Olimpiada Przedsiębiorczości
XIII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Zawodnicy zakwalifikowani do eliminacji okręgowych decyzją Komitetu Okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Lp. Imię Nazwisko Nazwa Szkoły Adres Szkoły Miejscowość Liczba punktów
1. Wiktor Skowroński Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 40 w Warszawie ul. Stryjeńskich 21 02-793 Warszawa 72,0
2. Jan Dziedzic XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. F. Modrzewskiego w Warszawie ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa 70,0
3. Krzysztof Zdanowicz XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 66,5
4. Mateusz Łąpieś V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 66,0
5. Jakub Knopp XXXVIII liceum ogólnokształcące im. Stanisława Kostki Potockiego ul. Wiertnicza 26 02-952 Warszawa 62,0
6. Bartosz Mularczyk XLIV Liceum Ogólnokształcące im. A. Dobiszewskiego w Warszawie ul. Dolna 6 00-774 Warszawa 62,0
7. Julia Skrzypczyk VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 62,0
8. Maciej Soczyński V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 61,5
9. Monika Karpińska Zespół Szkół nr 2 w Grajewie ul. Wojska Polskiego 84 19-203 Grajewo 61,5
10. Jakub Feleszko LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 61,5
11. Jakub Erdman Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH w Warszawie al. Niepodległości 162 02-554 Warszawa 61,0
12. Maria Pastwa LXVII Liceum Ogólnokształcące im. J. Nowaka-Jeziorańskiego w Warszawie ul. Hoża 11/15 00-528 Warszawa 61,0
13. Olga Patoka II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Ostrołęce ul. Traugutta 2 07-410 Ostrołęka 61,0
14. Michał Nosek VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Radomiu ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom 59,5
15. Bartosz Białas XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 58,5
16. Bartosz Bogucki IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Warszawie ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 58,5
17. Alicja Zawadzka VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 58,5
18. Grzegorz Szymański VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 58,0
19. Patryk Czechowski VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 58,0
20. Krzysztof Chudzik VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 58,0
21. Bartosz Mikos VII Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Warszawie ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa 58,0
22. Mateusz Gołaszewski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie ul. Wyspiańskiego 18 07-130 Łochów 57,5
23. Jakub Nahorny VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 57,5
24. Wojciech Rybak XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Warszawie ul. Obozowa 60 01-423 Warszawa 57,0
25. Michał Miszczuk Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH w Warszawie al. Niepodległości 162 02-554 Warszawa 57,0
26. Andrzej Tkacz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 56,5
27. Maksymilian Miśków VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 55,5
28. Zuzanna Grzyb VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Radomiu ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom 55,0
29. Jasin Sbai XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 55,0
30. Katarzyna Wardak VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 55,0
31. Zuzanna Kiewel LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 55,0
32. Michał Różalski XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 54,5
33. Julian Kocerka XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 54,0
34. Paweł Budny II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu ul. Królewiecka 42 82-300 Elbląg 54,0
35. Aleksander Glimasiński III Liceum Ogólnokształcące im. płk. D. Czachowskiego w Radomiu ul. Traugutta 44 26-600 Radom 54,0
36. Tomasz Siudalski XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 53,5
37. Aleksandra Dagil XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 53,0
38. Cezary Czarniecki Zespół Szkół nr 2 w Grajewie ul. Wojska Polskiego 84 19-203 Grajewo 52,5
39. Michał Szyderski LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 52,5
40. Edyta Kielek XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie ul. Staffa 111 01-884 Warszawa 52,5
41. Michał Stankiewicz 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Warszawie ul. Nowowiejska 5 00-643 Warszawa 52,5
42. Katarzyna Ostręga XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. F. Modrzewskiego w Warszawie ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa 52,0
43. Alicja Obrębska XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 52,0
44. Jakub Borowy XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie ul. Bema 76 01-225 Warszawa 51,5
45. Alicja Bober XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej w Warszawie ul. ks. Popiełuszki 5 01-756 Warszawa 51,5
