Aktualności

Konkurs Komentuj i Zdobywaj Wiedzę – Premia Tygodniowa V

Data dodania: 13.04.2015

Zapraszamy do zapoznania się z ocenami komisji w piątym tygodniu konkursu Komentuj i Zdobywaj Wiedzę III.


Małgorzata Marchewka:

Gratuluję wszystkim aktywnym Konkursowiczom ich wiedzy oraz odwagi, by wyrażać swoje opinie i konfrontować je z innymi. Mam nadzieję, że pomimo końca komentatorskich zmagań, będziecie odwiedzać nasz portal i chociaż od czasu do czasu dzielić się swoimi przemyśleniami.

W ostatnim tygodniu chcę wykorzystać jeden z punktów, których nie przyznałam na początku naszej zabawy i nagrodzić wszystkich sześciu Komentatorów, którzy w minionych dniach prowadzili żywe i naprawdę interesujące dyskusje. Po jednym punkcie otrzymują:

  • Krzysztof Więckowski
  • Marcin Mrowiec
  • Filip Czarnecki
  • Patrycja Domagała
  • Jędrzej Sobota
  • Łukasz Pawlak

Wioletta Nogaj:

Dobiegła końca kolejna edycja konkursu. Niniejszym dziękuję wszystkim uczestnikom naszej zabawy za czas poświęcony na lekturę artykułów i zamieszczone komentarze. Zachęcam do regularnych odwiedzin strony „Co słychać w biznesie?” już w czasie pokonkursowym. Jak zapewne zauważyliście, staramy się w naszej pracy wyszukiwać dla Was w zagranicznych źródłach takie tematy i ciekawostki ekonomiczne, które rzadko „przebijają się” w polskich mediach. Myślę, że choćby dlatego warto nas czytać.

Ostatni tydzień konkursu to zaledwie 6 osób komentujących artykuły. Wszystkie komentarze były na wysokim poziomie i miałam spore problemy z podziałem pozostających w mojej dyspozycji punktów. Tym razem chciałabym szczególnie wyróżnić Jędrzeja Sobotę, któremu przyznaję 2 punkty. Dla Krzysztofa Więckowskiego, Patrycji Domagała i Filipa Czarneckiego po 1 punkcie.

Anna Rogala:

Ostatni tydzień zmagań za nami. Gwoli ścisłości przypominam, że oceniane były komentarze zamieszczone do 10 kwietnia włącznie, w związku z tym niektórym osobom nie mogłam przyznać takiej liczby punktów, na jaką zasługiwały ich komentarze. W mojej ocenie skupiłam się przede wszystkim na poziomie merytorycznym wypowiedzi. W konsekwencji za interesujące i rzeczowe wpisy, w szczególności te dotyczące sytuacji Grecji oraz działań Facebooka, 2 punkty wędrują do p. Jędrzeja Soboty.

 Natomiast po 1 punkcie otrzymują:

  • p. Filip Czarnecki – za wypowiedzi na temat greckiego rządu oraz Facebooka; 
  • p. Patrycja Domagała – za komentarze na temat odezwy Billa Gatesa oraz kampanii Starbucksa;
  • p. Marcin Mrowiec – za wpis dotyczący działań greckiego rządu.

Wszystkim Komentatorom dziękuję za udział i ciekawe dyskusje. Gratulacje dla Zwycięzców i do zobaczenia przy okazji kolejnego konkursu!

Albert Tomaszewski:

W ostatnim tygodniu konkursu poziom wpisów oraz sposób prowadzenia dyskusji stał na wysokim poziomie. O premię punktową rywalizowało sześciu uczestników, którzy nie bali się prezentować swojego zdania i często umiejętnie prezentowali kontrargumenty do wypowiedzi publikowanych przez innych. Ze względu na ogólnie wysoki poziom wypowiedzi w tym tygodniu przy podziale premii kierowałem się głównie poziomem aktywności. W efekcie po 1 punkcie wędruje na konta:

Filipa Czarneckiego, Patrycji Domagały, Marcina Mrowca, Jędrzeja Soboty i Krzysztofa Więckowskiego.

Pełen ranking publikujemy na stronie:

http://www.olimpiada.edu.pl/kizw3 

Publikacje

Zapraszamy do lektury publikacji podsumowującej XIV edycję Olimpiady Przedsiębiorczości, która odbyła się w roku szkolnym 2018/2019. W publikacji zaprezentowano...

Zobacz więcej »Partnerzy Olimpiady Przedsiębiorczości