcące im. F. Fabianiego w Radomsku ul. Armii Krajowej 30 97-500 Radomsko 52,0
15. Anna Fajlhauer Zespół Szkół Ekonomicznych w Bielsku-Białej ul. Komorowicka 27 43-300 Bielsko-Biała 52,0
16. Piotr Chaba II Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Kielcach ul. Śniadeckich 9 25-366 Kielce 51,5
17. Karol Osuchowski II Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta w Częstochowie ul. Kilińskiego 62 42-218 Częstochowa 50,5
18. Mateusz Patora V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej ul. Józefa Lompy 10 43-300 Bielsko-Biała 49,5
19. Krzysztof Turek II Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Kielcach ul. Śniadeckich 9 25-366 Kielce 48,5
20. Karolina Jeziorska Zespół Szkół nr 2 im. ks. J. Długosza w Kłobucku ul. 3 Maja 33 42-100 Kłobuck 48,0
21. Olaf Puchalski II Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Kielcach ul. Śniadeckich 9 25-366 Kielce 48,0
22. Tomasz Hadziński III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Katowicach ul. Mickiewicza 11 40-092 Katowice 46,0
23. Wiktoria Dyrała XII Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Łodzi ul. Anstadta 7 91-409 Łódź 45,5
24. Kamila Siejka Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Staszowie ul. Szkolna 11 28-200 Staszów 45,5
25. Karolina Włodarczyk Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu ul. Wojska Polskiego 32 98-300 Wieluń 45,0
26. Marcin Pyzik Zespół Szkół w Krzepicach ul. Ryły 26 42-160 Krzepice 45,0
27. Karolina Romulewicz Zespół Szkół im. J. Kochanowskiego w Częstochowie ul. Warszawska 142 42-200 Częstochowa 45,0
28. Agnieszka Pechcińska V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej ul. Józefa Lompy 10 43-300 Bielsko-Biała 45,0
29. Wojciech Achtelik I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Katowicach ul. Sienkiewicza 74 40-039 Katowice 44,5
30. Karol Zatorski Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju ul. Bohaterów Warszawy 120 28-100 Busko-Zdrój 44,5
31. Natan Barwiński VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Kielcach ul. Gagarina 5 25-031 Kielce 44,0
32. Monika Skowrońska VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Katowicach ul. 3 Maja 42 40-097 Katowice 44,0
33. Jarosław Wysocki Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie ul. Szkolna 12 95-054 Ksawerów 43,5
34. Agnieszka Drela Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Skarżysku-Kamiennej ul. Powstańców Warszawy 11 26-110 Skarżysko-Kamienna 43,5
35. Michał Pasiowiec II Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Kielcach ul. Śniadeckich 9 25-366 Kielce 43,5
36. Robert Tkocz I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich ul. Szkolna 1 44-300 Wodzisław Śląski 43,0
37. Karolina Szostak Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju ul. Bohaterów Warszawy 120 28-100 Busko-Zdrój 43,0
38. Kamil Tobołkiewicz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju ul. Bohaterów Warszawy 120 28-100 Busko-Zdrój 43,0
39. Jakub Stebel V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej ul. Józefa Lompy 10 43-300 Bielsko-Biała 43,0
40. Weronika Urśnik II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. F. Modrzewskiego w Rybniku ul. Mikołowska 19 44-200 Rybnik 42,5
41. Przemysław Popczyk I Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu ul. Wolności 323 41-800 Zabrze 42,5
42. Paulina Kowalczyk Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Skarżysku-Kamiennej ul. Powstańców Warszawy 11 26-110 Skarżysko-Kamienna 42,0
43. Milena Kober Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Skarżysku-Kamiennej ul. Powstańców Warszawy 11 26-110 Skarżysko-Kamienna 41,5
44. Oskar Miszewski II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3 47-400 Racibórz 41,5
45. Sandra Pałka II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. F. Modrzewskiego w Rybniku ul. Mikołowska 19 44-200 Rybnik 41,5
46. Michał Światły Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu ul. Wojska Polskiego 32 98-300 Wieluń 41,5
47. Emilia Słomiany Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bytomiu ul. Żeromskiego 26 41-902 Bytom 41,0