46. Michał Pocięgiel VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w Warszawie ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa 51,5
47. Maciej Karasiński XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 51,5
48. Jakub Strykowski VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 50,5
49. Marta Czajkowska I Liceum Ogólnokształcące w Łapach ul. Bohaterów Westerplatte 10 18-100 Łapy 50,5
50. Piotr Stanilewicz Liceum Ogólnokształcące im. F. Nowowiejskiego w Braniewie ul. Sikorskiego 15 14-500 Braniewo 50,5
51. Albert Kubiak VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w Warszawie ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa 50,5
52. Zuzanna Tukalska-Śliwa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 50,0
53. Karolina Zaleska XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 50,0
54. Jakub Kopko I Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Suwałkach ul. A. Mickiewicza 3 16-400 Suwałki 49,5
55. Karol Bujanowicz II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 49,5
56. Natalia Korbecka XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 49,0
57. Mikołaj Kamiński XV Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie ul. Klonowa 16 00-591 Warszawa 48,5
58. Maksymilian Szuba XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 48,5
59. Maciej Dejneza II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 48,0
60. Jakub Sułkowski XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej w Warszawie ul. ks. Popiełuszki 5 01-756 Warszawa 48,0
61. Jan Czarnecki CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki w Warszawie ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa 47,5
62. Helena Gauza LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 47,5
63. Oskar Glegoła XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 47,5
64. Ilia Tarasiuk XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 47,5
65. Wiktoria Śliwińska XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 47,0
66. Adam Rakowski I Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Mławie ul. Wyspiańskiego 1 06-500 Mława 47,0
67. Michał Grochowicz IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Warszawie ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 46,5
68. Jakub Szporka CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki w Warszawie ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa 46,5
69. Hubert Kwiatkowski XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 46,5
70. Kacper Pietrukaniec LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 46,5
71. Natalia Wojciechowska LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 46,5
72. Krzysztof Okuniewski XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Warszawie ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa 46,0
73. Michał Pawlikowski Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim ul. Piękna 7a 05-300 Mińsk Mazowiecki 46,0
74. Paulina Bankiewicz Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. K.E.N w Giżycku ul. Mickiewicza 27 11-500 Giżycko 46,0
75. Michał Gołąb II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 46,0
76. Dominik Danelski XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 46,0
77. Oleksii Kovalenko Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku ul. Wolskiego 8 05-140 Serock 45,5
78. Weronika Meletakis II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 45,5
79. Karolina Poreda Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku ul. Wolskiego 8 05-140 Serock 45,5
80. Mateusz Siemieniuk Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białstockiej w Białymstoku ul. Wiejska 45 A 15-351 Białystok 45,5
81. Aleksandra Piętka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu ul. Szkolna 8 18-230 Ciechanowiec 45,0
82. Maciej Miland XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 45,0
83. Kinga Antczak LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. gen. W. Andersa w Warszawie ul. Konwiktorska 5/7 00-216 Warszawa 44,0
84. Michał Zawadzki VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 44,0
85. Wiktor Przygoda Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie ul. Przyrynek 9 00-219 Warszawa 44,0
86. Damian Kmita XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Warszawie ul. Wiktorska 99 02-575 Warszawa 44,0
87. Adam Milczarek XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej w Warszawie ul. ks. Popiełuszki 5 01-756 Warszawa 44,0
88. Marta Węgrzyniak Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu ul. Szkolna 8 18-230 Ciechanowiec 44,0
89. Piotr Wilczyński VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 44,0
90. Kamila Niemyjska Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu ul. Szkolna 8 18-230 Ciechanowiec 43,5
91. Izabela Kaczyńska XXI Liceum Ogólnokształcące im. H. Kołłątaja w Warszawie ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa 43,5
