Aktualności

WYNIKI ELIMINACJI OKRĘGOWYCH XVI EDYCJI OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Data dodania: 11.03.2021

Drodzy Zawodnicy!

Publikujemy wyniki eliminacji okręgowych XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości z oznaczeniem zawodników zakwalifikowanych do eliminacji centralnych.


Poniżej znajdują się rankingi w podziale na okręgi:

WARSZAWA

KATOWICE

KRAKÓW

POZNAŃ

WROCŁAW

oraz

LUCKY LOSERS

 

Kwalifikacja następuje w oparciu o Regulamin Olimpiady Przedsiębiorczości:

 

"[...] 4.2.4.28.Zwycięzcami eliminacji okręgowych Olimpiady Przedsiębiorczości zostaje 15 zawodników z każdego okręgu, którzy zdobyli największą liczbę punktów łącznie z testu i zadania sytuacyjnego, czyli 75 uczniów oraz 25 osób spośród pozostałych zawodników w skali ogólnopolskiej, którzy uzyskali największą liczbę punktów z testu.

4.2.4.29.W przypadku równej liczby punktów zdobytych przez zawodników, o zakwalifikowaniu się do eliminacji centralnych decyduje liczba punktów uzyskanych z testu eliminacji okręgowych, a w dalszej kolejności liczba punktów uzyskanych za rozwiązanie zadań trudniejszych w tym teście. W przypadku dalszego braku możliwości wyłonienia 15 najlepszych zawodników w danym okręgu oraz 25 w skali ogólnopolskiej, o zakwalifikowaniu się do eliminacji centralnych decyduje liczba punktów zdobyta w eliminacjach szkolnych, a w następnej kolejności liczba punktów uzyskanych za rozwiązanie zadań trudniejszych w tym teście.

4.2.4.30.Jeśli minimalna liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do eliminacji centralnych, z uwzględnieniem pkt 4.2.4.18, przyznana została więcej niż jednej osobie, wszystkie one przechodzą do eliminacji centralnych."

 

Gratulujemy!

 

Zespół Olimpiady

Publikacje

Zapraszamy do lektury publikacji podsumowującej XIV edycję Olimpiady Przedsiębiorczości, która odbyła się w roku szkolnym 2018/2019. W publikacji zaprezentowano...

Zobacz więcej »Partnerzy Olimpiady Przedsiębiorczości