48. Michał Faron VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Katowicach ul. 3 Maja 42 40-097 Katowice 41,0
49. Klaudia Borowiec Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Skarżysku-Kamiennej ul. Powstańców Warszawy 11 26-110 Skarżysko-Kamienna 40,5
50. Klaudia Borowicz TEB Edukacja ul. Korfantego 6 44-200 Rybnik 40,5
51. Bartłomiej Kubicki I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi ul. Więckowskiego 41 90-734 Łódź 40,5
52. Patrycja Kuśka TEB Edukacja ul. Korfantego 6 44-200 Rybnik 40,5
53. Karolina Muller TEB Edukacja ul. Korfantego 6 44-200 Rybnik 40,5
54. Magdalena Osiewacz Zespół Szkół nr 2 im. ks. J. Długosza w Kłobucku ul. 3 Maja 33 42-100 Kłobuck 40,5
55. Zuzanna Polit VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela w Łodzi ul. Podmiejska 21 93-165 Łódź 40,5
56. Wojciech Krywult I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Bielsku-Białej ul. Listopadowa 70 43-300 Bielsko-Biała 40,5
57. Karolina Domagalska Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum nr 3 w Częstochowie ul. św. Augustyna 28/30 42-200 Częstochowa 40,0
58. Piotr Orłowski I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Częstochowie ul. Kościuszki 8 42-200 Częstochowa 39,5
59. Łukasz Abramczyk Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy ul. Staszica 5 26-340 Drzewica 39,0
60. Mateusz Kowalski I Liceum Ogólnokształcące im. F. Fabianiego w Radomsku ul. Armii Krajowej 30 97-500 Radomsko 39,0
61. Jakub Machalica V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej ul. Józefa Lompy 10 43-300 Bielsko-Biała 39,0
62. Jagoda Zakrzewska VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela w Łodzi ul. Podmiejska 21 93-165 Łódź 38,5
63. Dawid Majcherczak Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju ul. Bohaterów Warszawy 120 28-100 Busko-Zdrój 38,0
64. Michał Nizar II Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Tarnowskich Górach ul. Piłsudskiego 1 42-600 Tarnowskie Góry 38,0
65. Kamil Zwoliński I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Częstochowie ul. Kościuszki 8 42-200 Częstochowa 38,0
66. Artur Kluska II Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Bełchatowie ul. Czapliniecka 72 97-400 Bełchatów 37,5
67. Sara Goryńska TEB Edukacja ul. Korfantego 6 44-200 Rybnik 37,5
68. Malwina Bodzioch Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie ul. Przypkowskiego 49 28-300 Jędrzejów 37,0
69. Paulina Skalik I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim al. Kopernika 1 97-300 Piotrków Trybunalski 37,0
70. Krzysztof Bednorz I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie ul. 3 Maja 7 43-200 Pszczyna 37,0
71. Anna Fit Zespół Szkół w Pajęcznie ul. Sienkiewicza 5 98-330 Pajęczno 37,0
72. Marek Kobosko V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej ul. Józefa Lompy 10 43-300 Bielsko-Biała 36,5
73. Paweł Jochymczyk II Liceum Ogólnokształcące im. E. Plater w Sosnowcu ul. Parkowa 1 41-200 Sosnowiec 36,0
74. Natalia Mrowińska Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju ul. Bohaterów Warszawy 120 28-100 Busko-Zdrój 36,0
75. Klaudia Gamoń TEB Edukacja ul. Korfantego 6 44-200 Rybnik 36,0
76. Wiktoria Krok Zespół Szkół nr 2 im. ks. J. Długosza w Kłobucku ul. 3 Maja 33 42-100 Kłobuck 36,0
77. Mateusz Błaszczyk VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Kielcach ul. Gagarina 5 25-031 Kielce 36,0
78. Dawid Adamiec Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie ul. Jasnogórska 84/90 42-200 Częstochowa 36,0
79. Konrad Dzik Liceum Ogólnokształcące nr III im. W. Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Sienkiewicza 67a 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski 35,5
80. Szymon Kornacki I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim al. Kopernika 1 97-300 Piotrków Trybunalski 35,5
81. Przemysław Wadas Zespół Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach ul. Pukowca 5 43-251 Pawłowice 35,5
82. Batrłomiej Sobański I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim al. Kopernika 1 97-300 Piotrków Trybunalski 35,5
