Olimpiada – ostatnie wydarzenia i nadchodzące terminy

4 czerwca 2012 – uroczysta Gala VII edycji Olimpiady w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

4 czerwca 2012 – ogłoszenie hasła przewodniego ósmej edycji Olimpiady: „Ludzie w przedsiębiorstwie”.

Już we wrześniu 2012 – na naszej platformie e-learninowej trzy nowe moduły e-learningowe z zakresu hasła przewodniego nowej edycji.

Polecamy

Human Capital Trends 2012 – zapraszamy do zapoznania się z corocznym globalnym raportem firmy konsultingowej Deloitte na temat trendów w zarządzaniu kapitałem ludzkim...

...oraz raportem z międzynarodowego badania studentów i absolwentów "Pierwsze kroki na rynku pracy", przeprowadzonego w 2011 r.

Minding your digital business – zachęcamy do zapoznania się z wynikami badania przeprowadzonego przez firmę McKinsey wśród blisko 1,5 tys. menedżerów z różnych branż i krajów. W wynikach m.in. o tym w jakim stopniu cyfrowe technologie zmienią firmy.

Warto zapisać w kalendarzu

Lider zarządzania zasobami ludzkimi – 19 czerwca br. odbędzie się gala XIII edycji konkursu. Celem konkursu organizowanego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych, jest propagowanie wiedzy i najlepszych praktyk w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Letnia szkoła Biznesu – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu wraz z Cloud Club, inkubatorem biznesu, zaprasza w dniach 16-18 lipca br. na bezpłatne warsztaty i spotkania o tym jak budować i promować eBiznes oraz skąd wziąć pieniądze na jego sfinansowanie. Spotkania poprowadzą eksperci z OnlineIdea, Maxroy.com oraz CloudCube. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną – zostały ostatnie miejsca!

Z przedsiębiorczego bloga

Sync – mamy nowy, inne niż pozostałe, bank internetowy – czy wyznaczy on nowy kierunek rozwoju bankowości internetowej?

Szansa – o ciekawej niszy rynkowej – produkcji gier planszowych.

Korupcja w biznesie – czyli o wynikach badań przeprowadzonych przez Ernst&Young w 43 krajach świata.

Co słychać w biznesie

Facebook to „tonący okręt?” – odchodzi jeden z najważniejszych menedżerów Facebooka. Czy świetlana przyszłość firmy stoi pod znakiem zapytania?

Chiny stawiają na edukację – stereotyp niewykształconego i nie źle opłacanego Chińczyka przechodzi do historii.

Franczyzowy szał w Brazylii – szybko rośnie liczba młodych Brazylijczyków zakładających własne biznesy. Stawiają oni często na franszyzę.

Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać naszego comiesięcznego Newslettera, napisz do nas, odpowiadając na nasz e-mail (biuro@olimpiada.edu.pl).