92. Michał Sawicki X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie ul. Woronicza 8 02-625 Warszawa 43,5
93. Julia Mroczek Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH w Warszawie al. Niepodległości 162 02-554 Warszawa 43,5
94. Tomasz Płatek XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Warszawie ul. Smolna 30 00-375 Warszawa 43,5
95. Adam Czerwoński LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 43,5
96. Pola Rabka II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 43,0
97. Małgorzata Kłonica VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 42,5
98. Artur Szulepa V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 42,5
99. Jan Zajączkowski IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Warszawie ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 42,5
100. Patryk Świątek Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim ul. Piękna 7a 05-300 Mińsk Mazowiecki 42,5
101. Mateusz Niemczyk II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 42,5
102. Konstanty Kraszewski XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 42,5
103. Urszula Pisarek Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku ul. Wolskiego 8 05-140 Serock 42,0
104. Kacper Jaźwiński XLIV Liceum Ogólnokształcące im. A. Dobiszewskiego w Warszawie ul. Dolna 6 00-774 Warszawa 42,0
105. Alina Orlovska Zespół Szkół nr 5 im. S. Kisielewskiego w Warszawie ul. Szczawnicka 1 04-089 Warszawa 42,0
106. Marta Różycka II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 42,0
107. Joanna Szymańska Liceum Ogólnokształcące im. mjra H. Sucharskiego w Sierpcu ul. Sucharskiego 2 09-200 Sierpc 42,0
108. Paulina Wojtal I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży ul. Bernatowicza 4 18-400 Łomża 42,0
109. Kacper Chojecki XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. F. Modrzewskiego w Warszawie ul. Elektoralna 5/7 00-137 Warszawa 41,5
110. Jakub Klicki IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Olsztynie al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 56 10-450 Olsztyn 41,5
111. Natalia Sekutowicz Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku ul. Wolskiego 8 05-140 Serock 41,0
112. Adrianna Kończak II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 41,0
113. Maciek Radziszewski I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku ul. Brukowa 2 15-889 Białystok 41,0
114. Piotr Sypuła XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 41,0
115. Sławomir Tokarski X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie ul. Woronicza 8 02-625 Warszawa 41,0
116. Maciej Gralak XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 41,0
117. Jan Bakalarski XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. J. Dąbrowskiego w Warszawie al. Świętokrzyska 1 00-360 Warszawa 40,5
118. Katarzyna Majewska Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim ul. Orła Białego 5 11-100 Lidzbark Warmiński 40,5
119. Karolina Paradowska Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie ul. Przyrynek 9 00-219 Warszawa 40,5
120. Mikołaj Rakowski XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa w Warszawie ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa 40,5
121. Michał Rećko XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 40,5
122. Mateusz Pieróg Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białstockiej w Białymstoku ul. Wiejska 45 A 15-351 Białystok 40,5
123. Julia Wiktoria Waśkiewicz Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Gostyninie ul. Kowalska 5 09-500 Gostynin 40,0
124. Sara Bukowska XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 40,0
125. Paweł Matysiak XLVII Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Warszawie ul. Międzyborska 64/70 04-010 Warszawa 39,5
126. Piotr Żelewski Zespół Szkół nr 5 im. S. Kisielewskiego w Warszawie ul. Szczawnicka 1 04-089 Warszawa 39,5
127. Emil Kołodziejczyk Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Siedlcach ul. Krystyny Osińskiej 8 08-110 Siedlce 39,5
128. Krzysztof Glinicki XCIV Liceum Ogólnokształcące im. gen. S. Maczka w Warszawie ul. Gwiaździsta 35 01-651 Warszawa 39,5
129. Anna Kuśmierczyk II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku ul. Narewska 11 15-840 Białystok 39,5
130. Bartosz Rainka I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży ul. Bernatowicza 4 18-400 Łomża 39,5
131. Edyta Giedrewicz IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Białymstoku ul. Zwierzyniecka 9a 15-312 Białystok 39,5
132. Joanna Koc XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 39,5
133. Wojciech Piotrowski XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 39,5
134. Antoni Krauze Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH w Warszawie al. Niepodległości 162 02-554 Warszawa 39,5
135. Zofia Stańczykowska LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza w Warszawie ul. Elbląska 51 01-737 Warszawa 39,5