83. Marcin Wróblewski Zespół Szkół nr 2 w Opatowie ul. Sempołowskiej 1 27-500 Opatów 35,0
84. Magdalena Życińska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie ul. Przypkowskiego 49 28-300 Jędrzejów 35,0
85. Edyta Wróbel Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie ul. Szymanowskiego 12 43-200 Pszczyna 35,0
86. Sandra Wlazła Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu ul. Wojska Polskiego 32 98-300 Wieluń 35,0
87. Klaudia Miazek II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim ul. Jałowcowa 10 97-200 Tomaszów Mazowiecki 34,5
88. Kacper Warzyszyński IV Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Częstochowie al. Najświętszej Marii Panny 56 42-200 Częstochowa 34,5
89. Wiktoria Ciura Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Skarżysku-Kamiennej ul. Powstańców Warszawy 11 26-110 Skarżysko-Kamienna 34,5
90. Kamil Jurowicz Technikum nr 2 w Katowicach ul. Raciborska 3 40-074 Katowice 34,5
91. Jakub Niedżwiedzki I Liceum Ogólnokształcące im. F. Fabianiego w Radomsku ul. Armii Krajowej 30 97-500 Radomsko 34,5
92. Marek Czyszczoń II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3 47-400 Racibórz 34,5
93. Jakub Koczar I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie ul. 3 Maja 7 43-200 Pszczyna 34,5
94. Patryk Kubieniec III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Katowicach ul. Mickiewicza 11 40-092 Katowice 34,5
95. Norbert Płóciennik Zespół Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli ul. Łaska 61 98-220 Zduńska Wola 34,0
96. Klaudia Skrzypczak Technikum nr 3 w Dąbrowie Górniczej ul. Piłsudskiego 5 41-300 Dąbrowa Górnicza 34,0
97. Robert Żuk Technikum nr 17 w Katowicach ul. Sokolska 26 40-086 Katowice 34,0
98. Piotr Szymik II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3 47-400 Racibórz 34,0
99. Laura Piontek Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku ul. św. Józefa 30 44-217 Rybnik 34,0
100. Roksana Barańska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie ul. Wiśniowa 23 29-100 Włoszczowa 33,5
101. Wiktoria Kika Technikum nr 3 w Dąbrowie Górniczej ul. Piłsudskiego 5 41-300 Dąbrowa Górnicza 33,5
102. Kalina Jacczyk VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela w Łodzi ul. Podmiejska 21 93-165 Łódź 33,5
103. Michał Sosnowski II Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta w Częstochowie ul. Kilińskiego 62 42-218 Częstochowa 33,5
104. Oliwia Tatar Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie ul. Wiśniowa 23 29-100 Włoszczowa 33,5
105. Klaudia Łęgowik Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum nr 3 w Częstochowie ul. św. Augustyna 28/30 42-200 Częstochowa 33,5
106. Katarzyna Andruszkiewicz V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga w Gliwicach ul. Górnych Wałów 29 44-100 Gliwice 33,5
107. Anita Pakuła Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie ul. Wiśniowa 23 29-100 Włoszczowa 33,0
108. Krystian Miksa II Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Bielsku-Białej ul. Jutrzenki 13 43-300 Bielsko-Biała 33,0
109. Marta Szmaciarska Zespół Szkół im. J. Kochanowskiego w Częstochowie ul. Warszawska 142 42-200 Częstochowa 33,0
110. Katarzyna Pitlok Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie ul. Szymanowskiego 12 43-200 Pszczyna 33,0
111. Patrycja Domaradzka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie ul. Wiśniowa 23 29-100 Włoszczowa 32,5
112. Wiktoria Kołodziejczyk II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli ul. Komisji Edukacji Narodowej 6 98-220 Zduńska Wola 32,5
113. Kacper Rogala Zespół Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK Jędrusie w Połańcu ul. Ruszczańska 23 28-230 Połaniec 32,5
114. Bartosz Bara Zespół Szkół nr 2 w Opatowie ul. Sempołowskiej 1 27-500 Opatów 32,5
115. Katarzyna Łuczyńska XXXI Liceum Ogólnokształcące im. L. Zamenhofa w Łodzi ul. Kruczkowskiego 5B 93-236 Łódź 32,5
116. Fabian Dziok I Liceum Ogólnokształcące im. A. Osuchowskiego w Cieszynie pl. Słowackiego 2 43-400 Cieszyn 32,5
