Interaktywne testy olimpijskie

Testy interaktywne

Symulacja testu z prawdziwych zawodów - 50 pytań, w tym 25 prostszych i 25 trudniejszych. Ujemne punkty za błędne wskazania. Przy każdym pytaniu komentarz eksperta a na koniec zestawienie zbiorcze wyników. Masz dokładnie 60 minut na rozwiązanie testu - automatycznie odliczany czas. Za każdym podejściem nowy zestaw pytań losowanych z naszego repozytorium. Sprawdź się!

Uruchamiamy specjalną aplikację, która pomoże zawodnikom w jak najlepszym przygotowaniu się do eliminacji szkolnych. Jest to baza interaktywnych testów przygotowana na podstawie dotychczasowych edycji. Repozytorium interaktywnych testów to nie tylko możliwość sprawdzenia się, ale i doskonały sposób na naukę - każde z pytań opatrzone jest komentarzem eksperta.

Rozpocznij test

Punktacja: 25 pytań za 1 punkt, 25 pytań za 2 punkty, błędna odpowiedź to minus 1 lub 0,5 punktu (zależnie od trudności pytania). Zero punktów w przypadku wstrzymania się z odpowiedzią.

Powodzenia :)

Testy interaktywne

Jeżeli w analizie opłacalności przedsięwzięcia inwestycyjnego wskaźnik NPV...

inwestycja w badanym okresie...
inwestycja w badanym okresie...
inwestycja osiąga próg...
inwestycja wymaga 100 tys....

Sprawdź się!


Publikacje

Zapraszamy do lektury publikacji podsumowującej XVIII edycję Olimpiady Przedsiębiorczości, która odbyła się w roku szkolnym 2022/2023. W publikacji „Olimpiada...

Zobacz więcej »Partnerzy Olimpiady Przedsiębiorczości