Olimpiada Przedsiębiorczości
XIII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Zawodnicy zakwalifikowani do eliminacji okręgowych decyzją Komitetu Okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Lp. Imię Nazwisko Nazwa Szkoły Adres Szkoły Miejscowość Liczba punktów
1. Adam Kotala Liceum Ogólnokształcące nr VII im. K. K. Baczyńskiego we Wrocławiu ul. Krucza 49 53-410 Wrocław 69,0
2. Michał Unicki Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie ul. św. Piotra 1a 48-300 Nysa 62,0
3. Adrianna Bochen II Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta w Brzegu ul. 1 Maja 7 49-300 Brzeg 61,5
4. Aleksandra Mirańska Zespół Szkół Akademickich w Zielonej Górze ul. Szosa Kisielińska 18 65-247 Zielona Góra 61,5
5. Piotr Piwnik Liceum Ogólnokształcące nr VII im. K. K. Baczyńskiego we Wrocławiu ul. Krucza 49 53-410 Wrocław 61,0
6. Adam Woźniak Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 61,0
7. Norbert Jurga I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 60,0
8. Jakub Szpytko Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 59,5
9. Kamila Jacheć II Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta w Brzegu ul. 1 Maja 7 49-300 Brzeg 59,0
10. Maksymilian Kozakowski I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 59,0
11. Jakub Wilczek Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 59,0
12. Jakub Piznal Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 58,5
13. Dawid Bogon Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 58,5
14. Dawid Dunaj Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. E. Plater w Zgorzelcu ul. Francuska 6 59-900 Zgorzelec 58,5
15. Patryk Głażewski Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Legnicy ul. Sejmowa 5 59-220 Legnica 57,0
16. Julia Janeczko Liceum Ogólnokształcące nr VII im. K. K. Baczyńskiego we Wrocławiu ul. Krucza 49 53-410 Wrocław 57,0
17. Kacper Hes I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 56,5
18. Michał Sobkowiak Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 56,5
19. Oskar Zaborowski I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 56,0
20. Karol Bryła Liceum Ogólnokształcące nr VII im. K. K. Baczyńskiego we Wrocławiu ul. Krucza 49 53-410 Wrocław 55,0
21. Adam Bieńkowski Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 54,5
22. Izabela Szulc Zespół Szkół Nr 3 im. M. Reja w Kędzierzynie-Koźlu ul. Sławięcicka 79 47-230 Kędzierzyn-Koźle 54,0
23. Patrycja Woźniczka Zespół Szkół Nr 3 im. M. Reja w Kędzierzynie-Koźlu ul. Sławięcicka 79 47-230 Kędzierzyn-Koźle 54,0
24. Edward Drzymała I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 52,5
25. Marcelina Dukała Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy ul. Ojców: Zbigniewa i Michała 1 59-220 Legnica 52,5
26. Agata Książek Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu ul. Dubois 28 45-070 Opole 52,5
27. Renata Sobolewska Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu ul. Pomorska 7 68-100 Żagań 52,0
28. Wojciech Zajączkowski Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 51,0
29. Krzysztof Kaliszuk II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim ul. Przemysłowa 22 66-400 Gorzów Wielkopolski 51,0
30. Maciej Strzelczyk I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 50,5
31. Sebastian Kujda I Liceum Ogólnokształcące Carolinum im. Jana III Sobieskiego w Nysie ul. Sobieskiego 2 48-300 Nysa 50,0
32. Wioleta Łoza Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie ul. Krakowska 20 49-200 Grodków 50,0
33. Paweł Łuczak Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 49,5
34. Agnieszka Kłoczewska Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze ul. Cieplicka 34 58-560 Jelenia Góra 49,0
35. Wiktoria Nadolna II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim ul. Przemysłowa 22 66-400 Gorzów Wielkopolski 49,0
36. Weronika Idzikowska I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 48,5
37. Joanna Sobińska Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 48,5
38. Damian Pankiewicz Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy ul. Ojców: Zbigniewa i Michała 1 59-220 Legnica 48,0
39. Justyna Bernad Zespół Szkół Ekonomicznych w Nysie pl. Sikorskiego 1 48-300 Nysa 48,0
40. Alicja Ochman Zespół Szkół Ekonomicznych im. W. Stysia w Świdnicy ul. Księżnej Agnieszki 2 58-100 Świdnica 47,5
41. Adam Mikoś II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Wałbrzychu al. Wyzwolenia 34 58-300 Wałbrzych 47,5
