Aktualności

Konkurs Komentuj i Zdobywaj Wiedzę 3 – Premia Tygodniowa II

Data dodania: 24.03.2015

Drugi tydzień rywalizacji w ramach konkursu Komentuj i Zdobywaj Wiedzę 3 za nami. Zapraszamy do zapoznania się z ocenami Komisji Oceniającej.


Małgorzata Marchewka:

Bardzo się cieszę z zaangażowania naszych Komentatorów w dyskusje! Wiele wypowiedzi odnosiło się nie tylko do samych artykułów, ale również do opinii innych Konkursowiczów, dzięki czemu lektura komentarzy była naprawdę interesująca.

W tym tygodniu po 1 punkcie otrzymują:

  • Łukasz Pawlak za bardzo ciekawą analizę strategii Ubera i Inditexu,
  • Patrycja Domagała za wolnorynkowe podejście do sprawy Ubera,
  • Jędrzej Sobota za zwrócenie uwagi na historię Inditexu na polskim rynku,
  • Marcin Mrowiec za pomysł biznesowego wykorzystania dziecięcych zabaw,
  • Filip Czarnecki za różnorodne uwagi dotyczące projektu nowej stolicy Egiptu.

 

Wioletta Nogaj:

Mojego ubiegłotygodniowego apelu o większy udział w konkursie posłuchały zaledwie dwie nowe osoby. Liczba komentatorów wzrosła dzięki temu do dziesięciu. Stało się tak, gdyż na szczęście cała ósemka z poprzedniego tygodnia nie zawiodła i naprawdę aktywnie komentowała zamieszczane artykuły.

Niewielka liczba komentatorów (i komentarzy) jest w dużej mierze rekompensowana wysokim poziomem zamieszczanych postów. Bardzo cieszy fakt, iż na kanwie ciekawych wpisów rozwijają się dyskusje. To pozytywny sygnał, gdyż bolączką niektórych poprzednich edycji naszego konkursu było zjawisko, które ja nazwałam „wyalienowanymi postami”. Uczestnicy konkursu zamieszczali swoje posty zupełnie bez nawiązania do już istniejących komentarzy, co wyglądało trochę tak jakby nie byli zainteresowani poznaniem opinii innych osób.
Zachęcam więc do toczenia polemik i zamieszczania odniesień do komentarzy innych konkursowiczów. To zdecydowanie najlepszy sposób na weryfikację swoich opinii.

Oto moja punktacja:

Po 1 punkcie otrzymują: Patrycja Domagała, Łukasz Pawlak, Marcin Mrowiec, Filip Czarnecki i Jędrzej Sobota.

 

Anna Rogala:

Drugi tydzień zmagań już za nami. Cieszy fakt, że Komentatorzy coraz chętniej ze sobą dyskutują, dzięki czemu wpisy stają się bardziej interesujące. Uczestnicy częściej odwołują się do swoich doświadczeń, powołują się na dodatkowe źródła informacji i prezentują własne przemyślenia na dany temat. Tak trzymać! Uśmiech

W tym tygodniu po 1 punkcie otrzymują ode mnie:

  • p. Filip Czarnecki – za ciekawy wpis dotyczący transatlantyckich lotów Ryanaira,
  • p. Patrycja Domagała – za wyważone komentarze dotyczące praktyk podatkowych oraz systemu pracy w Japonii,
  • p. Marcin Mrowiec – za interesujące wpisy o działaniach Komisji Europejskiej oraz wpływie cen ropy na zatrudnienie,
  • p. Łukasz Pawlak – za aktywny udział w dyskusjach i ciekawą opinię odnośnie warunków pracy w Japonii,
  • p. Jędrzej Sobota – za zaangażowanie w komentowanie, w szczególności za wpis dotyczący pracy Japończyków.

Trzymam kciuki za wszystkich Komentatorów i zachęcam do zaangażowania zwłaszcza tych, którzy jeszcze nie zdążyli do nas dołączyć Uśmiech

 

Albert Tomaszewski:

W drugim tygodniu konkursu zaangażowanie uczestników konkursy w dyskusje wyraźnie wzrosło. Widać to po liczbie komentarzy pod wszystkimi artykułami oraz po tym, że do grona komentujących dołączyły nowe osoby. Najwyższą aktywnością wykazali się: Filip Czarnecki, Patrycja Domagała, Marcin Mrowiec, Łukasz Pawlak i Jędrzej Sobota – i to do nich wędruje premia w wysokości 1 punktu dla każdej osoby.

 

Pełen ranking publikujemy na stronie:
http://www.olimpiada.edu.pl/kizw3

Publikacje

Zapraszamy do lektury publikacji podsumowującej XIV edycję Olimpiady Przedsiębiorczości, która odbyła się w roku szkolnym 2018/2019. W publikacji zaprezentowano...

Zobacz więcej »Partnerzy Olimpiady Przedsiębiorczości