Olimpiada Przedsiębiorczości
XIII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Zawodnicy zakwalifikowani do eliminacji okręgowych decyzją Komitetu Okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Lp. Imię Nazwisko Nazwa Szkoły Adres Szkoły Miejscowość Liczba punktów
1. Andrzej Pióro III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 66,0
2. Piotr Słupczewski V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 64,5
3. Jakub Dzięgiel V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 64,5
4. Krzysztof Kropidłowski VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy ul. Staszica 4 85-014 Bydgoszcz 64,5
5. Paulina Wszelaki V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 64,0
6. Olaf Łozowski II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej J. Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej w Poznaniu ul. Matejki 8/10 60-766 Poznań 61,5
7. Anna Burnicka VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy ul. Staszica 4 85-014 Bydgoszcz 61,5
8. Marcin Wysocki I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie ul. Sienkiewicza 1 88-400 Żnin 60,5
9. Jakub Bowżyk II Liceum Ogólnokształcące im. dr. W. Pniewskiego w Gdańsku ul. Pestalozziego 7/9 80-445 Gdańsk 60,0
10. Jan Markuszewski II Liceum Ogólnokształcące im. dr. W. Pniewskiego w Gdańsku ul. Pestalozziego 7/9 80-445 Gdańsk 60,0
11. Natalia Knobloch Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny w Poznaniu ul. Garbary 24 61-867 Poznań 60,0
12. Wiktor Kraśnicki XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 59,5
13. Mikołaj Semrau I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie ul. Sienkiewicza 1 88-400 Żnin 58,5
14. Krzysztof Szarowski III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 58,5
15. Katarzyna Klunder Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku ul. Pocztowa 14 b 89-410 Więcbork 58,5
16. Kinga Pokrzywka Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku ul. Pocztowa 14 b 89-410 Więcbork 58,5
17. Patrycja Mazur III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 57,0
18. Michał Wizner I Liceum Ogólnokształcące im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu ul. Bukowska 16 60-809 Poznań 57,0
19. Jakub Zimoń XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 57,0
20. Oskar Kaczmarek II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu ul. Marcinkowskiego 10 86-300 Grudziądz 56,0
21. Karolina Kosecka II Liceum Ogólnokształcące im. dr. W. Pniewskiego w Gdańsku ul. Pestalozziego 7/9 80-445 Gdańsk 56,0
22. Jakub Reniec VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy ul. Staszica 4 85-014 Bydgoszcz 55,0
23. Jakub Chojęta III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 54,5
24. Mateusz Zapalski Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku ul. Pocztowa 14 b 89-410 Więcbork 54,5
25. Piotr Lewandowski Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu ul. Szosa Chełmińska 83 87-100 Toruń 54,5
26. Maciej Warchoł II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu ul. Marcinkowskiego 10 86-300 Grudziądz 54,0
27. Piotr Lipiński XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 54,0
28. Łukasz Wodzikowski Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. J. S. Pasierba w Tczewie ul. Gdańska 17 83-110 Tczew 54,0
29. Antoni Bławat Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Długosza we Włocławku ul. Łęgska 26 87-800 Włocławek 53,5
30. Szymon Tur II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu ul. Marcinkowskiego 10 86-300 Grudziądz 53,5
31. Agnieszka Bąk III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 53,5
32. Szymon Frąckowiak XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 53,5
33. Jakub Olewicz VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy ul. Staszica 4 85-014 Bydgoszcz 53,5
34. Damian Goleniewski Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Długosza we Włocławku ul. Łęgska 26 87-800 Włocławek 53,5
35. Patryk Kuźnik III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 53,0
36. Magadalena Molińska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie al. Franciszkańska 1 63-200 Jarocin 52,5
37. Daria Owczarek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie al. Franciszkańska 1 63-200 Jarocin 52,5
38. Martyna Stachowiak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie al. Franciszkańska 1 63-200 Jarocin 52,5
39. Weronika Cabaj III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 52,0
40. Michał Malinowski Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny w Poznaniu ul. Garbary 24 61-867 Poznań 52,0
41. Karolina Grygiel Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie al. Franciszkańska 1 63-200 Jarocin 52,0
42. Amadeusz Zdrojewski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie al. Franciszkańska 1 63-200 Jarocin 51,5