42. Karol Czerniawski II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim ul. Przemysłowa 22 66-400 Gorzów Wielkopolski 46,5
43. Marcin Krukowski Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 46,5
44. Michał Doros Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu ul. Dubois 28 45-070 Opole 46,0
45. Mieszko Narkiewicz I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 46,0
46. Dorota Kondratowicz Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 46,0
47. Karolina Hacz Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie ul. Krakowska 20 49-200 Grodków 46,0
48. Marcelina Nowinka I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 45,5
49. Małgorzata Kujawa Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 45,5
50. Wojciech Kielec I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 45,5
51. Anna Drąg Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu ul. Gimnazjalna 7 58-540 Karpacz 45,0
52. Barbara Kraszewska Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 45,0
53. Łukasz Radliński Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 45,0
54. Arkadiusz Porzucek Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach ul. Długosza 23 68-200 Żary 45,0
55. Patrick Rossol Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 44,5
56. Patryk Prusinowski Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze ul. Cieplicka 34 58-560 Jelenia Góra 44,5
57. Qianhao Hu Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 44,5
58. Marcel Lorenc Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 44,5
59. Oskar Drozda I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 44,0
60. Oskar Werner Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 44,0
61. Wawrzyniec Oliwa I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów 11 59-700 Bolesławiec 43,5
62. Julia Jaśkiewicz Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy ul. Ojców: Zbigniewa i Michała 1 59-220 Legnica 43,5
63. Emilia Kuczyńska I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 43,5
64. Filip Rogalski I Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Jeleniej Górze ul. Kochanowskiego 18 58-500 Jelenia Góra 42,5
65. Emilia Argasińska Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 41,0
66. Paweł Lubas Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 41,0
67. Tomasz Sołtys I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Świdnicy ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 30 58-100 Świdnica 40,5
68. Patryk Wyschka Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 40,5
69. Maksym Musiał Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu ul. Kościuszki 43 45-063 Opole 40,5
70. Piotr Rudek Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 40,5
71. Sandra Suropek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu ul. Gimnazjalna 7 58-540 Karpacz 40,0
72. Artur Wawryszewicz Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 40,0
73. Maria Woźny Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach ul. 11 Listopada 33 68-200 Żary 40,0
74. Marta Lis Liceum Ogólnokształcące nr IV we Wrocławiu ul. Świstackiego 12 50-430 Wrocław 40,0
75. Wiktoria Cebula Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 40,0
76. Artur Kuriata Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 39,5
77. Wojciech Kubicki I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 39,5
78. Klaudia Mazurkiewicz Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze ul. Piłsudskiego 27 58-500 Jelenia Góra 39,5
79. Szymon Michałek Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 39,0
80. Patryk Wieczorek Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 39,0
81. Katarzyna Kleinert Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Zielonej Górze ul. Botaniczna 50 65-392 Zielona Góra 39,0
82. Szymon Romanek I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lubinie ul. Kopernika 7 59-300 Lubin 38,5
83. Magdalena Bubień Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach ul. 11 Listopada 33 68-200 Żary 38,5
84. Jacek Myjkowski Zespół Szkół Elektronicznych im. I. Domeyki w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów 2 59-700 Bolesławiec 38,0
85. Mateusz Kiczak II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Wałbrzychu al. Wyzwolenia 34 58-300 Wałbrzych 38,0
86. Mateusz Warchoł Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach ul. Długosza 23 68-200 Żary 38,0
87. Karol Zagórski Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 38,0
