Aktualności

Konkurs Komentuj i Zdobywaj Wiedzę 3 – Premia Tygodniowa I

Data dodania: 17.03.2015

Upłynął pierwszy tydzień rywalizacji w ramach konkursu Komentuj i Zdobywaj Wiedzę III. Zapraszamy do zapoznania się z ocenami Komisji Oceniającej.


Małgorzata Marchewka:

Witam wszystkich Komentatorów, którzy zdecydowali się na udział w kolejnej edycji naszego Konkursu. Niestety ze względów zdrowotnych nie mogłam wystartować razem z Wami, za co przepraszam. W nadchodzącym tygodniu spodziewajcie się większej liczby publikacji z mojej strony, które mam nadzieję zainspirują Was do ciekawych dyskusji!

 

Wioletta Nogaj:

Rozpoczęła się kolejna edycja naszych konkursowych zmagań. Podobnie jak przy poprzednich edycjach mam nadzieję na dużą liczbę komentarzy i ich wysoki poziom merytoryczny.

Za nami już pierwszy tydzień konkursowych zmagań. Wśród uczestników pojawiło się kilku zaprawionych w konkursowych bojach weteranów, żeby wspomnieć Marcina Mrowca, Łukasza Pawlaka czy Krzysztofa Więckowskiego. Jest także kilka nowych osób, które debiutują, a które witam szczególnie serdecznie i zachęcam do aktywnego udziału w zabawie.

W pierwszym tygodniu trwania konkursu oceniałam komentarze zamieszczone pod czterema moimi artykułami. W porównaniu do pierwszych tygodnia poprzednich edycji konkursu zaskoczyła mnie pewna zmiana. Otóż, tym razem za porównywalną z poprzednimi edycjami ilością komenatrzy, stało zaledwie 8 osób. Mam nadzieję, że pozostali uczestnicy konkursu włączą się do komentowania w następnych tygodniach. Podobnie jak w poprzednich edycjach daje się zauważyć, że osoby komentujące nie trafiły tutaj z przypadku. Wysoki poziom wypowiedzi, ich umiejętna konstrukcja i użyta argumentacja zdradzają niemałą już ekonomiczną wiedzę komentatorów.

Reasumując, pierwszy tydzień konkursu uważam za udany. Punkty (po 1 dla każdej osoby) otrzymują:
Patrycja Domagała, Łukasz Pawlak, Krzysztof Więckowski, Filip Czarnecki i Jędrzej Sobota.

 

Anna Rogala:

Bardzo cieszę się, iż rozpoczęliśmy kolejny konkurs oraz że dołączyli do nas nowi Komentatorzy UśmiechPomimo to, że jesteśmy dopiero na początku zmagań, pojawiło się już kilka interesujących wpisów.

Wzorem poprzednich edycji premiujemy aktywność, jakość publikowanych treści, uczestnictwo w dyskusji oraz umiejętność argumentowania i obrony własnego zdania. W tym tygodniu po 1 punkcie otrzymują osoby, które w większości wypowiadały się szczegółowo pod każdym artykułem: p. Filip Czarnecki, p. Marcin Mrowiec, p. Łukasz Pawlak, p. Jędrzej Sobota i p. Krzysztof Więckowski.

Niestety nie mogłam przyznać punktów wszystkim Komentatorom, zachęcam jednak pozostałych (m.in. p. Patryka Ćwiklińskiego, p. Patrycję Domagałę, p. Aleksandrę Sadowską i p. Tymona Soleckiego) do bardziej rozbudowanych wypowiedzi, a z radością przyznam Państwu punkty w kolejnym tygodniu Uśmiech Życzę powodzenia w zmaganiach!

 

Albert Tomaszewski:


Witam serdecznie w nowej edycji konkursu zarówno nowych komentatorów, jak i „stałych bywalców” Uśmiech Z przyjemnością śledziłem Wasze dyskusje. Szczególnie cieszy szerokie grono komentujących, co zapowiada nam interesującą rywalizację oraz wiele ciekawy komentarzy.

Nie będę ukrywał, iż wysoki poziom zaangażowania z Waszej strony postawił mnie przed trudnym zadaniem rozdysponowania tylko 5 punktów. Z grona niemal dziesięciu aktywnych uczestników musiałem wybrać piątkę najbardziej aktywnych osób oraz takich, których komentarze były najciekawsze. W mojej ocenie byli nimi: Patryk Ćwikliński, Filip Czarnecki, Łukasz Pawlak, Aleksandra Sadowska i Jędrzej Sobota.

Pełen ranking publikujemy na stronie:
http://www.olimpiada.edu.pl/kizw3

Publikacje

Zapraszamy do lektury publikacji podsumowującej XIV edycję Olimpiady Przedsiębiorczości, która odbyła się w roku szkolnym 2018/2019. W publikacji zaprezentowano...

Zobacz więcej »Partnerzy Olimpiady Przedsiębiorczości