Olimpiada Przedsiębiorczości
XIII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Zawodnicy zakwalifikowani do eliminacji okręgowych decyzją Komitetu Okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Lp. Imię Nazwisko Nazwa Szkoły Adres Szkoły Miejscowość Liczba punktów
1. Michał Gorczyca I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie pl. Na Groblach 9 31-101 Kraków 70,5
2. Kacper Kieroń III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 67,0
3. Rafał Dziak I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 67,0
4. Michał Kurczych II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie ul. Sobieskiego 9 31-136 Kraków 66,0
5. Michał Krzyszczak III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 65,5
6. Klaudia Flis I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 64,5
7. Marek Śliwiński I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 64,0
8. Rafał Surdyka I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 62,5
9. Bartosz Domański II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Zamoyskiego w Lublinie ul. Ogrodowa 16 20-075 Lublin 62,5
10. Jakub Waszkiewicz I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Olkuszu ul. Polna 8 32-300 Olkusz 61,5
11. Katarzyna Jakubowska I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 60,0
12. Franciszek Białek V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 60,0
13. Michał Prus Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie al. Racławickie 17 20-059 Lublin 59,5
14. Jan Bugajski V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 59,5
15. Adam Wróblewski I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 58,5
16. Aleksandra Janiszewska III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 58,5
17. Bartosz Łuba Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. gen. W. Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik 58,5
18. Adrian Rogala Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 58,0
19. Dominika Zdunek III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 58,0
20. Rafał Bukowski III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 58,0
21. Krystian Pietrasik I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Olkuszu ul. Polna 8 32-300 Olkusz 58,0
22. Jakub Lasak I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 57,5
23. Milena Wajs Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. gen. W. Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik 57,0
24. Maksymilian Kulicki I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 57,0
25. Witold Chromiński Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie ul. Długosza 8a 20-054 Lublin 56,5
26. Dominika Hyjek Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 56,5
27. Michał Mglej Zespół Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej ul. Spółdzielców 1 34-200 Sucha Beskidzka 56,5
28. Aleksandra Rabos I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 56,5
29. Monika Kaczor Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 56,0
30. Nikodem Korpysz I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 55,0
31. Kinga Sposób Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim ul. Sikorskiego 15 21-300 Radzyń Podlaski 54,5
32. Marcin Urban Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 54,0
33. Dawid Goliszek XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. S. Kostki w Lublinie ul. ks. Słowikowskiego 6 20-124 Lublin 54,0
34. Magdalena Łachut Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 53,5
35. Michał Słowik I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Chrzanowie ul. Piłsudskiego 14 32-500 Chrzanów 53,0
36. Natalia Błaszczuk II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Zamoyskiego w Lublinie ul. Ogrodowa 16 20-075 Lublin 52,5
37. Hubert Kubik II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie ul. Sobieskiego 9 31-136 Kraków 52,5
38. Adam Chorabik I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie pl. Na Groblach 9 31-101 Kraków 52,0
39. Aleksandra Osypowicz I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki we Włodawie ul. Szkolna 1 22-200 Włodawa 52,0
40. Bartek Lasak I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 51,5
41. Patryk Kądziołka V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 51,5
42. Angelika Furdyna Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 51,5
43. Jan Ściga Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Andrychowie ul. Pachla 16 34-120 Andrychów 51,0
44. Maciej Staniszewski I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie ul. Piotra Skargi 2 38-400 Krosno 51,0
45. Jan Gargas I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu ul. Długosza 5 33-300 Nowy Sącz 50,5
46. Mikołaj Smok I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Olkuszu ul. Polna 8 32-300 Olkusz 50,5
47. Maciej Kuć VI Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Krakowie ul. Wąska 7 31-057 Kraków 50,5
48. Katarzyna Smutek Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 50,0
49. Hubert Wejman II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Mielcu ul. Żeromskiego 28 39-300 Mielec 49,5
50. Karol Włodyka Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu ul. Jachowicza 13 39-400 Tarnobrzeg 49,5
51. Joanna Alberska I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 49,0