43. Paulina Kmieciak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie al. Franciszkańska 1 63-200 Jarocin 51,0
44. Kacper Kamath III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 51,0
45. Sylwia Mroczkowska Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku ul. Bukowa 38/40 87-800 Włocławek 51,0
46. Kacper Kortas II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Bydgoszczy ul. Nowodworska 13 85-120 Bydgoszcz 51,0
47. Katarzyna Chruściel Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Długosza we Włocławku ul. Łęgska 26 87-800 Włocławek 50,5
48. Daniel Chrościcki III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 50,5
49. Aleksander Topolewski III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 50,5
50. Szymon Pawłowski XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 50,0
51. Julia Perlikowska Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Długosza we Włocławku ul. Łęgska 26 87-800 Włocławek 50,0
52. Krzysztof Burchart III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 49,5
53. Katarzyna Piotrowska Zespół Szkół Nr 5 im. T. Tańskiego w Stargardzie Szczecińskim ul. Jana Śniadeckiego 4-6 73-110 Stargard Szczeciński 49,5
54. Karina Jańczak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie al. Franciszkańska 1 63-200 Jarocin 49,5
55. Joanna Karpiak III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 49,5
56. Jakub Bednarz III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 49,5
57. Weronika Gałka III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 49,5
58. Paweł Oziemblewski III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 49,5
59. Marta Skrzypek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu ul. Okrzei 9 78-520 Złocieniec 49,0
60. Jędrzej Brożyna III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 49,0
61. Szymon Modzyński III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 48,0
62. Piotr Zawadzki XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 48,0
63. Anna Chojnacka III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 48,0
64. Adam Kartanowicz III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 48,0
65. Martyna Bogacka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 48,0
66. Aleksandra Furmanek XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 48,0
67. Kacper Zwarzany XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 48,0
68. Piotr Wołodko III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 48,0
69. Jakub Bober III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 47,5
70. Michał Girzyński V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 47,5
71. Natalia Daniluk III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 47,5
72. Gabriela Zając Zespół Szkół Nr 5 im. T. Tańskiego w Stargardzie Szczecińskim ul. Jana Śniadeckiego 4-6 73-110 Stargard Szczeciński 47,0
73. Daniel Maciejewicz II Liceum Ogólnokształcące im. dr. W. Pniewskiego w Gdańsku ul. Pestalozziego 7/9 80-445 Gdańsk 47,0
74. Wojciech Składowski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie ul. Sobieskiego 344 84-200 Wejherowo 47,0
75. Krzysztof Baranowicz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku ul. Pocztowa 14 b 89-410 Więcbork 46,5
76. Karina Szóstakowska V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 46,5
77. Albert Strebejko III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 46,0
78. Kajetan Szymula III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 46,0
79. Michał Matejuk III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 46,0
80. Mateusz Piątkowski IV Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Toruniu ul. Warszawska 1/5 87-100 Toruń 46,0
81. Daria Burzak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie al. Franciszkańska 1 63-200 Jarocin 45,5
82. Julia Podlewska V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 45,5
83. Krzysztof Waszak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kruszwicy ul. Kujawska 20 88-153 Kruszwica 45,5
84. Alicja Zjawiona V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 45,5
85. Alicja Duda III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 45,5
86. Alicja Górecka XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Gdańsku ul. Dobrowolskiego 6 80-287 Gdańsk 45,5
87. Adrian Klonowski I Liceum Ogólnokształcące im. H. Kołłątaja w Krotoszynie ul. Kołłątaja 1 63-700 Krotoszyn 45,5
88. Bartłomiej Michałowski III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 45,0
89. Miłosz Kubiak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie al. Franciszkańska 1 63-200 Jarocin 45,0
90. Szymon Świtek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kruszwicy ul. Kujawska 20 88-153 Kruszwica 45,0
91. Jan Papież II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej J. Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej w Poznaniu ul. Matejki 8/10 60-766 Poznań 45,0
