WEBINARIUM MERYTORYCZNO-METODYCZNYM „MENTORSHIP ACADEMY” - 15 LUTEGO 2022 R.

Data dodania: 7.02.2022

Zapraszamy zawodników zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych oraz ich opiekunów do udziału w webinarium merytoryczno-metodycznym „Mentorship Academy” dotyczącym eliminacji okręgowych XVII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, które odbędzie się w dwóch terminach:
- 15 lutego br., w godz. 15.00-18.30 – moduł merytoryczny,
- 28 lutego br., w godz. 15.00-18.30 – moduł metodyczny.
Webinarium zrealizowane zostanie w aplikacji MS Teams.

Zachęcamy do zapoznania się z AGENDĄ

Udział w webinarium wymaga zgłoszenia, którego dokonuje opiekun merytoryczny (nauczyciel) przez Panel Komisji Szkolnych, po uprzednim zalogowaniu. Opiekun zgłasza zarówno siebie, jak i uczniów, klikając w odpowiedni button.

Ze względu na limit aplikacji MS Teams w webinarium może wziąć udział tylko 300 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po osiągnięciu 300 zgłoszeń nastąpi automatyczna blokada i brak możliwości zgłoszenia kolejnej osoby.

Udział w webinarium osoby zgłoszonej możliwy jest po wejściu w link przesłany w dniu poprzedzającym webinarium na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Webinarium będzie rejestrowane, a nagranie udostępnione.

Zespół Olimpiady Przedsiębiorczości