Aktualności

Konkurs Komentuj i Zdobywaj Wiedzę – Premia Tygodniowa IV

Data dodania: 8.04.2015

Zapraszamy do zapoznania się z ocenami komisji w kolejnym tygodniu konkursu Komentuj i Zdobywaj Wiedzę III.


Małgorzata Marchewka:

Świąteczny wypoczynek zdecydowanie wpłynął na ograniczoną aktywność naszych Konkursowiczów. Na szczęście nie ucierpiała jakość komentarzy!

Dwa punkty otrzymuje Krzysztof Więckowski, między innymi za przytoczenie bardzo ciekawych badań na temat ilości snu w różnych krajach,

Po 1 punkcie otrzymują:

  • Jędrzej Sobota za analizę nawyków związanych z higieną snu,
  • Patrycja Domagała za przedstawienie osobistych dowodów na skuteczność drzemki,
  • Łukasz Pawlak za zainicjowanie dyskusji na temat odszkodowania od Chryslera

Wioletta Nogaj:

Za nami świąteczny, a zarazem przedostatni tydzień konkursu. Wpływ Świąt Wielkanocnych zaznaczył się wyraźnie w postaci spadku ilości komentarzy artykułów zamieszczonych w Wielki Piątek i Niedzielę Wielkanocną. Na szczęście jednak, artykuły z początku tygodnia przyciągnęły zdecydowanie większą uwagę komentujących za co dziękuję. Tradycyjnie już najbardziej aktywna była szóstka komentatorów, którą wymieniłam już ubiegłotygodniowym podsumowaniu. Czytając zamieszczane posty po raz kolejny moją uwagę zwróciła duża wiedza uczestników konkursu w poszczególnych obszarach. Wypowiedzi komentujących częstokroć zawierały także sporą dawkę własnych refleksji i przemyśleń, co stanowiło znakomity zaczyn do dłuższych dyskusji. Przed nami ostatnia prosta konkursu. Zachęcam wszystkich do dużej aktywności i życzę sukcesu w końcowej klasyfikacji.

Oto moja punktacja za czwarty tydzień konkursu:

Po 1 punkcie otrzymują: Patrycja Domagała, Łukasz Pawlak, Marcin Mrowiec, Jędrzej Sobota i Krzysztof Więckowski.

Anna Rogala:

Przedostatni tydzień zmagań nie przyniósł spodziewanego zaostrzenia rywalizacji, którego przejawem byłyby zacięte dyskusje w szerszym gronie Komentatorów. Niemniej jednak należy docenić tych, którzy dzielili się swoimi opiniami pod zamieszczanymi artykułami i chętnie wymieniali się uwagami z pozostałymi Uczestnikami.

Grono osób komentujących publikacje mojego autorstwa było bardzo wąskie, więc tym razem bez problemu udało mi się rozdzielić 5 punktów.

Po 1 punkcie otrzymują:

- p. Patrycja Domagała – za komentarz dotyczący związku między spożywanym lunchem a posiadanymi finansami,

- p. Marcin Mrowiec – za opinie na temat inwestycji w Rosji oraz podwyżek w McDonald’s,

- p. Łukasz Pawlak – za aktywność i zaangażowanie w dyskusje,

- p. Jędrzej Sobota – za odniesienie się do własnych doświadczeń w zakresie pieniędzy wydawanych na żywność,

- P. Krzysztof Więckowski – za komentarz na temat pracy dla osób z autyzmem.

Przed nami jeszcze kilka dni konkursowych – zachęcam wszystkich do wzmożonego komentatorskiego wysiłku na ostatniej prostej! J

Albert Tomaszewski:

W przedostatnim tygodniu trzeciej edycji konkursu Komentuj i Zdobywaj Wiedzę największą aktywnością wykazywali się: Patrycja Domagała, Marcin Mrowiec, Łukasz Pawlak, Jędrzej Sobota i Krzysztof Więckowski. Zostają oni wyróżnieni premią punktową w wysokości 1 punktu (dla każdego).

Pełen ranking publikujemy na stronie:

http://www.olimpiada.edu.pl/kizw3

Publikacje

Zapraszamy do lektury publikacji podsumowującej XIV edycję Olimpiady Przedsiębiorczości, która odbyła się w roku szkolnym 2018/2019. W publikacji zaprezentowano...

Zobacz więcej »Partnerzy Olimpiady Przedsiębiorczości