92. Wojciech Szczypek III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 45,0
93. Klaudia Ignaszak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 45,0
94. Roman Kraiński I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Gdańsku ul. Wały Piastowskie 6 80-855 Gdańsk 44,5
95. Natalia Łopacińska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kruszwicy ul. Kujawska 20 88-153 Kruszwica 44,5
96. Wojciech Mierzwiński Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 44,5
97. Wojciech Osesek VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy ul. Staszica 4 85-014 Bydgoszcz 44,5
98. Alicja Zubek Zespół Szkół Nr 5 im. T. Tańskiego w Stargardzie Szczecińskim ul. Jana Śniadeckiego 4-6 73-110 Stargard Szczeciński 44,0
99. Justyna Chmielewska Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie pl. Wolności 1/2 77-400 Złotów 44,0
100. Paweł Gołębiowski II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej J. Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej w Poznaniu ul. Matejki 8/10 60-766 Poznań 44,0
101. Piotr Cichacki V Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Gdańsku ul. Polanki 130 80-322 Gdańsk 44,0
102. Seweryn Stachowski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 44,0
103. Piotr Ciszewski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy. pl. Wolności 9 85-004 Bydgoszcz 43,5
104. Dawid Żyła Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny w Poznaniu ul. Garbary 24 61-867 Poznań 43,5
105. Karolina Raczkowska III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 43,0
106. Adrian Końca Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie ul. 3 Maja 1a 70-214 Szczecin 43,0
107. Karolina Kufel Zespół Szkół w Mogilnie ul. Dworcowa 9 88-300 Mogilno 43,0
108. Jakub Wątor III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 43,0
109. Jakub Murawski XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 43,0
110. Leonard Kuhn V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 42,5
111. Tymoteusz Sikora III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 42,5
112. Radosław Mikos V Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Gdańsku ul. Polanki 130 80-322 Gdańsk 42,5
113. Kacper Jaskulski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kruszwicy ul. Kujawska 20 88-153 Kruszwica 42,5
114. Zuzanna Zakrzewska III Liceum Ogólnokształcące im. K. Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy ul. Matejki 5 87-300 Brodnica 42,5
115. Kamil Dziubczyk V Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Gdańsku ul. Polanki 130 80-322 Gdańsk 42,0
116. Weronika Wańkowicz Zespół Szkół w Mogilnie ul. Dworcowa 9 88-300 Mogilno 42,0
117. Marcelina Rutkowska V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 42,0
118. Michał Kreft III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 42,0
119. Klaudia Kubiczek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 42,0
120. Szymon Arabas V Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Gdańsku ul. Polanki 130 80-322 Gdańsk 41,5
121. Weronika Świerczek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 41,5
122. Piotr Stompór III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 41,0
123. Beniamin Szlachciak VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy ul. Staszica 4 85-014 Bydgoszcz 41,0
124. Sebastian Michniewicz Technikum Ekonomiczne Nr 1 w Bydgoszczy ul. Gajowa 98 85-717 Bydgoszcz 41,0
125. Kamil Krzyszczyk III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 41,0
126. Marcin Wilk V Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Gdańsku ul. Polanki 130 80-322 Gdańsk 41,0
127. Mikołaj Kobryński II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej J. Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej w Poznaniu ul. Matejki 8/10 60-766 Poznań 40,5
128. Aleksandra Ostrowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kruszwicy ul. Kujawska 20 88-153 Kruszwica 40,5
129. Maks Rudnik Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie ul. Sobieskiego 344 84-200 Wejherowo 40,5
130. Marcin Gurzyński Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie al. Franciszkańska 1 63-200 Jarocin 40,0
131. Dawid Borkowski Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. J. S. Pasierba w Tczewie ul. Gdańska 17 83-110 Tczew 40,0
132. Zuzanna Ciesielska VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy ul. Staszica 4 85-014 Bydgoszcz 40,0
133. Emilia Rusiecka III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 40,0
134. Agnieszka Sala Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie pl. Wolności 1/2 77-400 Złotów 40,0
135. Maks Szymański XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 40,0
136. Kamil Klimecki Zespół Szkół Nr 5 im. T. Tańskiego w Stargardzie Szczecińskim ul. Jana Śniadeckiego 4-6 73-110 Stargard Szczeciński 39,5
137. Klaudia Chorobińska V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 39,5
