Konkursy

W tej sekcji prezentować będziemy zasady prowadzonych przez nas konkursów.

 

Od 11 maja do 12 czerwca 2015 r. trwała IV edycja Konkursu Komentuj i Zdobywaj Wiedzę. Najważniejsze informacje dotyczące konkursu znajdziecie tutaj.

 

***

Od 9 marca do 10 kwietnia 2015 r. trwała III edycja Konkursu Komentuj i Zdobywaj Wiedzę. Wszystkie informacje dotyczące zasad i przebiegu konkursu dostępne są tutaj.

 

***

Od 19 stycznia do 27 lutego 2015 r. trwała II edycja Konkursu Komentuj i Zdobywaj Wiedzę. Zasady konkursu oraz informacje nt. przebiegu konkursu znajdziecie tutaj.

 

***

Od 1 grudnia 2014 r. do 9 stycznia 2015 r. trwał Konkurs Komentuj i Zdobywaj Wiedzę, skierowany do wszystkich, którzy chcą aktywnie przygotowywać się do zawodów Olimpiady Przedsiębiorczości oraz tych, którzy po prostu chcą być na bieżąco z tematyką biznesową i lubią dzielić się swoimi opiniami. Uczestnicy korzystając z konta na Facebooku mogli komentować wpisy na portalu CoSlychacWBiznesie.pl. Zasady konkursu oraz informacje nt. przebiegu konkursu znajdziecie tutaj

 

***

W dniach 10 marca - 23 kwietnia 2014 r. trwał konkurs „25 lat sukcesu polskiej przedsiębiorczości” organizowany w celu upamiętnienia 25-lecia przemian ustrojowych z 1989 roku. Patronat nad konkursem objęła Inicjatywa RAZEM ‘89. Podstawowym zadaniem konkursowym było przygotowanie elektronicznej prezentacji, opisującej przypadek firmy powstałej po 1989 r. Zasady konkursu, informacje nt. jego przebiegu oraz wyniki znajdziecie tutaj.

 

***

Od 27 stycznia do 28 lutego 2014 r. trwał na portalu Olimpiady konkurs "Komentator biznesowy - edycja VI". Zasady konkursu, informacje nt. jego przebiegu oraz wyniki najlepszych komentatorów znajdziecie tutaj.

 

***

Od 25 listopada do 20 grudnia 2013 r. trwał na portalu Olimpiady konkurs "Komentator biznesowy - edycja V". Zasady konkursu, informacje nt. jego przebiegu oraz wyniki najlepszych komentatorów znajdziecie tutaj.

 

***

W dniach 23 października - 10 grudnia 2013 r. odbywał się na portalu Olimpiady konkurs “Sukces zostaje w rodzinie”. Jego celem była popularyzacja wiedzy o polskich przedsiębiorstwach rodzinnych, jako formach działalności gospodarczej umożliwiającej odnoszenie sukcesów w biznesie. W pierwszej fazie konkursu uczestnicy przygotowywali prezentacje o polskich przedsiębiorstwach rodzinnych, korzystając z wirtualnych konsultacji z ekspertami. Prezentacje zostały ocenione przez Komisję. Finałowa piątka prezentacji z najwyższą punktacją zmierzyła się w pojedynku na głosy w serwisie Facebook. Zasady konkursu jak również listę zwycięzców znajdziecie tutaj

 

***

Od 17 czerwca do 12 lipca 2013 r. trwał na portalu Olimpiady konkurs "Komentator biznesowy - edycja IV". Zasady konkursu, informacje nt. jego przebiegu oraz wyniki najlepszych komentatorów znajdziecie tutaj.

 

***

Od 8 kwietnia do 17 maja 2013 r. trwał na portalu Olimpiady konkurs "Komentator biznesowy - edycja III". Zasady konkursu, informacje nt. jego przebiegu oraz wyniki najlepszych komentatorów znajdziecie tutaj.

 

***

Od 21 stycznia do 8 marca 2013 r. trwał na portalu Olimpiady konkurs "Komentator biznesowy - edycja II". Zasady konkursu, informacje nt. jego przebiegu oraz wyniki najlepszych komentatorów znajdziecie tutaj.

 

***

Od 26 listopada 2012 r. do 7 stycznia 2013 r. trwał na portalu Olimpiady konkurs "Komentator biznesowy - edycja I". Zasady konkursu, informacje nt. jego przebiegu oraz wyniki najlepszych komentatorów znajdziecie tutaj

 

***

W dniach 30 października - 19 grudnia 2012 r. o tytuł najlepszego blogera rywalizowali uczestnicy konkursu "Blogernia". Zasady konkursu jak również listy zwycięzców znajdziecie tutaj.

 

***

W ramach poprzednich edycji Olimpiady przeprowadzono na naszym portalu szereg konkursów: konkursy na slogan reklamowy, na najbardziej atrakcyjną pracę wakacyjną, a także szereg konkursów na aktywność.

W ramach konkursów na aktywność nagradzane były najbardziej wartościowe wypowiedzi w dyskusjach pod tematami tygodnia, wpisami na blogu oraz komentarze dotyczące wiadomości dnia. Dodatkowo uczestnicy otrzymywali raz w tygodniu zadania konkursowe, których rozwiązania były oceniane przez naszych ekspertów. Dotyczyły one szerokiego spektrum tematów związanych z przedsiębiorczością

Miło nam poinformować, że w dotychczasowych edycjach konkursów na aktywność główne nagrody zdobyli:

 • W edycji I - Dawid Dwórznik,
 • W edycji II - Damian Stępień,
 • W edycji III - Krzysztof Gonia,
 • W eydcji IV - Zuzanna Reszka,
 • W edycji V - Krysian Jackowski,
 • W edycji VI - Maciej Wilk,
 • W edycji VII - Artur Pacanowski,
 • W edycji VIII - Mateusz Małek,
 • W edycji IX - Rafał Wachowski,
 • W edycji X - Szymon Zwoliński,
 • W edycji XI - Sebastian Dawid,
 • W edycji XII - Andrzej Surzyn,
 • W edycji XIII - Krystian Maciejca,
 • W edycji XIV - Justyna Kłaś,
 • W edycji XV - Robert Gębal.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

Testy interaktywne

Jeżeli w analizie opłacalności przedsięwzięcia inwestycyjnego wskaźnik NPV...

inwestycja w badanym okresie...
inwestycja w badanym okresie...
inwestycja osiąga próg...
inwestycja wymaga 100 tys....

Sprawdź się!Partnerzy Olimpiady Przedsiębiorczości