117. Sebastian Krajewski I Liceum Ogólnokształcące im. F. Fabianiego w Radomsku ul. Armii Krajowej 30 97-500 Radomsko 32,0
118. Filip Kubicki I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi ul. Więckowskiego 41 90-734 Łódź 32,0
119. Mateusz Balawajder Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim ul. Pszowska 92 44-300 Wodzisław Śląski 32,0
120. Eryk Bazela II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli ul. Komisji Edukacji Narodowej 6 98-220 Zduńska Wola 32,0
121. Aleksandra Śliwa Zespół Szkół nr 2 w Opatowie ul. Sempołowskiej 1 27-500 Opatów 32,0
122. Klaudia Winiarska Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Skarżysku-Kamiennej ul. Powstańców Warszawy 11 26-110 Skarżysko-Kamienna 32,0
123. Michał Krzciuk Liceum Ogólnokształcące nr III im. W. Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Sienkiewicza 67a 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski 32,0
124. Marcin Kulczycki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach ul. Polna 13/15 99-200 Poddębice 32,0
125. Milena Stachaczyńska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej ul. Oświęcimska 90 41-707 Ruda Śląska 32,0
126. Marta Chodyko I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Rybniku ul. Kościuszki 41 44-200 Rybnik 32,0
127. Szymon Pyka Technikum nr 5 w Gliwicach ul. Kozielska 1 44-100 Gliwice 31,5
128. Jagoda Dawidczyk Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie ul. Górecka 65 43-430 Skoczów 31,5
129. Szymon Siepka Zespół Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK Jędrusie w Połańcu ul. Ruszczańska 23 28-230 Połaniec 31,5
130. Jakub Olichwer Publiczne Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominka Savio w Zabrzu ul. Kruczkowskiego 31 41-813 Zabrze 31,5
131. Diana Biela Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Skarżysku-Kamiennej ul. Powstańców Warszawy 11 26-110 Skarżysko-Kamienna 31,5
132. Krzysztof Nowakowski Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach ul. Słowackiego 5 25-365 Kielce 31,5
133. Paulina Mikicka II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Radomsku ul. Bugaj 3 97-500 Radomsko 31,0
134. Mateusz Krząkała VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Katowicach ul. 3 Maja 42 40-097 Katowice 31,0
135. Anna Chruściany I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi ul. Więckowskiego 41 90-734 Łódź 31,0
136. Artur Prokop II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach ul. Norwida 40 43-100 Tychy 31,0
137. Weronika Janczyk Technikum nr 1 Ekonomiczne w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 66 41-200 Sosnowiec 31,0
138. Wiktoria Krupa II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3 47-400 Racibórz 31,0
139. Michał Mizera Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum nr 3 w Częstochowie ul. św. Augustyna 28/30 42-200 Częstochowa 30,5
140. Jakub Małecki Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. Kard. Prymasa Augusta Hlonda ul. Kościuszki 11 41-500 Chorzów 30,5
141. Rafał Naryniecki Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bytomiu ul. Żeromskiego 26 41-902 Bytom 30,5
142. Mateusz Rus Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu ul. Komisji Edukacji Narodowej 3 34-300 Żywiec 30,5
143. Justyna Neblik II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3 47-400 Racibórz 30,5
144. Paulina Wojciechowska II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli ul. Komisji Edukacji Narodowej 6 98-220 Zduńska Wola 30,5
145. Karolina Powieczko Technikum nr 1 Ekonomiczne w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 66 41-200 Sosnowiec 30,5
146. Angelika Malinowska II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli ul. Komisji Edukacji Narodowej 6 98-220 Zduńska Wola 30,5
147. Jarosław Przerywacz II Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Bełchatowie ul. Czapliniecka 72 97-400 Bełchatów 30,0
148. Klaudia Trzonek II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim ul. Jałowcowa 10 97-200 Tomaszów Mazowiecki 30,0
149. Kinga Siwek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie ul. Wiśniowa 23 29-100 Włoszczowa 30,0