138. Oskar Świąder Zespół Szkół Nr 5 im. T. Tańskiego w Stargardzie Szczecińskim ul. Jana Śniadeckiego 4-6 73-110 Stargard Szczeciński 39,5
139. Michał Bożek III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 39,5
140. Paweł Górecki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 39,5
141. Izabela Król VI Liceum Ogólnokształcące im. W. Sierpińskiego w Gdyni ul. Kopernika 34 81-424 Gdynia 39,5
142. Maciej Ekert III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 39,5
143. Kamila Bruska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 39,0
144. Marta Mikołajczewska Technikum Ekonomiczne Nr 1 w Bydgoszczy ul. Gajowa 98 85-717 Bydgoszcz 39,0
145. Natalia Leżuchowska III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 39,0
146. Aleksandra Kotlińska Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie pl. Wolności 1/2 77-400 Złotów 38,5
147. Maciej Olkiewicz V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 38,5
148. Katia Willma V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 38,5
149. Mariusz Skrentny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie pl. Wolności 1/2 77-400 Złotów 38,5
150. Mateusz Kubacki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kruszwicy ul. Kujawska 20 88-153 Kruszwica 38,5
151. Paweł Gawroński Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. J. S. Pasierba w Tczewie ul. Gdańska 17 83-110 Tczew 38,5
152. Krzysztof Nosowicz II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie ul. Henryka Pobożnego 2 70-507 Szczecin 38,5
153. Kamil Glazik VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy ul. Staszica 4 85-014 Bydgoszcz 38,5
154. Wiktoria Pedryc III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 38,0
155. Adrian Mrozek Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. J. S. Pasierba w Tczewie ul. Gdańska 17 83-110 Tczew 38,0
156. Daria Zielińska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 38,0
157. Adam Czerwiński Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Długosza we Włocławku ul. Łęgska 26 87-800 Włocławek 38,0
158. Sandra Kwidzińska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie ul. Sobieskiego 344 84-200 Wejherowo 37,5
159. Grzegorz Giziński III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 37,5
160. Mikołaj Nitecki V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 37,5
161. Wojciech Rakowicz Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny w Poznaniu ul. Garbary 24 61-867 Poznań 37,5
162. Jakub Zekin-Kompanowski IV Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Toruniu ul. Warszawska 1/5 87-100 Toruń 37,5
163. Maja Czarnecka II Liceum Ogólnokształcące im. gen. W. Andersa w Chojnicach ul. Świętopełka 1 89-600 Chojnice 37,5
164. Natalia Kiedrowicz II Liceum Ogólnokształcące im. gen. W. Andersa w Chojnicach ul. Świętopełka 1 89-600 Chojnice 37,5
165. Małgorzata Babraj III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 37,5
166. Wiktoria Zygmunt III Liceum Ogólnokształcące im. K. Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy ul. Matejki 5 87-300 Brodnica 37,5
167. Mikołaj Rutkowski III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 37,0
168. Wojciech Podsiadłowski III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 37,0
169. Joanna Stodolna IV Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Toruniu ul. Warszawska 1/5 87-100 Toruń 37,0
170. Aleksandra Jankowska III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 37,0
171. Oskar Ławryniuk III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 36,5
172. Aaron Langendoen I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy ul. Nowodworska 17 85-120 Bydgoszcz 36,5
173. Łukasz Domachowski II Liceum Ogólnokształcące im. gen. W. Andersa w Chojnicach ul. Świętopełka 1 89-600 Chojnice 36,5
174. Grzegorz Dybowski Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jan Bosko w Bydgoszczy ul. Pod Reglami 1 85-794 Bydgoszcz 36,0
175. Michał Naszkowski Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka J. Piłsudskiego w Słupcy pl. Szkolny 1 62-400 Słupca 36,0
176. Nadia Czarnecka II Liceum Ogólnokształcące im. gen. W. Andersa w Chojnicach ul. Świętopełka 1 89-600 Chojnice 36,0
177. Roman Kaniecki Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. J. S. Pasierba w Tczewie ul. Gdańska 17 83-110 Tczew 36,0
178. Jakub Kłodziński Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie al. Franciszkańska 1 63-200 Jarocin 36,0
179. Marcin Pamfil Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kruszwicy ul. Kujawska 20 88-153 Kruszwica 36,0
180. Wiktoria Stachowiak III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 36,0
181. Jan Nowaczewski Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie pl. Wolności 1/2 77-400 Złotów 36,0
182. Karina Pytel Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu ul. Okrzei 9 78-520 Złocieniec 36,0