136. Daniel Jensen XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie ul. Bema 76 01-225 Warszawa 39,5
137. Jędrzej Tomasz Koronkiewicz II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku ul. Narewska 11 15-840 Białystok 39,5
138. Maria Gołębiewska I Liceum Ogólnokształcące w Łapach ul. Bohaterów Westerplatte 10 18-100 Łapy 39,0
139. Milena Sekutowicz Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku ul. Wolskiego 8 05-140 Serock 39,0
140. Radosław Cieślik II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Ostrołęce ul. Traugutta 2 07-410 Ostrołęka 39,0
141. Aleksander Misztal XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 39,0
142. Jakub Niedźwiedź XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 38,5
143. Weronika Samsel Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku ul. Wolskiego 8 05-140 Serock 38,5
144. Tymon Radzik XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 38,5
145. Karol Zieliński XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 38,5
146. Michał Częstochowski XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie ul. Staffa 111 01-884 Warszawa 38,0
147. Piotr Strachota Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie CKU ul. Kościuszki 53 08-400 Garwolin 38,0
148. Aleksandra Rutkowska Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku ul. Kobylińskiego 25 09-400 Płock 37,5
149. Kacper Kopka XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 37,5
150. Tytus Bocheński V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 37,5
151. Mateusz Łupiński I Liceum Ogólnokształcące w Łapach ul. Bohaterów Westerplatte 10 18-100 Łapy 37,0
152. Barbara Gołebska XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy w Warszawie ul. Zbaraska 1 04-014 Warszawa 37,0
153. Bartosz Jankowicz Zespół Szkół ul. B. Chrobrego 13 11-300 Biskupiec 37,0
154. Mateusz Strutyński XLIV Liceum Ogólnokształcące im. A. Dobiszewskiego w Warszawie ul. Dolna 6 00-774 Warszawa 37,0
155. Bartosz Gańko VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 37,0
156. Karol Szafarski VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku ul. Warszawska 8 15-063 Białystok 36,5
157. Adam Opęchowski II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Ostrołęce ul. Traugutta 2 07-410 Ostrołęka 36,5
158. Tomasz Chmielewski XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Warszawie ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa 36,5
159. Wiktor Kacalski I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jam Saheba Digvijay Sinhji w Warszawie ul. Zawiszy 13 01-167 Warszawa 36,5
160. Joanna Gruszecka VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w Warszawie ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa 36,5
161. Damian Piętka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie CKU ul. Kościuszki 53 08-400 Garwolin 36,5
162. Piotr Kondracki Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Gostyninie ul. Kowalska 5 09-500 Gostynin 36,5
163. Julia Truszkowska IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Białymstoku ul. Zwierzyniecka 9a 15-312 Białystok 36,5
164. Marta Lang VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w Warszawie ul. Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa 36,5
165. Piotr Łapiński IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Białymstoku ul. Zwierzyniecka 9a 15-312 Białystok 36,0
166. Barbara Stachurska II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 36,0
167. Mateusz Kosieliński XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa w Warszawie ul. Zakrzewska 24 00-737 Warszawa 35,5
168. Piotr Raczkowski CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki w Warszawie ul. Staffa 3/5 01-891 Warszawa 35,5
169. Kacper Kazubski X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie ul. Woronicza 8 02-625 Warszawa 35,0
170. Klaudia Miłosz Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku ul. Wolskiego 8 05-140 Serock 35,0
171. Oliwia Piersa Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Bartoszycach ul. Bohaterów Monte Cassino 9 11-200 Bartoszyce 35,0
172. Karol Pogorzelski IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Białymstoku ul. Zwierzyniecka 9a 15-312 Białystok 35,0
173. Bartłomiej Steckieicz I Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Suwałkach ul. A. Mickiewicza 3 16-400 Suwałki 35,0
174. Damian Pesel Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku ul. Kobylińskiego 25 09-400 Płock 34,5
175. Aleksandra Misior Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie CKU ul. Kościuszki 53 08-400 Garwolin 34,5
176. Natalia Osmańska Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości im. abpa A. J. Nowowiejskiego w Płocku ul. Padlewskiego 2 09-402 Płock 34,5
177. Andrzej Dorosz V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 34,5
178. Jakub Pliszka XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 34,5