88. Zuzanna Zienkiewicz Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy ul. Ojców: Zbigniewa i Michała 1 59-220 Legnica 38,0
89. Gabriela Kłosińska Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 38,0
90. Mateusz Mandziuk Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 38,0
91. Szymon Matuszek Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 37,5
92. Dominik Paliszewski Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu ul. Dubois 28 45-070 Opole 37,5
93. Wiktor Mroziński Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach ul. 11 Listopada 33 68-200 Żary 37,5
94. Michał Ostrowski Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 37,5
95. Kacper Gembara Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 37,0
96. Weronika Białooka I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 37,0
97. Jan Matynia Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 37,0
98. Wiktoria Kukułka Europejskie Liceum Ogólnokształcące Dr Rahn w Zielonej Górze ul. Sienkiewicza 36 65-431 Zielona Góra 36,5
99. Alex Terentowicz I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 36,5
100. Julia Czech Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Dobrzeniu Wielkim ul. Namysłowska 94 46-081 Dobrzeń Wielki 36,5
101. Agnieszka Laskowska Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu ul. Skarbowa 2 47-200 Kędzierzyn-Koźle 36,5
102. Dastin Kern Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu ul. Skarbowa 2 47-200 Kędzierzyn-Koźle 36,0
103. Kamil Bąk II Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Legnicy ul. Zielona 17 59-220 Legnica 36,0
104. Jakub Zgoła III Liceum Ogólnokształcące im. T. Kotarbinskiego w Zielonej Górze ul. Strzelecka 9 65-452 Zielona Góra 36,0
105. Maximilian Mueller Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 35,5
106. Łukasz Krzempek Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 35,5
107. Klaudia Szeptun Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica w Ząbkowicach Śląskich ul. Wrocławska 17 57-200 Ząbkowice Śląskie 35,5
108. Karol Skawiński I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie ul. Jedności Robotniczej 10 67-200 Głogów 35,5
109. Klaudia Bojanowska Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu ul. Komuny Paryskiej 6 59-700 Bolesławiec 35,0
110. Kamil Kruczek Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu ul. Komuny Paryskiej 6 59-700 Bolesławiec 35,0
111. Mikołaj Sobańtka Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 34,5
112. Julia Szkwir Europejskie Liceum Ogólnokształcące Dr Rahn w Zielonej Górze ul. Sienkiewicza 36 65-431 Zielona Góra 34,5
113. Nikodem Sękowski Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 34,5
114. Karolina Modrzejewska Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 34,5
115. Szymon Szendzielorz Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 34,5
116. Paweł Cegieła Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 34,5
117. Natalia Czerep I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lubinie ul. Kopernika 7 59-300 Lubin 34,5
118. Michał Stańczak Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 34,0
119. Maciej Bajda Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu ul. Kościuszki 43 45-063 Opole 34,0
120. Michał Kendra III Liceum Ogólnokształcące im. T. Kotarbinskiego w Zielonej Górze ul. Strzelecka 9 65-452 Zielona Góra 33,5
121. Julia Matysiak I Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Jeleniej Górze ul. Kochanowskiego 18 58-500 Jelenia Góra 33,5
122. Jędrzej Górka Europejskie Liceum Ogólnokształcące Dr Rahn w Zielonej Górze ul. Sienkiewicza 36 65-431 Zielona Góra 33,0
123. Bartosz Kaczmarek Zespół Szkół Nr 3 im. M. Reja w Kędzierzynie-Koźlu ul. Sławięcicka 79 47-230 Kędzierzyn-Koźle 33,0
124. Marta Murawska Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach ul. Długosza 23 68-200 Żary 33,0
125. Marta Sowa Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu ul. Dubois 28 45-070 Opole 33,0
126. Hanna Wołodźko Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 33,0
127. Wiktoria Oprzędek Liceum Ogólnokształcące nr 13 im. A. Fredry we Wrocławiu ul. Gen. J. Haukego-Bosaka 33-37 50-447 Wrocław 32,5
128. Adam Pięta Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach ul. 11 Listopada 33 68-200 Żary 32,5
129. Karolina Rotman Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach ul. Długosza 23 68-200 Żary 32,5
130. Emilia Waliłko Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica w Ząbkowicach Śląskich ul. Wrocławska 17 57-200 Ząbkowice Śląskie 32,5
