PRZYGOTOWANIA DO ELIMINACJI OKRĘGOWYCH XVII EDYCJI OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Data dodania: 15.02.2022

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami wspierającymi w przygotowaniach do eliminacji okręgowych XVII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

W niniejszym poście sukcesywnie publikować będziemy różne materiały pomocne w przygotowaniach, w tym: film instruktażowy, nagrania wykładów, prezentacje, informacje nt. spotkań instruktażowych, grafiki.

Oferujemy Państwu różne formy wsparcia pomocne w przygotowaniach do udziału w Olimpiadzie, zarówno w aspekcie organizacyjnym, jak i merytorycznym.

I Filmik instruktażowy

Zachęcamy do obejrzenia filmiku instruktażowego dotyczącego eliminacji okręgowych, w tym:

- informacji ogólnych dotyczących przebiegu i organizacji eliminacji okręgowych w odniesieniu do dwóch etapów,

- przebiegu I etapu eliminacji okręgowych – TESTU,

- kwalifikacji i przygotowania do II etapu eliminacji okręgowych,

- przebiegu II etapu eliminacji okręgowych – ZADANIA SYTUACYJNEGO.

publikacja: 23.02

II materiały z webinarium merytoryczno-metodycznego "Mentorship Academy"

Publikujemy prezentacje dotyczące trzech rozszerzeń hasła zmiennego, prezentowane podczas webinarium w ramach modułu merytorycznego:

- „Strategie inwestowania na rynku kapitałowym. Rynki obrotu papierami wartościowymi”
 dr Adam Lejman – Gąska, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

- „Strategie inwestowania na rynku kapitałowym. Inwestycje alternatywne” cz. I
dr Sebastian Narojczyk, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

- „Strategie inwestowania na rynku kapitałowym. Inwestycje alternatywne” cz. II
mgr Justyna Tomala, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

- „Strategie inwestowania na rynku kapitałowym. Ryzyko, strategie inwestycyjne i zachowania inwestorów”
dr Artur Strzelczyk, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Publikujemy nagrania wykładów dotyczących trzech rozszerzeń hasła zmiennego, wygłoszone podczas webinarium w ramach modułu merytorycznego:

dr Adam Lejman – Gąska, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

- „Strategie inwestowania na rynku kapitałowym. Inwestycje alternatywne” cz. I
dr Sebastian Narojczyk, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

- „Strategie inwestowania na rynku kapitałowym. Inwestycje alternatywne” cz. II
mgr Justyna Tomala, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

dr Artur Strzelczyk, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

publikacja: 16.02

III Spotkania instruktażowe online

Podczas spotkań opowiemy o specyfice przebiegu I - TEST i II etapu eliminacji okręgowych - ZADANIE SYTUACYJNE.
Na potrzeby II etapu eliminacji okręgowych pokażemy jak założyć konto w aplikacji MS Teams lub drugie konto na mail podany podczas rejestracji. Na bieżąco będziemy rozwiązywać Wasze techniczne (chwilowe) problemy.

Linki do spotkań umieszone będą w Panelu Komisji Szkolnych oraz wysłane drogą mailową na maile podane podczas rejestracji. Pierwszeństwo udziału mają osoby nieuczestniczącego w MENTORSHIP ACADEMY - MODUŁ METODYCZNY. Limit uczestników dla jednego spotkania wynosi: 300 osób.

1 marca, godz. 14.00

2 marca, godz. 14.00

dla osób zakwalifikowanych do II etapu eliminacji okręgowych:

8 marca, godz. 14.00

9 marca, godz. 14.00

Spotkania realizowane będą z wykorzystaniem aplikacji MS Teams.

Publikacja terminów i linków: 22.02

IV Instrukcja

Instrukcja

informacje ogólne dotyczące zasad udziału, przebiegu oraz organizacji eliminacji okręgowych

- szczegółowe informacje dot. I etapu eliminacji okręgowych - TESTU

- zasady przebiegu i organizacji kwalifikacji do II etapu

- zasady udziału, przebiegu i organizacji II etapu eliminacji okręgowych - ZADANIA SYTUACYJNEGO

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z treścią Instrukcji.

publikacja: 23.02