Konkurs na spotkanie online z doradcą zawodowym

Data dodania: 15.06.2020

Drogi Zawodniku!

serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na udział w spotkaniu online z certyfikowanym doradcą zawodowym, coachem kariery, w ramach działania towarzyszącego Olimpiady Przedsiębiorczości pn. „Diamenty Przedsiębiorczości”.

Celem indywidualnej sesji doradczej jest wsparcie Ciebie w świadomym i samodzielnym planowaniu kariery oraz podejmowaniu decyzji edukacyjnych i zawodowych.

Efektem 3 godzinnej sesji będzie stworzenie indywidualnego portfolio kariery, czyli spersonalizowanej formy dokumentowania efektów pracy wypracowanych przez Ciebie w czasie sesji.

Celem tej metody pracy jest wzmocnienie Twojej refleksyjności na temat Twoich własnych zasobów i uczynienie z tej refleksji procesu, który może być monitorowany zarówno przez Ciebie, doradcę szkolnego, wychowawcę czy rodzica.

Na koniec sesji otrzymasz od doradcy udokumentowaną informację zwrotną wchodzącą w skład portfolio.

Twoim zadaniem jest napisanie w max 20 zdaniach dlaczego to właśnie Ty powinieneś spotkać się z coachem kariery.

Swoje uzasadnienia uczniowie powinni wysyłać do 17 czerwca na adres: diamenty@olimpiada.edu.pl.

Autorzy 10 najlepszych uzasadnień spotkają się online z doradcą w czasie dogodnym dla ucznia.

Wymagane jest przesłanie zgody opiekuna prawnego na udział w projekcie, dostępna pod linkiem - ZGODA

Pytania organizacyjne należy kierować na adres: biuro@olimpiada.edu.pl