52. Kamil Saif I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie pl. Na Groblach 9 31-101 Kraków 49,0
53. Mateusz Jakubus Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 49,0
54. Agnieszka Kosut III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 49,0
55. Wiktor Sarkowicz V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 48,5
56. Paulina Szynkowska Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. gen. W. Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik 48,0
57. Patrycja Szymańska I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 48,0
58. Wiktor Zieliński I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 48,0
59. Maciej Wojnar III Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Zamościu ul. Kilińskiego 15 22-400 Zamość 48,0
60. Wiktoria Ceniuk I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 48,0
61. Zuzanna Solarz Zespół Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych 87D 32-104 Koniusza 47,5
62. Paweł Żurek I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie pl. Na Groblach 9 31-101 Kraków 47,5
63. Paweł Pelc I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 47,5
64. Jakub Dziadur V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 47,0
65. Dorota Jędrych Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 47,0
66. Jakub Witecki I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Olkuszu ul. Polna 8 32-300 Olkusz 46,5
67. Agnieszka Gońka I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 46,5
68. Paulina Kasperek III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 46,5
69. Katarzyna Płaszewska Zespół Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych 87D 32-104 Koniusza 46,5
70. Michał Harwes II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Chrzanowie ul. Wyszyńskiego 19 32-500 Chrzanów 46,5
71. Michał Rozmus Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. gen. W. Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik 46,5
72. Katarzyna Chęsiak I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu ul. Długosza 5 33-300 Nowy Sącz 46,0
73. Alicja Masajada I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 46,0
74. Bartosz Zoła I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie pl. Na Groblach 9 31-101 Kraków 46,0
75. Julia Oleszczyńska Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie ul. Długosza 8a 20-054 Lublin 45,5
76. Klaudia Tobiasz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Kościuszki 5 33-200 Dąbrowa Tarnowska 45,5
77. Paulina Wolańska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Kościuszki 5 33-200 Dąbrowa Tarnowska 45,5
78. Natalia Czop I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu ul. Długosza 5 33-300 Nowy Sącz 45,0
79. Piotr Ryłko V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 45,0
80. Aleksandra Kulbaka XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. S. Kostki w Lublinie ul. ks. Słowikowskiego 6 20-124 Lublin 45,0
81. Marek Krzyszczak III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 44,5
82. Jakub Biały Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. gen. W. Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik 44,5
83. Adrian Chmielowiec II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie ul. Sobieskiego 9 31-136 Kraków 44,5
84. Łucja Ząbek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Kościuszki 5 33-200 Dąbrowa Tarnowska 44,5
85. Gabriela Bednarska III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 44,5
86. Magda Grysza I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 44,5
87. Bartosz Dzioba III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 44,0
88. Serafin Saj Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie ul. Długosza 8a 20-054 Lublin 44,0
89. Jakub Kowalczyk I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu ul. Słowackiego 21 37-700 Przemyśl 44,0
90. Paweł Pawłucki I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu ul. Słowackiego 21 37-700 Przemyśl 44,0
91. Jakub Marek I Liceum Ogólnokształcące im. W. Orkana w Limanowej ul. Orkana 1 34-600 Limanowa 44,0
92. Anna Kłębek Zespół Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych 87D 32-104 Koniusza 43,5
93. Oskar Bukowski III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 43,5
94. Patrycja Mikołajek Zespół Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej ul. Spółdzielców 1 34-200 Sucha Beskidzka 43,5
95. Magdalena Papież I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie pl. Na Groblach 9 31-101 Kraków 43,0
96. Jan Krasowski V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 43,0
97. Kinga Krawiec Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 43,0
98. Jan Busz I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu ul. Słowackiego 21 37-700 Przemyśl 43,0
99. Magdalena Trzcińska Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzozowie ul. Pańki 1 36-200 Brzozów 43,0
100. Olga Ślusarz V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 43,0
101. Krystian Lenart Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. gen. W. Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik 42,5
102. Zofia Smoleń V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 42,5
103. Katarzyna Lendzion II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Zamoyskiego w Lublinie ul. Ogrodowa 16 20-075 Lublin 42,5
