Aktualności

Start rekrutacji do Mentoringu Olimpijskiego

Data dodania: 6.11.2021

Drodzy Zawodnicy i Opiekunowie,

formularz zgłoszeniowy do udziału w Programie „Mentoring Olimpijski” został otwarty! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do programu organizowanego przez partnera Olimpiady - Europejską Fundację Rozwoju przedsiębiorczości.


 

Na uczestników czeka weekendowy (26-28 listopada lub 3-5 grudnia), w pełni opłacony pobyt w Warszawie. 

Podczas jednego weekendu przeprowadzonych zostanie 5 spotkań z uczestnikami wcześniejszych edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, którzy odnieśli sukces w życiu zawodowym. W czasie spotkań Wasi starsi koledzy i koleżanki opowiedzą Wam o swoich ścieżkach rozwoju i kariery które otworzyła im Olimpiada. Uzupełnieniem wydarzenia będzie warsztat merytoryczny prowadzony przez eksperta ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Oprócz tego w ramach projektu odbędzie się cykl spotkań on-line z mentorami. W czasie spotkań będziecie mieli możliwość poznać się bliżej, skorzystać z szerokiego doświadczenia mentora, zadać nurtujące Was pytania czy skonsultować Wasze pomysły na dalszą ścieżkę rozwoju.

Rekrutacja trwa do 10 listopada br., a liczba miejsc jest ograniczona - spośród zgłoszonych osób wyłonionych zostanie 60 uczestników programu.

Formularz rekrutacyjny dostępny jest pod linkiem:
https://forms.gle/PRAgSSh9tEKDDmwm9

Więcej informacji na temat projektu oraz jego regulamin dostępne są na stronie: https://efrp.org.pl/mentoring-olimpijski/

Wszystkie pytania dotyczące „Mentoringu Olimpijskiego” można kierować na adres e-mail: mentoring@efrp.org.pl

 

Gorąco polecamy!

Zespół Olimpiady


Partnerzy Olimpiady Przedsiębiorczości