Eliminacje szkolne - instrukcja rozwiązywania testu eliminacji szkolnych XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

Data dodania: 23.11.2020

Drodzy Zawodnicy i Opiekunowie,

publikujemy Instrukcję rozwiązywania testu eliminacji szkolnych XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

Instrukcja stanowi uzupełnienie i uszczegółowienie zapisów Regulaminu XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości - zaktualizowanego i dostosowanego do przygotowanego testu w formie online.

Instrukcja zostanie wysłana 24 godziny przed testem na - podane podczas rejestracji - maile zawodników.

W sytuacji konieczności aktualizacji niniejszej instrukcji, o zmianie i zakresie wprowadzonych zmian poinformujemy niezwłocznie.

Zachęcamy do obejrzenia testu eliminacji szkolnych XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.