104. Rafał Mazurek II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Zamoyskiego w Lublinie ul. Ogrodowa 16 20-075 Lublin 42,5
105. Tomasz Stawarz II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie ul. ks. Jałowego 22 35-010 Rzeszów 42,0
106. Cezary Mydlak XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie ul. Poniatowskiego 5 20-060 Lublin 42,0
107. Katarzyna Stępień I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 42,0
108. Zofia Kogut V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 41,5
109. Martyna Maziarz Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 41,5
110. Mateusz Chęć I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 41,5
111. Agnieszka Sobieraj Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Kościuszki 5 33-200 Dąbrowa Tarnowska 41,5
112. Franciszek Moskal Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie ul. Mickiewicza 11 38-100 Strzyżów 41,5
113. Magdalena Obrochta I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu ul. Długosza 5 33-300 Nowy Sącz 41,0
114. Karol Szczurek Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie ul. Kapucyńska 2 31-113 Kraków 41,0
115. Paweł Piróg Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie ul. Długosza 8a 20-054 Lublin 40,5
116. Arkadiusz Uba III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 40,5
117. Natalia Zych Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Kościuszki 5 33-200 Dąbrowa Tarnowska 40,5
118. Gabriel Rymar II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie ul. Sobieskiego 9 31-136 Kraków 40,5
119. Michał Poleszczuk XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. S. Kostki w Lublinie ul. ks. Słowikowskiego 6 20-124 Lublin 40,5
120. Piotr Polakowski Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie ul. Długosza 8a 20-054 Lublin 40,0
121. Gabriela Godek Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 40,0
122. Michał Sanocki I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie ul. Piotra Skargi 2 38-400 Krosno 40,0
123. Angelika Gałat Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 40,0
124. Natalia Łabuz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Kościuszki 5 33-200 Dąbrowa Tarnowska 39,5
125. Kamil Olech Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. gen. W. Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik 39,5
126. Łukasz Jakubowski V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 39,0
127. Paweł Jeżak I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu ul. Słowackiego 21 37-700 Przemyśl 39,0
128. Anna Drobek II Liceum Ogólnokształcącego im. Konstytucji 3 Maja w Krośnie ul. Kisielewskiego 18 38-411 Krosno 39,0
129. Marcin Walo IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łukowie ul. Kryńskiego 10 21-400 Łuków 39,0
130. Tomasz Hućko Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzozowie ul. Pańki 1 36-200 Brzozów 39,0
131. Eliza Pytlik Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 38,5
132. Karolina Wójtowicz XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie ul. Poniatowskiego 5 20-060 Lublin 38,5
133. Patryk Rumin I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Chrzanowie ul. Piłsudskiego 14 32-500 Chrzanów 38,5
134. Mateusz Gurbiel V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 38,5
135. Bartłomiej Florek II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie ul. Sobieskiego 9 31-136 Kraków 38,5
136. Oliwia Zbiróg I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 38,5
137. Maksymilian Pasierb Powiatowe Centrum Edukacyjne w Chrzanowie, Technikum nr 1 ul. Fabryczna 27 32-500 Chrzanów 38,0
138. Angelika Bańka Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 38,0
139. Kacper Ćwik Zespół Szkół nr 3 im. A. Kocjana w Olkuszu ul. Francesco Nullo 32 32-300 Olkusz 38,0
140. Patrycja Gierat Zespół Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej ul. Spółdzielców 1 34-200 Sucha Beskidzka 38,0
141. Jan Puzio II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Mielcu ul. Żeromskiego 28 39-300 Mielec 37,5
142. Klaudia Kobak Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy ul. Ogrodowa 20 39-200 Dębica 37,5
143. Maria Kulig I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu ul. Długosza 5 33-300 Nowy Sącz 37,5
144. Bartosz Chmiest VII Liceum Ogólnokształcące im. Z. Nałkowskiej w Krakowie ul. Skarbińskiego 5 30-071 Kraków 37,5
145. Aleksandra Piszczek Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie ul. Kopernika 13 32-050 Skawina 37,5
146. Faustyna Piłat Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 37,0
147. Rafał Saj Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie ul. Długosza 8a 20-054 Lublin 37,0
148. Katarzyna Porębska Zespół Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli ul. Staszica 5 37-450 Stalowa Wola 37,0
149. Andrzej Para Zespół Szkół Łączności w Krakowie ul. Monte Cassino 31 30-337 Kraków 37,0
150. Szymon Łukasik V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 36,5
151. Mateusz Pałęga VI Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Krakowie ul. Wąska 7 31-057 Kraków 36,5
152. Magdalena Dąbrowska Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 36,5
153. Justyna Łazarz Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie ul. Rejtana 3 35-326 Rzeszów 36,5