183. Zuzanna Olik III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 36,0
184. Gracjan Siwiec Zespół Szkół Nr 5 im. T. Tańskiego w Stargardzie Szczecińskim ul. Jana Śniadeckiego 4-6 73-110 Stargard Szczeciński 35,5
185. Maciej Mrozek III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 35,5
186. Kinga Zbela Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 35,5
187. Małgorzata Kobylarek Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy ul. Powstańców Wielkopolskich 22 62-400 Słupca 35,5
188. Kamil Martynowicz Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy ul. Karłowicza 20 85-092 Bydgoszcz 35,5
189. Oskar Brzeziński Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 35,0
190. Aleksandra Kowalska V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 35,0
191. Karolina Kupińska I Liceum Ogólnokształcące im. ppor. E. Gierczak w Nowogardzie ul. Wojska Polskiego 6 72-200 Nowogard 35,0
192. Maciej Sumiński Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi ul. Nowodworskiego 9-13 89-500 Tuchola 34,5
193. Marta Bonin Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie pl. Wolności 1/2 77-400 Złotów 34,5
194. Piotr Dzięcioł I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu ul. Tuwima 87-100 Toruń 34,5
195. Kajetan Kubera Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kruszwicy ul. Kujawska 20 88-153 Kruszwica 34,5
196. Magdalena Nowacka III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 34,5
197. Małgorzata Pufelska Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. J. S. Pasierba w Tczewie ul. Gdańska 17 83-110 Tczew 34,5
198. Błażej Tyloch Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 34,5
199. Edgar Pawłowski III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 34,5
200. Gabriela Piekarska XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie ul. Unisławy 26 71-413 Szczecin 34,5
201. Maksymilian Kałek IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu ul. Swojska 6 60-592 Poznań 34,5
202. Hubert Kiljański III Liceum Ogólnokształcące im. K. Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy ul. Matejki 5 87-300 Brodnica 34,5
203. Patrycja Bielecka Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie pl. Wolności 1/2 77-400 Złotów 34,5
204. Dariusz Moszczyński Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy ul. Mazurska 28 87-300 Brodnica 34,5
205. Joanna Pietrowska Zespół Szkół nr 1 im. M. Kopernika w Koszalinie ul. Andersa 30 75-626 Koszalin 34,5
206. Mateusz Rosenkranc Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie ul. Sobieskiego 344 84-200 Wejherowo 34,0
207. Konrad Knopik I LIceum Ogółnokształcace im. J. Wybickiego w Kościerzynie ul. Krasickiego 2 83-400 Kościerzyna 34,0
208. Aleksandra Lewandowska I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu ul. Tuwima 87-100 Toruń 34,0
209. Lidia Siluta VI Liceum Ogólnokształcące im. W. Sierpińskiego w Gdyni ul. Kopernika 34 81-424 Gdynia 34,0
210. Martyna Glanc Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kruszwicy ul. Kujawska 20 88-153 Kruszwica 34,0
211. Hubert Grzenkowicz Zespół Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku ul. Marcinkowskiego 1 84-300 Lębork 34,0
212. Szymon Oberbek I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Szczecinie al. Piastów 12 70-331 Szczecin 34,0
213. Patryk Łyzan Zespół Szkół Nr 5 im. T. Tańskiego w Stargardzie Szczecińskim ul. Jana Śniadeckiego 4-6 73-110 Stargard Szczeciński 33,5
214. Oskar Kamrat Zespół Szkół Nr 5 im. T. Tańskiego w Stargardzie Szczecińskim ul. Jana Śniadeckiego 4-6 73-110 Stargard Szczeciński 33,5
215. Łukasz Cołta VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Poznaniu ul. Hipolita Cegielskiego 1 61-862 Poznań 33,5
216. Rafał Kopacz Zespół Szkół Nr 5 im. T. Tańskiego w Stargardzie Szczecińskim ul. Jana Śniadeckiego 4-6 73-110 Stargard Szczeciński 33,5
217. Alicja Rotter V Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Gdańsku ul. Polanki 130 80-322 Gdańsk 33,5
218. Aleksandra Jarosz I Liceum Ogólnokształcące im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu ul. Bukowska 16 60-809 Poznań 33,5
219. Natalia Gołos III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 33,5
220. Hubert Mielnik III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 33,5
221. Natalia Janowicz I Liceum Ogólnokształcące im. ppor. E. Gierczak w Nowogardzie ul. Wojska Polskiego 6 72-200 Nowogard 33,5
222. Michał Orzołek III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 33,5
223. Marta Łuczak Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy ul. Szamotulska 24 62-090 Rokietnica 33,0
224. Mikołaj Kotkowicz Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jan Bosko w Bydgoszczy ul. Pod Reglami 1 85-794 Bydgoszcz 33,0
225. Kamil Sieniawski Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. J. S. Pasierba w Tczewie ul. Gdańska 17 83-110 Tczew 33,0