150. Dominik Ćwikliński TEB Edukacja ul. Korfantego 6 44-200 Rybnik 30,0
151. Paweł Dziembała III Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi w Zabrzu ul. Sienkiewicza 33 41-800 Zabrze 30,0
152. Jakub Kotwica Technikum nr 4 im. R.Kaczorowskiego w Kielcach ul. Prezydenta R. Kaczorowskiego 8 25-317 Kielce 30,0
153. Aleksandra Łyszkowicz XII Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Łodzi ul. Anstadta 7 91-409 Łódź 30,0
154. Julia Muzaj II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli ul. Komisji Edukacji Narodowej 6 98-220 Zduńska Wola 30,0
155. Emilia Parkita Zespół Szkół Ekonomicznych im. O. Langego w Kielcach ul. Langiewicza 18 25-381 Kielce 30,0
156. Magdalena Kilan Zespół Szkół nr 2 im. ks. J. Długosza w Kłobucku ul. 3 Maja 33 42-100 Kłobuck 30,0
157. Patrycja Boryś Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie ul. Szymanowskiego 12 43-200 Pszczyna 30,0
158. Jakub Buzalski I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bełchatowie ul. 1 Maja 6 97-400 Bełchatów 30,0
159. Kajetan Ciołkiewicz Zespół Szkół nr 1 im. J. S. Cezaka w Zgierzu ul. Długa 89/91 95-100 Zgierz 30,0
160. Sara Nguyen VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela w Łodzi ul. Podmiejska 21 93-165 Łódź 30,0
161. Patrycja Ociepa Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum nr 3 w Częstochowie ul. św. Augustyna 28/30 42-200 Częstochowa 30,0
162. Martin Walasek Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum nr 3 w Częstochowie ul. św. Augustyna 28/30 42-200 Częstochowa 30,0
163. Konrad Mika Pijarskie Liceum Ogólnokształcące Królowej Pokoju w Łowiczu ul. Pijarska 2 99-400 Łowicz 30,0
164. Katarzyna Wrona Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Skarżysku-Kamiennej ul. Powstańców Warszawy 11 26-110 Skarżysko-Kamienna 30,0
165. Patrycja Pakuła Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie ul. Wiśniowa 23 29-100 Włoszczowa 29,5
166. Monika Lisiecka Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum nr 3 w Częstochowie ul. św. Augustyna 28/30 42-200 Częstochowa 29,5
167. Mateusz Klencz III Liceum Ogólnokształcące im. S. Batorego w Chorzowie ul. Farna 7 41-506 Chorzów 29,5
168. Klaudia Dzienniak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie ul. Wiśniowa 23 29-100 Włoszczowa 29,0
169. Klaudia Kaczmarek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie ul. Wiśniowa 23 29-100 Włoszczowa 29,0
170. Karolina Piękna II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli ul. Komisji Edukacji Narodowej 6 98-220 Zduńska Wola 29,0
171. Maciej Kulisz I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Częstochowie ul. Kościuszki 8 42-200 Częstochowa 29,0
172. Katarzyna Caban I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie ul. 3 Maja 7 43-200 Pszczyna 29,0
173. Wiktoria Rożek Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Skarżysku-Kamiennej ul. Powstańców Warszawy 11 26-110 Skarżysko-Kamienna 29,0
174. Sandra Marek Zespół Szkół Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Wodzisławiu Śląskim ul. Szkolna 1 44-300 Wodzisław Śląski 29,0
175. Jakub Raczyński Technikum nr 4 im. R.Kaczorowskiego w Kielcach ul. Prezydenta R. Kaczorowskiego 8 25-317 Kielce 29,0
176. Michał Backi Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu ul. Komisji Edukacji Narodowej 3 34-300 Żywiec 28,5
177. Filip Nurzyński I Liceum Ogólnokształcące im. F. Fabianiego w Radomsku ul. Armii Krajowej 30 97-500 Radomsko 28,5
178. Katarzyna Błońska Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich ul. Skłodowskiej-Curie 49 41-949 Piekary Śląskie 28,5
179. Jakub Dąbrowski I Liceum Ogólnokształcące im. F. Fabianiego w Radomsku ul. Armii Krajowej 30 97-500 Radomsko 28,5
180. Albert Bąkiewicz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy ul. Staszica 5 26-340 Drzewica 28,5
181. Michał Wójtowicz IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Bielsku-Białej ul. Michałowicza 43-300 Bielsko-Biała 28,5
182. Jan Grabarczyk XXXI Liceum Ogólnokształcące im. L. Zamenhofa w Łodzi ul. Kruczkowskiego 5B 93-236 Łódź 28,5