154. Jakub Mazur Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie ul. Długosza 8a 20-054 Lublin 36,0
155. Natalia Jagodzińska I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łukowie ul. Wyszyńskiego 41 21-400 Łuków 36,0
156. Wiktoria Drożdż Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 84 33-300 Nowy Sącz 36,0
157. Mateusz Kołodziejczyk II Liceum Ogólnokształcące im. P. Firleja w Lubartowie ul. 1 Maja 66/74 21-100 Lubartów 36,0
158. Julia Mucha I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 36,0
159. Patrycja Pietrzak Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 36,0
160. Dagmara Czarnota Zespół Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli ul. Staszica 5 37-450 Stalowa Wola 35,5
161. Magdalena Ostańska XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie ul. Poniatowskiego 5 20-060 Lublin 35,5
162. Klaudia Misiak Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 35,0
163. Katarzyna Wilk II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie ul. Sobieskiego 9 31-136 Kraków 35,0
164. Patryk Dubiel Zespół Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli ul. Staszica 5 37-450 Stalowa Wola 35,0
165. Julian Leśniak V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 35,0
166. Bartek Chmielewski I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 34,5
167. Mateusz Łyczewski Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 36 21-500 Biała Podlaska 34,5
168. Karolina Szymula Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. gen. W. Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik 34,5
169. Katarzyna Kowalska Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach ul. Wojska Polskiego 13 34-100 Wadowice 34,5
170. Aleksandra Gajda I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 34,0
171. Andrzej Krucan I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Jarosławiu ul. 3 Maja 4 37-500 Jarosław 34,0
172. Ruta Borysiuk Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim ul. Sikorskiego 15 21-300 Radzyń Podlaski 34,0
173. Łukasz Raczkowski III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 34,0
174. Szymon Ziaja II Liceum Ogólnokształcące w Dębicy ul. Sportowa 24 39-200 Dębica 34,0
175. Jakub Korta Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu ul. Kilińskiego 10 37-700 Przemyśl 34,0
176. Krzysztof Szklarz Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce ul. Podhalańska 3 34-480 Jabłonka 34,0
177. Adrian Chorzępa IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Rzeszowie ul. Dąbrowskiego 82 35-036 Rzeszów 34,0
178. Edyta Michalik Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 84 33-300 Nowy Sącz 34,0
179. Łucja Piegzik Powiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu ul. St, Leszczyńskiej 32-600 Oświęcim 33,5
180. Tomasz Maciejowski Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu ul. Kilińskiego 10 37-700 Przemyśl 33,5
181. Joanna Pocztowska Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach 32-060 Liszki 33,5
182. Natalia Wojnarska Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu ul. Grodzka 34 33-300 Nowy Sącz 33,5
183. Mateusz Miotła II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Zamoyskiego w Lublinie ul. Ogrodowa 16 20-075 Lublin 33,5
184. Krzysztof Podstawka XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. S. Kostki w Lublinie ul. ks. Słowikowskiego 6 20-124 Lublin 33,5
185. Szymon Auguścik I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Olkuszu ul. Polna 8 32-300 Olkusz 33,5
186. Karol Kędzior I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie ul. Piotra Skargi 2 38-400 Krosno 33,5
187. Agnieszka Sobota III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 33,0
188. Oskar Urban-Zając IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Rzeszowie ul. Dąbrowskiego 82 35-036 Rzeszów 33,0
189. Magdalena Jankowicz Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie os. Piastów 34 31-624 Kraków 33,0
190. Mateusz Frejlich I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Olkuszu ul. Polna 8 32-300 Olkusz 33,0
191. Paulina Krzyściak Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 84 33-300 Nowy Sącz 33,0
192. Kinga Kunicka I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu ul. Długosza 5 33-300 Nowy Sącz 33,0
193. Justyna Gacek V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 33,0
194. Klaudia Wałachowska Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 33,0
195. Amadeusz Pawlik Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce ul. Piłsudskiego 105 32-020 Wieliczka 32,5
196. Bernard Skiba I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 32,5
197. Karolina Lachor Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. prof. J. Tischnera w Limanowej ul. Jana Pawła II 42a 34-600 Limanowa 32,5
198. Dominika Małys III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie pl. Wolności 4 20-005 Lublin 32,5
199. Milena Mamcarz Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu ul. Warszawska 1 39-300 Mielec 32,5
200. Szymon Jędrych Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. L. Wyczółkowskiego w Rykach ul. Wyczółkowskiego 10 08-500 Ryki 32,5
201. Maria Chrzanowska Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce ul. Piłsudskiego 105 32-020 Wieliczka 32,5
202. Bartosz Olender I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie pl. Na Groblach 9 31-101 Kraków 32,5