179. Tomasz Szymaniuk Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. J. Groszkowskiego w Białymstoku al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 15-111 Białystok 34,0
180. Mikołaj Ciszewski Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych w Warszawie ul. Przyrynek 9 00-219 Warszawa 34,0
181. Aleksandra Gołaś Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Piszu pl. Daszyńskiego 9A 12-200 Pisz 34,0
182. Bron Ward XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 34,0
183. Paweł Domalewski I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży ul. Bernatowicza 4 18-400 Łomża 34,0
184. Mikołaj Przeniosło XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 34,0
185. Klaudia Kępka Zespół Szkół Zawodowych w Nasielsku ul. Lipowa 10 05-190 Nasielsk 34,0
186. Mateusz Chełstowski XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 34,0
187. Olaf Zawłocki X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Warszawie ul. Woronicza 8 02-625 Warszawa 33,5
188. Kacper Snarski Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. J. Groszkowskiego w Białymstoku al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 15-111 Białystok 33,5
189. Aldona Wasilewska Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży ul. Kopernika 16 18-400 Łomża 33,5
190. Karol Wojciechowski XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 33,0
191. Mateusz Kuc Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłży ul. Błazińska 5 27-100 Iłża 33,0
192. Wiktoria Kasprzyk Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku ul. Kobylińskiego 25 09-400 Płock 33,0
193. Kamila Cieśluk Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu ul. Szkolna 8 18-230 Ciechanowiec 33,0
194. Kamila Dawid XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 33,0
195. Piotr Sójka IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Warszawie ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 33,0
196. Kamil Koźbiał IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Warszawie ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 32,5
197. Patrycja Biryło IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Białymstoku ul. Zwierzyniecka 9a 15-312 Białystok 32,5
198. Jakub Piech VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 32,0
199. Kamila Szulińska II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 32,0
200. Patrycja Oleksa Zespół Szkół Zawodowych w Nasielsku ul. Lipowa 10 05-190 Nasielsk 32,0
201. Dominika Syguła Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Iławie ul. Sienkiewicza 1 14-200 Iława 31,5
202. Karolina Rakowska Zespół Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim ul. Orła Białego 5 11-100 Lidzbark Warmiński 31,5
203. Patrycja Wasążnik Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku ul. Kobylińskiego 25 09-400 Płock 31,5
204. Łukasz Jajko XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. J. Dąbrowskiego w Warszawie al. Świętokrzyska 1 00-360 Warszawa 31,5
205. Julia Wójcik Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku ul. Wolskiego 8 05-140 Serock 31,0
206. Hubert Truszewski Liceum Ogólnokształcące nr III im. J. Słowackiego w Otwocku ul. Słowackiego 4/10 05-400 Otwock 31,0
207. Kuba Jałoszyński XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Warszawie ul. Obozowa 60 01-423 Warszawa 31,0
208. Jędrzej Robak XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie ul. Bema 76 01-225 Warszawa 31,0
209. Krzysztof Kobyliński Liceum Ogólnokształcące nr I im. M. Skłodowskiej-Curie w Makowie Mazowieckim ul. Kopernika 2 06-200 Maków Mazowiecki 31,0
210. Zuzanna Dorota Krawczyk II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku ul. Narewska 11 15-840 Białystok 31,0
211. Joanna Filipowicz Zespół Szkół Zawodowych w Nasielsku ul. Lipowa 10 05-190 Nasielsk 31,0
212. Aleksander Olender IX Liceum Ogólnokształcące im. K. Hoffmanowej w Warszawie ul. Hoża 88 00-682 Warszawa 31,0
213. Paweł Mikita XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J.W. Goethego w Warszawie ul. Joliot-Curie 14 02-646 Warszawa 30,5
214. Bartek Osóbka VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Radomiu ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom 30,5
215. Martyna Habrych Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 73 05-077 Warszawa 30,5
216. Jakub Pachała XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie ul. Bema 76 01-225 Warszawa 30,5
217. Natalia Korczak XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej w Warszawie ul. ks. Popiełuszki 5 01-756 Warszawa 30,5
218. Piotr Kacprzyk I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim ul. Sadowa 11 08-300 Sokołów Podlaski 30,5
219. Natalia Picewicz Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białstockiej w Białymstoku ul. Wiejska 45 A 15-351 Białystok 30,5
220. Jakub Jabłonowski XLIV Liceum Ogólnokształcące im. A. Dobiszewskiego w Warszawie ul. Dolna 6 00-774 Warszawa 30,0