183. Robert Kaleta Technikum nr 4 im. R.Kaczorowskiego w Kielcach ul. Prezydenta R. Kaczorowskiego 8 25-317 Kielce 28,5
184. Adam Wawrzyniuk III Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi w Zabrzu ul. Sienkiewicza 33 41-800 Zabrze 28,5
185. Paulina Kornas Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku ul. św. Józefa 30 44-217 Rybnik 28,5
186. Grzegorz Kuźnik II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. F. Modrzewskiego w Rybniku ul. Mikołowska 19 44-200 Rybnik 28,5
187. Marcel Ścierski VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Katowicach ul. 3 Maja 42 40-097 Katowice 28,5
188. Kinga Wielgus Liceum Ogólnokształcące nr III im. W. Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Sienkiewicza 67a 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski 28,5
189. Monika Gąsior Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie ul. Wiśniowa 23 29-100 Włoszczowa 28,0
190. Magdalena Dziopa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie ul. Przypkowskiego 49 28-300 Jędrzejów 28,0
191. Łukasz Mężyński II Liceum Ogólnokształcące im. W. Wróblewskiego w Gliwicach ul. Wróblewskiego 9 44-100 Gliwice 28,0
192. Aleksandra Juraszczyk Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku ul. św. Józefa 30 44-217 Rybnik 28,0
193. Patryk Lenczyk Zespół Szkół Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Wodzisławiu Śląskim ul. Szkolna 1 44-300 Wodzisław Śląski 28,0
194. Rafał Lis Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Jaworznie ul. Armii Krajowej 5 43-600 Jaworzno 28,0
195. Kamil Bobrowski I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich ul. kpt. Stoińskiego 4 26-200 Końskie 28,0
196. Adrian Bury V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej ul. Józefa Lompy 10 43-300 Bielsko-Biała 28,0
197. Krystian Piotrowski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie ul. Kossaka 1a 26-300 Opoczno 28,0
198. Marta Bąba Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie ul. Wiśniowa 23 29-100 Włoszczowa 27,5
199. Justyna Włódzik Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie ul. Wiśniowa 23 29-100 Włoszczowa 27,5
200. Paweł Urzenitzok Publiczne Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominka Savio w Zabrzu ul. Kruczkowskiego 31 41-813 Zabrze 27,5
201. Dominika Cendry Zespół Szkół Ekonomicznych w Bielsku-Białej ul. Komorowicka 27 43-300 Bielsko-Biała 27,5
202. Karolina Kokocińska II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli ul. Komisji Edukacji Narodowej 6 98-220 Zduńska Wola 27,5
203. Kamil Pawlik II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3 47-400 Racibórz 27,5
204. Bartosz Kuś Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich ul. Skłodowskiej-Curie 49 41-949 Piekary Śląskie 27,5
205. Aneta Dyczek Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie ul. Górecka 65 43-430 Skoczów 27,0
206. Adam Dylak VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela w Łodzi ul. Podmiejska 21 93-165 Łódź 27,0
207. Jakub Barucha VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Kielcach ul. Gagarina 5 25-031 Kielce 27,0
208. Paweł Kurzelowski III Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi w Zabrzu ul. Sienkiewicza 33 41-800 Zabrze 27,0
209. Bartosz Lorek Technikum nr 3 w Dąbrowie Górniczej ul. Piłsudskiego 5 41-300 Dąbrowa Górnicza 27,0
210. Piotr Czekaj Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Sandomierska 2 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski 27,0
211. Jakub Żakieta Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie Zduńska Dabrowa 64 99-440 Zduny 27,0
212. Marcin Szekiel IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu pl. Zillingera 1 41-206 Sosnowiec 27,0
213. Nicolas Wardenga II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3 47-400 Racibórz 27,0
214. Elżbieta Bednarczyk Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie pl. Londzina 3 43-400 Cieszyn 27,0
215. Zuzanna Kiernożycka I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Starachowicach ul. Radomska 37 27-200 Starachowice 27,0