203. Weronika Kuzioła I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 32,0
204. Mateusz Kowalczyk Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 32,0
205. Patrycja Świder Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 32,0
206. Aleksandra Winiarska Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzozowie ul. Pańki 1 36-200 Brzozów 32,0
207. Albert Kupiec Zespół Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli ul. Staszica 5 37-450 Stalowa Wola 31,5
208. Bartosz Bodzak Technikum Zawodowe w Lubartowie ul. 1 Maja 82 21-100 Lubartów 31,5
209. Marcin Kata Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu ul. Jachowicza 13 39-400 Tarnobrzeg 31,5
210. Tomasz Zachwieja V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 31,5
211. Maciej Martyniuk I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Lublinie al. Racławickie 26 20-043 Lublin 31,5
212. Michał Chmura I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu ul. Słowackiego 21 37-700 Przemyśl 31,5
213. Karolina Szczygielska Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 31,0
214. Jan Gałka I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie pl. Na Groblach 9 31-101 Kraków 31,0
215. Aleksandra Lorek Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 84 33-300 Nowy Sącz 31,0
216. Joanna Rypel Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Nowym Targu pl. Krasińskiego 1 34-400 Nowy Targ 31,0
217. Agnieszka Serafin Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. prof. J. Tischnera w Limanowej ul. Jana Pawła II 42a 34-600 Limanowa 31,0
218. Przemysław Trąbka I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity w Wadowicach ul. Mickiewicza 16 34-100 Wadowice 30,5
219. Aleksandra Hakało I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie ul. Piotra Skargi 2 38-400 Krosno 30,5
220. Kacper Wicherek Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie ul. Kopernika 13 32-050 Skawina 30,5
221. Rafał Dec II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie ul. ks. Jałowego 22 35-010 Rzeszów 30,5
222. Anna Mendelowska I Liceum Ogólnokształcące im. E. Romera w Rabce-Zdroju ul. Jana Pawła II 41 34-700 Rabka-Zdrój 30,5
223. Krzysztof Orzechowski II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie ul. Sobieskiego 9 31-136 Kraków 30,5
224. Renata Majerz Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 84 33-300 Nowy Sącz 30,5
225. Błażej Mioduszewski V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 30,0
226. Piotr Kaleta Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce ul. Piłsudskiego 105 32-020 Wieliczka 30,0
227. Wioleta Słomka Zespół Szkół nr 3 im. W. S. Reymonta w Łukowie ul. Międzyrzecka 70 21-400 Łuków 30,0
228. Jan Guzik V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie ul. Studencka 12 31-116 Kraków 30,0
229. Klaudia Rogala Zespół Szkół im. ks. dra J. Zwierza w Ropczycach ul. Mickiewicza 14 39-100 Ropczyce 30,0
230. Mateusz Kiełbasa I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu ul. Długosza 5 33-300 Nowy Sącz 30,0
231. Katarzyna Staruch Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. gen. W. Sikorskiego 25 23-210 Kraśnik 30,0
232. Klaudia Małyszko Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 36 21-500 Biała Podlaska 29,5
233. Angelika Wnukowicz Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim ul. 3 Maja 40/42 21-560 Międzyrzec Podlaski 29,5
234. Dawid Kurek Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce ul. Piłsudskiego 105 32-020 Wieliczka 29,5
235. Zuzanna Budzyń Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach 32-060 Liszki 29,0
236. Dariusz Wywiał Zespół Szkół Geodezyjno- Drogowych i Gospodarki Wodnej im Gabriela Narutowicza w Krakowie ul. Juliusza Lea 235 30-133 Kraków 29,0
237. Jakub Mróz X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie ul. Wróblewskiego 8 31-148 Kraków 29,0
238. Mateusz Biesiadowski I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie ul. Piotra Skargi 2 38-400 Krosno 29,0
239. Daria Szewc Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy ul. Ogrodowa 20 39-200 Dębica 29,0
240. Jakub Czołowski VIII Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Krakowie ul. Grzegórzecka 24 31-531 Kraków 29,0
241. Sylwia Rusnak I Liceum Ogólnokształcące im. W. Orkana w Limanowej ul. Orkana 1 34-600 Limanowa 29,0
242. Marta Bojaczuk Zespół Szkół Ekonomicznych w Lublinie ul. Bernardyńska 14 20-109 Lublin 29,0
243. Mateusz Czeladka Technikum Zawodowe w Lubartowie ul. 1 Maja 82 21-100 Lubartów 28,5
244. Jakub Pawlik I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu ul. Długosza 5 33-300 Nowy Sącz 28,5
245. Patryk Depta Zespół Szkół nr 1 im. S. Sempołowskiej w Puławach ul. Polna 18 24-100 Puławy 28,5
246. Olga Burda Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu ul. Kościuszki 22 23-235 Annopol 28,5
247. Kornel Olearka Powiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu ul. St, Leszczyńskiej 32-600 Oświęcim 28,5

Uwaga! Liczba punktów z testów eliminacji szkolnych była weryfikowana przez Komitet Okręgowy

Zgodnie z Regulaminem w przypadku równej liczby punktów uzyskanych przez zawodników w eliminacjach szkolnych, o zakwalifikowaniu do eliminacji okręgowych decyduje większa liczba punktów zdobyta za rozwiązanie zadań testowych z grupy zadań wyżej punktowanych.