XVII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości - preludium

Data dodania: 1.09.2021

Drodzy Zawodnicy i Opiekunowie,

7 września br. zainaugurowana zostanie XVII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości. Tego dnia opublikujemy hasło zmienne, program i literaturę, a także Regulamin oraz szczegółowy harmonogram. Przekażemy także informacje nt. planowanych działań informacyjnych oraz promocyjnych.

Nie chcąc jednak trzymać Was w niepewności, już dzisiaj przekazujemy informacje dotyczące przebiegu eliminacji szkolnych.

Mając na względzie aktualny stan prawny oraz wyrażoną przez Zawodników w ewaluacji preferencję w zakresie formy pisania testu eliminacji szkolnych, ogłaszamy, iż test eliminacji szkolnych XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości odbędzie się w tradycyjnej formule, tj. papierowy test jednokrotnego wyboru pisany w macierzystej szkole zawodnika.

Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiczna nie wymusi zmiany formuły na online. Jesteśmy przygotowani na obydwa warianty, jednak z nadzieją na tradycyjną formułę testu rozpoczynamy przygotowania do wariantu stacjonarnego.

Zasady rejestracji zostaną uproszczone i przebiegały będą w formule zgłaszania uczniów przez szkoły.

Cieszymy się na kolejną edycję z Wami!