131. Jakub Swereda Zespół Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze ul. Długa 5 65-401 Zielona Góra 32,5
132. Michał Zieliński Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 32,5
133. Agnieszka Stefanowicz Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie ul. św. Piotra 1a 48-300 Nysa 32,0
134. Mateusz Jaworowski Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie ul. św. Piotra 1a 48-300 Nysa 32,0
135. Igor Dudkiewicz Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 32,0
136. Arkadiusz Kozdra Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 32,0
137. Kuba Nowak Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 31,5
138. Kacper Wójcik Europejskie Liceum Ogólnokształcące Dr Rahn w Zielonej Górze ul. Sienkiewicza 36 65-431 Zielona Góra 31,5
139. Adrian Kucner I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim ul. Puszkina 31 66-400 Gorzów Wielkopolski 31,5
140. Jakub Tołściuk Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 31,0
141. Kacper Boszkiewicz Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie ul. Rodziewiczówny 1 48-303 Nysa 30,5
142. Paweł Krajczewski Zespół Szkół nr 1 im. prof. B. Krupińskiego w Lubinie ul. Kościuszki 9 59-300 Lubin 30,5
143. Piotr Grzelak Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 30,5
144. Karina Kapinos Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości ul. Szkolna 8 57-300 Kłodzko 30,5
145. Piotr Pawlik Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 30,5
146. Wioletta Thomys Zespół Szkół Zawodowych w Krapkowicach ul. Zamkowa 5 47-300 Krapkowice 30,5
147. Anna Lawa Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu ul. Kościuszki 43 45-063 Opole 30,5
148. Jakub Lewczyński Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. prof. W. Żenczykowskiego w Kłodzku ul. Bohaterów Getta 6 57-300 Kłodzko 30,0
149. Dominik Moczygemba Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu ul. Kościuszki 39-41 45-063 Opole 30,0
150. Bartosz Kowal Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 30,0
151. Daniel Nowak I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie ul. Jedności Robotniczej 10 67-200 Głogów 30,0
152. Jakub Kobik Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 30,0
153. Paweł Balawender Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Strzegomiu ul. Kościuszki 31 58-150 Strzegom 30,0
154. Jessica Osieka Zespół Szkół Zawodowych w Krapkowicach ul. Zamkowa 5 47-300 Krapkowice 30,0
155. Mateusz Grzelak II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim ul. Przemysłowa 22 66-400 Gorzów Wielkopolski 29,5
156. Anna Kruczek Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie ul. Krakowska 20 49-200 Grodków 29,5
157. Mateusz Orda Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 29,5
158. Mikołaj Kuchta II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Wałbrzychu al. Wyzwolenia 34 58-300 Wałbrzych 29,5
159. Piotr Sokołowski Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 29,5
160. Agata Kalinowska Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza we Wrocławiu ul. Składowa 5 50-209 Wrocław 29,5
161. Agata Zatora Zespół Szkół Zawodowych w Krapkowicach ul. Zamkowa 5 47-300 Krapkowice 29,5
162. Ida Jaromin Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu ul. Gimnazjalna 7 58-540 Karpacz 29,0
163. Paulina Bronek Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu ul. Kościuszki 43 45-063 Opole 29,0
164. Marceli Matusiak Zespół Szkół Ekonomicznych im. W. Stysia w Świdnicy ul. Księżnej Agnieszki 2 58-100 Świdnica 29,0
165. Marcin Filus Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu ul. Dubois 28 45-070 Opole 29,0
166. Anita Pawłowicz Zespół Szkół nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie ul. Szpakowa 1 59-300 Lubin 29,0
167. Patrycja Okal Technikum nr 13 we Wrocławiu ul. Worcella 3 50-448 Wrocław 29,0
168. Filip Zając Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie ul. św. Piotra 1a 48-300 Nysa 28,5
169. Natalia Kramarz I Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Dzierżoniowie ul. Piłsudskiego 10 58-200 Dzierżoniów 28,5
170. Ewa Parszuto Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 28,0
171. Wojciech Śniady Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 28,0
172. Marta Kuchciak Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 28,0
173. Jakub Kopystiański Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 28,0
