Konkurs Komentuj i Zdobywaj Wiedzę – Premia Tygodniowa II

Data dodania: 16.12.2014

Drugi tydzień rywalizacji w ramach konkursu Komentuj i Zdobywaj Wiedzę za nami. Zapraszamy do zapoznania się z ocenami Komisji Oceniającej.

Małgorzata Marchewka:

W tym tygodniu 4 punktami pragnę nagrodzić Krzysztofa Więckowskiego za interesujące wykorzystanie przykładu Manchesteru United oraz za zaangażowanie w dyskusję, a także Marię Orthwein za wymianę poglądów na temat doboru członów rad nadzorczych i ciekawe porównania dotyczące wpływu rodziców na osiągnięcia szkolne dzieci. 3 punkty wędrują na konto Joanny Ziemkiewicz za propozycję "rozbudowy" badań nad radami nadzorczymi i innymi organami zarządzającymi, na konto Artura Daniłko za udział w dyskusji i przypomnienie cech dobrego menedżera oraz na konto Łukasza Pawlaka za dociekliwość i poszukiwanie dodatkowych materiałów. Marcin Mrowiec otrzymuje 2 punkty za ciekawy głos w dyskusji na temat rad nadzorczych i sugestię przyglądnięcia się pracy zarządów, zaś o 1 oczko powiększa się zdobycz punktowa Kingi Ziemkiewicz.

Wioletta Nogaj:

Za nami drugi tydzień konkursu. Podobnie jak w latach ubiegłych, nieco zmniejszyła się frekwencja wśród komentujących. Pod moimi artykułami aktywnych było osiem osób, z których siedem otrzymało punkty. Ale o punktacji później....

Pomimo mniejszej liczby komentujących, jakość komentarzy na tym nie ucierpiała, a nawet można powiedzieć, że wzrosła. Cieszą dość długie dyskusje, które wywiązują się pod poszczególnymi wątkami. Widać w nich zaangażowanie, a posty zamieszczane są nawet kilka dni po tym jak ukazał się artykuł. Bardzo pozytywnie oceniam także fakt, iż wielu uczestników konkursu zainspirowanych treścią poszczególnych artykułów, stara się poszerzyć swoją wiedzę na poruszane tematy.

Jeszcze większą wartością moim zdaniem są dobrze umotywowane i przemyślane opinie i poglądy komentujących ‒ czasami dość kontrowersyjne (np. pod artykułem o tym jak dane zamieszczane przez użytkowników Facebooka mogą być marketingowo wykorzystywane). Stanowią one dobry zaczyn do toczenia dłuższych dyskusji.

Oto punktacja za II tydzień konkursu: Artur Daniłko, Marcin Mrowiec, Kinga Ziemkiewicz, Aśka Ziemkiewicz, Maria Orthwein i Łukasz Pawlak (posługujący się pseudonimem Milko Pe) po 3 punkty; Krzysztof Więckowski 2 punkty.

Anna Rogala:

Drugi tydzień zmagań konkursowych przyniósł kolejne ciekawe komentarze. Bardzo cieszę się, że nasi uczestniczy mają własne zdanie na różne tematy i nie boją się go bronić Uśmiech

W tym tygodniu za systematyczność, merytoryczność i umiejętność prowadzenia dyskusji 4 punkty otrzymuje ode mnie p. Artur Daniłko, którego opinie są bardzo interesujące i często zawierają dodatkowe informacje powiązane z tematem wpisu.

Za zaangażowanie, rzeczowość i chęć wchodzenia w polemikę postanowiłam przyznać po 3 punkty p. Joannie Ziemkiewicz i p. Kindze Ziemkiewicz.

Po 2 punkty za regularność w komentowaniu i oryginalne spostrzeżenia na temat poruszanych zagadnień otrzymują: p. Marcin Mrowiec, p. Maria Orthwein, p. Łukasz Pawlak (posługujący się pseudonimem MILKO PE) oraz p. Krzysztof Więckowski.
Postanowiłam nagrodzić także innych aktywnych komentatorów. Po 1 punkcie otrzymują: p. Jan Andrzejczuk i p. Jakub Żubrecki.

Albert Tomaszewski:

W drugim tygodniu konkursu wykrystalizowała się grupa siedmiu liderów, którzy chętnie zabierają głos w dyskusjach pod artykułami. Grono to jest dosyć szerokie, więc jeszcze wszyscy uczestnicy mają szansę na miejsce w czołówce rankingu. A możliwe, że do tej grupy dołączą jeszcze inne osoby, gdyż konkurs będzie trwać jeszcze 4 tygodnie, więc do rozdania pozostało wiele punktów.

Wśród liderów najwięcej punktów – po 3 – postanowiłem przyznać Arturowi Daniłko, Joannie Ziemkiewicz i Kindze Ziemkiewicz, którzy zabierali głos we wszystkich dyskusjach, poruszając w nich ciekawe wątki. Po 2 punkty otrzymują: Marcin Mrowiec, Maria Orthwein, Łukasz Pawlak i Krzysztof Więckowski. Dodatkowo przyznałem po 1 punkcie Janowi Andrzejczykowi, Ninie Barańskiej i Jakubowi Żubreckiemu.

Pełen ranking publikujemy na stronie: