Seminarium z tematu przewodniego XI edycji Olimpiady

Data dodania: 21.10.2015

Zapraszamy nauczycieli przedsiębiorczości!

Seminarium Nowe przewagi konkurencyjne - technologia, informacja, społeczność odbędzie się 13 listopada br., w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Udział w spotkaniach jest nieodpłatny, a godziny zajęć pozwolą Państwu na zaplanowanie jednodniowego wyjazdu.

Zapraszamy wszystkich nauczycieli. A dla pedagogów ze szkół z mniejszych miejscowości, oddalonych od Warszawy przygotowaliśmy ofertę zwrotu kosztów dojazdu na szkolenie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem szkolenia.

Program

• Przewagi związane z technologiami zmieniającymi różne obszary przedsiębiorstwa (ze szczególnym uwzględnieniem rewolucji cyfrowej i nowych modeli e-commerce)
    • gospodarka internetowa w Polsce,
    • etapy rozwoju technologii informacyjnych,
    • modele e-commerce.
  • Wykorzystanie informacji w kreowaniu przewag konkurencyjnych (systemy zarządzania, Big Data)
    • kierunek rozwoju gospodarki opartej na wiedzy,
    • model 3 V Big Data (i kolejne rozwinięcia),
    • informacja jako źródło przewagi konkurencyjnej,
    • koncepcje re-use – ponowne korzystanie z publicznych zasobów wiedzy.
  • Marketing internetowy, prosumpcja i współczesne sposoby budowania relacji z klientami
    • narzędzia e-marketingu (na tle narzędzi klasycznych),
    • kampanie społeczne.
  • Jak skutecznie przygotowywać uczniów do Olimpiady Przedsiębiorczości
    • analiza najlepszych praktyk i wymiana wzajemnych doświadczeń,
    • współpraca z uczniem zdolnym i uczniem przeciętnym,
    • pomoc w doborze zakresu materiału oraz ukierunkowywanie ucznia na inne źródła wiedzy.

Seminarium odbędzie się w godz. 10.00 - 17.00. W trakcie spotkania przewidziano 3 przerwy oraz niewielki poczęstunek.

Zasady zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz

Zasady zwrotu kosztów dojazdu na szkolenie:

Uczestnicy z mniejszych miejscowości (poniżej 30 tys. mieszkańców), znacząco oddalonych od miasta szkolenia (powyżej 50 km) mogą ubiegać się o pokrycie kosztów przejazdu na szkolenie.

Koszty przejazdu nie powinny być wyższe niż koszt biletu kolejowego II klasy lub – w przypadku braku komunikacji kolejowej – koszt biletu autobusowego, z pełnym wykorzystaniem taryf ekonomicznych i zniżkowych. Nie zwracamy kosztów przejazdu komunikacją miejską.

Uczestnicy spełniający warunki podane wyżej, proszeni są o przesłanie listem poleconym, w ciągu 7 dni od dnia szkolenia podania o zwrot dokonanych kosztów za przejazd (PODANIE_pobierz) wraz z oryginałami biletów PKP lub autobusowych, na adres: Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych, al. Niepodległości 162, lokal 150, 02-554 Warszawa.

Pokrycie kosztów będzie możliwe jedynie po przedłożeniu biletów PKP lub biletów autobusowych w obie strony (w formie jednego biletu lub dwóch osobnych biletów na dojazd i powrót).