174. Magdalena Dydacka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Iwaszkiewicza w Twardogórze ul. Staszica 3 56-416 Twardogóra 28,0
175. Krzysztof Burawski Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze ul. Piłsudskiego 27 58-500 Jelenia Góra 28,0
176. Katarzyna Skrzynecka Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 27,5
177. Ewa Skora Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Dobrzeniu Wielkim ul. Namysłowska 94 46-081 Dobrzeń Wielki 27,5
178. Agata Hahn Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku ul. Chopina 10 68-300 Lubsko 27,5
179. Stella Derdowska I Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Dzierżoniowie ul. Piłsudskiego 10 58-200 Dzierżoniów 27,5
180. Magdalena Ernst Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu ul. Kościuszki 43 45-063 Opole 27,0
181. Anna Wasiela Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Iwaszkiewicza w Twardogórze ul. Staszica 3 56-416 Twardogóra 27,0
182. Jeremi Arsłanowow Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 27,0
183. Aleksandra Jażdżewska I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim ul. Puszkina 31 66-400 Gorzów Wielkopolski 27,0
184. Wojciech Grabka I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wschowie ul. Matejki 1 67-400 Wschowa 27,0
185. Denis Struski Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 27,0
186. Nikola Wysoki Zespół Szkół Zawodowych w Krapkowicach ul. Zamkowa 5 47-300 Krapkowice 27,0
187. Anna Kafel I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lubinie ul. Kopernika 7 59-300 Lubin 26,5
188. Igor Szczepański Zespół Szkół Ekonomicznych w Nysie pl. Sikorskiego 1 48-300 Nysa 26,5
189. Wojciech Godlewski II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Wałbrzychu al. Wyzwolenia 34 58-300 Wałbrzych 26,5
190. Aleksander Staszkiewicz Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze ul. Piłsudskiego 27 58-500 Jelenia Góra 26,5
191. Mateusz Leśniara I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Legnicy pl. Klasztorny 7 59-220 Legnica 26,5
192. Krystian Adamczak III Liceum Ogólnokształcące im. T. Kotarbinskiego w Zielonej Górze ul. Strzelecka 9 65-452 Zielona Góra 26,0
193. Anna Pietrowska Technikum im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach ul. Góry św. Anny 21a 47-330 Zdzieszowice 26,0
194. Michał Swancar Zespół Szkół nr 3 w Dzierżoniowie ul. Słowiańska 6 58-200 Dzierżoniów 26,0
195. Bartosz Sienkiewicz Liceum Ogólnokształcące nr 13 im. A. Fredry we Wrocławiu ul. Gen. J. Haukego-Bosaka 33-37 50-447 Wrocław 26,0
196. Jessica Kochanek Zespół Szkół Zawodowych w Krapkowicach ul. Zamkowa 5 47-300 Krapkowice 26,0
197. Kamil Walczak Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Starzyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim ul. 30 Stycznia 29 66-400 Gorzów Wielkopolski 26,0
198. Zuzanna Kołacz Technikum nr 13 we Wrocławiu ul. Worcella 3 50-448 Wrocław 26,0
199. Joel Kurasiewicz Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości ul. Szkolna 8 57-300 Kłodzko 25,5
200. Dawid Adamiec Technikum im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach ul. Góry św. Anny 21a 47-330 Zdzieszowice 25,5
201. Marta Holek Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu ul. Kościuszki 43 45-063 Opole 25,5
202. Ewelina Barcikowska Zespół Szkół nr 3 w Dzierżoniowie ul. Słowiańska 6 58-200 Dzierżoniów 25,5
203. Kaja Sobala Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu pl. Orląt Lwowskich 2a 53-605 Wrocław 25,5
204. Bartek Traczyński Liceum Ogólnokształcące nr 13 im. A. Fredry we Wrocławiu ul. Gen. J. Haukego-Bosaka 33-37 50-447 Wrocław 25,5
205. Sylwia Wołoszka Technikum im. Włodzimierza Krukowskiego - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" ul. Witosa 25 67-100 Nowa Sól 25,5
206. Urszula Malicka Zespół Szkół Ekonomicznych im. W. Stysia w Świdnicy ul. Księżnej Agnieszki 2 58-100 Świdnica 25,5
207. Angelika Pałęga Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie ul. Krakowska 20 49-200 Grodków 25,5
208. Cezary Rogowski Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3 45-048 Opole 25,5
209. Michał Urbanowicz I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 25,5
210. Patrycja Wolsztyniak Powiatowy Zespół Szkół w Żmigrodzie ul. Willowa 5 55-140 Żmigród 25,5
211. Michał Chrobot Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 25,5
212. Kamil Czarny Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Dobrzeniu Wielkim ul. Namysłowska 94 46-081 Dobrzeń Wielki 25,5