216. Artur Piech I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie ul. 3 Maja 7 43-200 Pszczyna 26,5
217. Aleksandra Rubisz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej ul. Oświęcimska 90 41-707 Ruda Śląska 26,5
218. Mateusz Cywiński Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie ul. Czapliniecka 96 97-400 Bełchatów 26,5
219. Mateusz Młotek Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie ul. Szymanowskiego 12 43-200 Pszczyna 26,5
220. Piotr Kiełek XXXI Liceum Ogólnokształcące im. L. Zamenhofa w Łodzi ul. Kruczkowskiego 5B 93-236 Łódź 26,5
221. Marceli Madej IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu pl. Zillingera 1 41-206 Sosnowiec 26,5
222. Julian Matulski XII Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Łodzi ul. Anstadta 7 91-409 Łódź 26,5
223. Magdalena Piotrowska Zespół Szkół Ekonomicznych im. O. Langego w Kielcach ul. Langiewicza 18 25-381 Kielce 26,5
224. Magdalena Michalak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach ul. Polna 13/15 99-200 Poddębice 26,5
225. Patrycja Pękala I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie ul. 3 Maja 7 43-200 Pszczyna 26,5
226. Kamil Ignatowski Zespół Szkół im I. J. Paderewskiego w Knurowie ul. 1 Maja 21 44-190 Knurów 26,5
227. Weronika Lemańska VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela w Łodzi ul. Podmiejska 21 93-165 Łódź 26,5
228. Maciej Lipski II Liceum Ogólnokształcące im. H. Malczewskiej w Zawierciu ul. Daszyńskiego 2 42-400 Zawiercie 26,5
229. Maciej Dronka IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu pl. Zillingera 1 41-206 Sosnowiec 26,0
230. Szymon Lipiński Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim ul. Pszowska 92 44-300 Wodzisław Śląski 26,0
231. Mikołaj Zduniak I Liceum Ogólnokształcące im. L. Kruczkowskiego w Tychach ul. Korczaka 6 43-100 Tychy 26,0
232. Jacek Bajorek Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej ul. Oświęcimska 90 41-707 Ruda Śląska 26,0
233. Dominik Mogilnicki Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie ul. Górecka 65 43-430 Skoczów 26,0
234. Michał Rajszewski Zespół Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Sandomierska 2 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski 26,0
235. Bartłomiej Czerwiński I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi ul. Więckowskiego 41 90-734 Łódź 26,0
236. Weronika Głodek Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Chorzowie ul. Dąbrowskiego 36 41-500 Chorzów 26,0
237. Michał Małolepszy Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum nr 3 w Częstochowie ul. św. Augustyna 28/30 42-200 Częstochowa 26,0
238. Patrycja Serwicka II Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Starachowicach ul. Szkolna 12 27-200 Starachowice 26,0
239. Dominika Dorożko II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim ul. Jałowcowa 10 97-200 Tomaszów Mazowiecki 26,0
240. Kamila Dylla Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej im. K. Goduli w Tarnowskich Górach ul. Sobieskiego 5 42-600 Tarnowskie Góry 26,0
241. Patrycja Leś V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej ul. Józefa Lompy 10 43-300 Bielsko-Biała 26,0
242. Nikola Smyczek Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie ul. Górecka 65 43-430 Skoczów 26,0
243. Marta Banaszek I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi ul. Więckowskiego 41 90-734 Łódź 26,0
244. Karolina Grabarek Zespół Szkół im. J. Kochanowskiego w Częstochowie ul. Warszawska 142 42-200 Częstochowa 26,0
245. Dawid Hofman Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie pl. Londzina 3 43-400 Cieszyn 26,0
246. Piotr Brzeźny Zespół Szkół Ekonomicznych w Bielsku-Białej ul. Komorowicka 27 43-300 Bielsko-Biała 25,5

Uwaga! Liczba punktów z testów eliminacji szkolnych była weryfikowana przez Komitet Okręgowy

Zgodnie z Regulaminem w przypadku równej liczby punktów uzyskanych przez zawodników w eliminacjach szkolnych, o zakwalifikowaniu do eliminacji okręgowych decyduje większa liczba punktów zdobyta za rozwiązanie zadań testowych z grupy zadań wyżej punktowanych.