Aktualności

Znamy zwycięzców XIV edycji Olimpiady!

Data dodania: 12.04.2019

Gratulujemy Laureatom, Finalistom!

Za udział w zawodach dziękujemy także Uczestnikom eliminacji centralnych.

Zwycięzcą XIV edycji Olimpiady została Agata Książek z Publicznego Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Opolu. Serdecznie gratulujemy zarówno Zwycięzcy, jak i jego opiekunowi merytorycznemu - pani Ewie Michalskiej!

Niech rozpoczęta w ten sposób przygoda z przedsiębiorczością potrwa długie lata i przyniesie Wam, Drodzy Zawodnicy, wiele sukcesów i trafnych wyborów. Nauczycielom i opiekunom uczniów życzymy zaś dalszych sukcesów pedagogicznych i dużo radości z wykonywanej pracy.

Raz jeszcze gratulujemy!


 

Lista Laureatów eliminacji centralnych XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości (miejsca 1-25)

Lista Finalistów eliminacji centralnych XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości (miejsca 26-50)

Lista Uczestników eliminacji centralnych XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości (miejsca 51-100)

 

Z regulaminu Olimpiady Przedsiębiorczości: "Pkt. 4.2.5.20. O miejscu zawodnika na liście 25 laureatów decyduje łączna liczba punktów uzyskanych w eliminacjach centralnych: za test, prezentację oraz udział w quizie. W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez większą liczbę zawodników o miejscach na liście 25 laureatów decyduje liczba punktów uzyskanych za odpowiedzi na pytania z testu w eliminacjach centralnych, w dalszej kolejności liczba punktów za rozwiązanie zadań trudniejszych w tym teście, a następnie kolejno: liczba punktów zdobytych z testu eliminacji okręgowych, liczba punktów za rozwiązanie zadań trudniejszych w teście eliminacji okręgowych, liczba punktów zdobytych z testu eliminacji szkolnych, liczba punktów za rozwiązanie zadań trudniejszych w teście eliminacji szkolnych.".

 

Za zgodność z protokołem


Komisja Centralna Olimpiady Przedsiębiorczości

Publikacje

Zapraszamy do lektury publikacji podsumowującej XIV edycję Olimpiady Przedsiębiorczości, która odbyła się w roku szkolnym 2018/2019. W publikacji zaprezentowano...

Zobacz więcej »Partnerzy Olimpiady Przedsiębiorczości