213. Mateusz Kyzioł I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów 11 59-700 Bolesławiec 25,5
214. Sara Lacroix Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości ul. Szkolna 8 57-300 Kłodzko 25,0
215. Szymon Pisklak Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 25,0
216. Gabriela Nicewicz I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie ul. Jedności Robotniczej 10 67-200 Głogów 25,0
217. Łukasz Bartoszewicz Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Dobrzeniu Wielkim ul. Namysłowska 94 46-081 Dobrzeń Wielki 25,0
218. Katarzyna Marusiak I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów 11 59-700 Bolesławiec 25,0
219. Wojciech Pawłowski Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 25,0
220. Sara Garnczarska Technikum nr 13 we Wrocławiu ul. Worcella 3 50-448 Wrocław 25,0
221. Jakub Weran I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ul. Kilińskiego 7 65-508 Zielona Góra 25,0
222. Maria Wysocka Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 25,0
223. Damian Zawolski Zespół Szkół Politechnicznych Energetyk w Wałbrzychu al. Wolności 13/2 58-304 Wałbrzych 25,0
224. Oskar Adamski AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25 50-370 Wrocław 25,0
225. Daria Macewicz Zespół Szkół Ekonomicznych w Legnicy pl. Słowiański 5 59-220 Legnica 25,0
226. Kacper Szmaciński Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie ul. Daszyńskiego 42 56-500 Syców 25,0
227. Maciej Śliwowski I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Świdnicy ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 30 58-100 Świdnica 25,0
228. Ewa Mazepa Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu pl. Orląt Lwowskich 2a 53-605 Wrocław 25,0
229. Adrian Rombalski Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 25,0
230. Patrycja Dalecka ZSP nr 2 im. Zjednoczonej Europy w Oławie ul. 3 Maja 18e 55-200 Oława 24,5
231. Jonatan Domański Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 24,5
232. Agata Drozd Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Opolu ul. Kościuszki 14 45-062 Opole 24,5
233. Daniel Rataj I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Świdnicy ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 30 58-100 Świdnica 24,5
234. Piotr Romanowski Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie Technikum nr 1 ul. Kościuszki 27 56-100 Wołów 24,5
235. Adam Tumidajewicz II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Wałbrzychu al. Wyzwolenia 34 58-300 Wałbrzych 24,5
236. Dominika Misiak Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie ul. Daszyńskiego 42 56-500 Syców 24,5
237. Jakub Sznajder Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie ul. Daszyńskiego 42 56-500 Syców 24,5
238. Sandra Kuźlak Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Starzyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim ul. 30 Stycznia 29 66-400 Gorzów Wielkopolski 24,5
239. Martyna Zapalska Zespół Szkół Mechanicznych w Namysłowie ul. Pułaskiego 10 46-100 Namysłów 24,5
240. Dawid Brudniewicz Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Złotoryi ul. Kolejowa 4 59-500 Złotoryja 24,0
241. Emil Madeksza Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu ul. Gimnazjalna 7 58-540 Karpacz 24,0
242. Kacper Roman Zespół Szkół w Chocianowie ul. Kolonialna 13 59-140 Chocianów 24,0
243. Kinga Szenajch Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze ul. Grunwaldzka 64a 58-500 Jelenia Góra 24,0
244. Piotr Czelik Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu ul. Kościuszki 43 45-063 Opole 24,0
245. Patrik Hyży Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu ul. Skarbowa 2 47-200 Kędzierzyn-Koźle 24,0
246. Klaudia Jaroszewska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. M. Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy ul. Wojska Polskiego 67/69 56-400 Oleśnica 24,0
247. Mateusz Działo Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości ul. Szkolna 8 57-300 Kłodzko 24,0
248. Zofia Kowalik Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu ul. Brücknera 10 51-410 Wrocław 24,0

Uwaga! Liczba punktów z testów eliminacji szkolnych była weryfikowana przez Komitet Okręgowy

Zgodnie z Regulaminem w przypadku równej liczby punktów uzyskanych przez zawodników w eliminacjach szkolnych, o zakwalifikowaniu do eliminacji okręgowych decyduje większa liczba punktów zdobyta za rozwiązanie zadań testowych z grupy zadań wyżej punktowanych.