ELIMINACJE CENTRALNE - REFUNDACJA KOSZTÓW PODRÓŻY I/LUB NOCLEGU/ÓW

Data dodania: 15.03.2022

od 14 marca w Panelu Komisji Szkolnych można składać e-wnioski na refundację kosztów podróży i noclegu dla zawodników zakwalifikowanych do eliminacji centralnych XVII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości oraz ich opiekunów.

Dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Edukacji i Nauki możemy dokonać zwrotu kosztów podróży i noclegu/ów.

Wnioski należy składać po zalogowaniu do Panelu Komisji Szkolnych poprzez wypełnienie stosownych pól e-wniosku.

Wnioski przyjmowane będą do 18 marca br.

Decyzja o kwocie dofinansowania zostanie przekazana 21 marca br.

Poniesione koszty będą refundowane tylko na podstawie faktur i biletów dołączonych do podania (także wypełnianego w Panelu, dostępnego po zawodach) wysłanych na adres Fundacji.
Faktury powinny być wystawione na Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych - organizatora Olimpiady.

Dane do faktury:
Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych
al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa
NIP: 521-31-48-350

Zachęcamy do składania wniosków.