221. Jan Karczewski XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Warszawie ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa 30,0
222. Wiktoria Rajewska Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku ul. Kobylińskiego 25 09-400 Płock 30,0
223. Marlena Miłoszewska Zespół Szkół Powiatowych im. Mjr. H. Sucharskiego w Przasnyszu ul. Mazowiecka 25 06-300 Przasnysz 30,0
224. Paulina Szwed Zespół Szkół CKP i CKU im. Stanisława Staszica w Miętnem ul. Główna 49 08-400 Garwolin 30,0
225. Magdalena Bogusiewicz Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku ul. Wolskiego 8 05-140 Serock 30,0
226. Mateusz Tobiasz Zespół Szkół nr 6 w Płocku ul. 3 Maja 4 09-400 Płock 30,0
227. Weronika Glinka XI Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Warszawie pl. Małachowskiego 1 00-064 Warszawa 30,0
228. Michał Łukomski Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku w Warszawie ul. Gładka 16 02-172 Warszawa 30,0
229. Michał Jachimiak XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie ul. Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa 30,0
230. Norbert Panek VII Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Warszawie ul. Wawelska 46 02-067 Warszawa 29,5
231. Karolina Bychawska II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu ul. Królewiecka 42 82-300 Elbląg 29,5
232. Łukasz Sidor III Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku ul. Pałacowa 2/1 15-042 Białystok 29,5
233. Kajetan Karłowicz Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 40 w Warszawie ul. Stryjeńskich 21 02-793 Warszawa 29,5
234. Michał Kujan Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące Meridian w Warszawie ul. Gładka 31 02-172 Warszawa 29,5
235. Paweł Picewicz Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. J. Groszkowskiego w Białymstoku al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 15-111 Białystok 29,5
236. Jan Prześniak I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku ul. Brukowa 2 15-889 Białystok 29,5
237. Julia Kwiecińska XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie ul. Polna 5 00-625 Warszawa 29,5
238. Łukasz Łobejko XI Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Warszawie pl. Małachowskiego 1 00-064 Warszawa 29,5
239. Adam Popławski Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. J. Groszkowskiego w Białymstoku al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 15-111 Białystok 29,0
240. Jakub Szlachetka VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Radomiu ul. Kilińskiego 25 26-600 Radom 29,0
241. Adam Tuszynski XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Warszawie ul. Platynowa 1 00-808 Warszawa 29,0
242. Ewelina Merchel Zespół Szkół Powiatowych im. Mjr. H. Sucharskiego w Przasnyszu ul. Mazowiecka 25 06-300 Przasnysz 29,0
243. Szczepan Milewski Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. J. Groszkowskiego w Białymstoku al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 15-111 Białystok 29,0
244. Maciej Wiśniewski Zespół Szkół Centrum Edukacji w Płocku ul. Kobylińskiego 25 09-400 Płock 29,0
245. Jakub Rożnowski Liceum Ogólnokształcące im. gen. M. Zaruskiego w Węgorzewie ul. B. Prusa 10 11-600 Węgorzewo 29,0
246. Aleksander Szczepara I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży ul. Bernatowicza 4 18-400 Łomża 29,0
247. Michał Leończuk Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. J. Groszkowskiego w Białymstoku al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 15-111 Białystok 29,0
248. Alicja Ulejczyk VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 29,0

Ponadto, w drodze pozytywnego rozpatrzenia przez Komitet Główny Olimpiady Przedsiębiorczości odwołań od decyzji Komitetu Okręgowego Olimpiady, do eliminacji okręgowych XIII edycji Olimpiady zakwalifikowano:
Lp. Imię Nazwisko Nazwa Szkoły Adres Szkoły Miejscowość Liczba punktów
249. Franciszek Sokołowski II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie ul. Myśliwiecka 6 00-459 Warszawa 42,0
250. Mikołaj Garstecki XI Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Warszawie pl. Małachowskiego 1 00-063 Warszawa 29,0
251. Szymon Kozak Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH w Warszawie al. Niepodległości 162 02-554 Warszawa 45,5
252. Maciej Pancewicz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie ul. Jagiellońska 38 03-719 Warszawa 35,5
253. Adam Łaziński V Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Poniatowskiego w Warszawie ul. Nowolipie 8 00-150 Warszawa 62,0
254. Stanisław Majewski XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie ul. Bema 76 01-225 Warszawa 33,5

Uwaga! Liczba punktów z testów eliminacji szkolnych była weryfikowana przez Komitet Okręgowy

Zgodnie z Regulaminem w przypadku równej liczby punktów uzyskanych przez zawodników w eliminacjach szkolnych, o zakwalifikowaniu do eliminacji okręgowych decyduje większa liczba punktów zdobyta za rozwiązanie zadań testowych z grupy zadań wyżej punktowanych.