Po seminarium pt. "Przywództwo w biznesie"

Data dodania: 25.11.2016

25 listopada br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie gościliśmy wspaniałych nauczycieli, którzy przygotowują swoich uczniów do tegorocznej Olimpiady Przedsiębiorczości.

Zakres tematyczny seminarium odnosił się do hasła przewodniego zawodów, a jego celem było wsparcie pedagogów w pełniejszym zrozumieniu zagadnień dotyczących przywództwa, czyli zmiennego bloku Olimpiady.

Wszystkim 45 pedagogom uczestniczącym w spotkaniu dziękujemy za udział w tym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że zaprezentowane treści były dla Was atrakcyjne, inspirujące i pozwolą zaciekawić uczniów tematyką przywództwa w biznesie.

Poniżej, zgodnie z obietnicą, udostępniamy linki do prezentacji poszczególnych Prelegentów, którym także dziękujemy za obecność, a także za przygotowanie i poprowadzenie wykładów oraz zgodę na publikację materiałów.

prowadzący

temat wystąpienia i link do prezentacji

prof. dr hab. Zbigniew Dworzecki

Rola menedżera w kryzysie przedsiębiorstwa

dr Sławomir Winch

Nowe koncepcje przywództwa w biznesie

prof. dr hab. Jakub Brdulak

Pobudzanie innowacyjności

dr Sylwester Gregorczyk

Budowanie zespołu

Przypominamy, że nauczyciele z mniejszych miejscowości (poniżej 30 tys mieszkańców), oddalonych od Warszawy o min. 50 km mogą otrzymać zwrot kosztów dojazdu na szkolenie.

Zasady refundacji:

1. Koszty przejazdu nie powinny być wyższe niż koszt biletu kolejowego II klasy lub – w przypadku braku komunikacji kolejowej – koszt biletu autobusowego, z pełnym wykorzystaniem taryf ekonomicznych i zniżkowych. Nie zwracamy kosztów przejazdu komunikacją miejską.
  2. Uczestnicy spełniający warunki podane wyżej, proszeni są o przesłanie listem poleconym, w ciągu 7 dni od dnia szkolenia podania o zwrot dokonanych kosztów za przejazd (PODANIE_pobierz) wraz z oryginałami biletów PKP lub autobusowych, na adres: Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych, al. Niepodległości 162, lokal 150, 02-554 Warszawa.
  3. Pokrycie kosztów będzie możliwe jedynie po przedłożeniu biletów PKP lub biletów autobusowych w obie strony (w formie jednego biletu lub dwóch osobnych biletów na dojazd i powrót).