226. Paweł Chmielewski V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 33,0
227. Karol Kandybowicz Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wałczu ul. Bankowa 13 78-600 Wałcz 33,0
228. Monika Klocek III Liceum Ogólnokształcące im. K. Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy ul. Matejki 5 87-300 Brodnica 33,0
229. Szymon Łukowski Zespół Szkół w Mogilnie ul. Dworcowa 9 88-300 Mogilno 33,0
230. Krystian Pobłocki III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 33,0
231. Grzegorz Sikorski Zespół Szkół Nr 5 im. T. Tańskiego w Stargardzie Szczecińskim ul. Jana Śniadeckiego 4-6 73-110 Stargard Szczeciński 32,5
232. Weronika Piecyk III Liceum Ogólnokształcące im. K. Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy ul. Matejki 5 87-300 Brodnica 32,5
233. Kamila Wójcikiewicz Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. J. S. Pasierba w Tczewie ul. Gdańska 17 83-110 Tczew 32,0
234. Zuzanna Graczyk II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej J. Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej w Poznaniu ul. Matejki 8/10 60-766 Poznań 32,0
235. Zuzanna Świdecka V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 32,0
236. Tomasz Naklicki III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 32,0
237. Kamil Iwanowski III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni ul. Legionów 27 81-405 Gdynia 31,5
238. Szymon Kelak Zespół Szkół Ekonomicznych im. C. Ratajskiego w Śremie ul. Wybickiego 2 63-100 Śrem 31,5
239. Mikołaj Stoitz X Liceum Ogólnokształcące im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej w Gdyni ul. Władysława IV 58 81-384 Gdynia 31,5
240. Jakub Przybylski V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu ul. Sienkiewicza 34 87-100 Toruń 31,5
241. Jagoda Rozmiarek Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Poznaniu ul. Marszałkowska 40 60-327 Poznań 31,5
242. Bartłomiej Góral I Liceum Ogólnokształcące im. H. Kołłątaja w Krotoszynie ul. Kołłątaja 1 63-700 Krotoszyn 31,0
243. Wiktor Korczak III Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej we Włocławku ul. Bechiego 1 87-800 Włocławek 31,0
244. Marta Wiecka II Liceum Ogólnokształcące im. gen. W. Andersa w Chojnicach ul. Świętopełka 1 89-600 Chojnice 31,0
245. Paulina Klyszczyńska III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku ul. Sobieskiego 344 84-200 Gdańsk 31,0
246. Tomasz Gulicki Zespół Szkół Nr 5 im. T. Tańskiego w Stargardzie Szczecińskim ul. Jana Śniadeckiego 4-6 73-110 Stargard Szczeciński 30,5
247. Jan Morozowski V Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Gdańsku ul. Polanki 130 80-322 Gdańsk 30,5
248. Michał Dondajewski VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy ul. Staszica 4 85-014 Bydgoszcz 30,5
249. Adrian Lubiński II Liceum Ogólnokształcące im. gen. W. Andersa w Chojnicach ul. Świętopełka 1 89-600 Chojnice 30,5
250. Natalia Załęska Technikum 4 - letnie w Wągrowcu ul. Kcyńska 48 62-100 Wągrowiec 30,5
251. Filip Łodyga Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim ul. Żwirki i Wigury 2 62-065 Grodzisk Wielkopolski 30,5
252. Patrycja Duszczak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią ul. Staszica 18 89-100 Nakło nad Notecią 30,5
253. Martyna Gerbatowska Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi ul. Nowodworskiego 9-13 89-500 Tuchola 30,5
254. Justyna Guzińska Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim ul. Sobieskiego 6 83-200 Starogard Gdański 30,5
255. Aleksandra Zwolińska Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku ul. Bukowa 38/40 87-800 Włocławek 30,0
256. Dominik Jarzembski Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy ul. Mazurska 28 87-300 Brodnica 30,0
257. Kacper Kasprzak II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Koninie ul. 11 Listopada 7a 62-510 Konin 30,0
258. Paweł Daroszewski I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Inowrocławiu ul. 3 Maja 11/13 88-100 Inowrocław 30,0
259. Weronika Burak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Inowrocławiu ul. Krzymińskiego 8 88-100 Inowrocław 30,0
260. Karolina Domżalska Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy ul. Mazurska 28 87-300 Brodnica 30,0
261. Artur Nalepko II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie ul. Henryka Pobożnego 2 70-507 Szczecin 30,0
262. Grzegorz Pozorski V Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Gdańsku ul. Polanki 130 80-322 Gdańsk 29,5

Uwaga! Liczba punktów z testów eliminacji szkolnych była weryfikowana przez Komitet Okręgowy

Zgodnie z Regulaminem w przypadku równej liczby punktów uzyskanych przez zawodników w eliminacjach szkolnych, o zakwalifikowaniu do eliminacji okręgowych decyduje większa liczba punktów zdobyta za rozwiązanie zadań testowych z grupy zadań wyżej punktowanych.