Test eliminacji szkolnych z kluczem

Data dodania: 1.12.2016

Etap zawodów szkolnych XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości już za nami.

Do udziału w dzisiejszych eliminacjach zgłosiło się ponad 15,5 tys. uczniów z ponad 980 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z testem i prawidłowymi odpowiedziami na pytania w nim zawarte.

Protokół elektroniczny dla Komisji Szkolnych znajduje się w Panelu Komisji Szkolnych (dostęp po zalogowaniu). Komisje Szkolne zachęcamy też do skorzystania z klucza na folii, który ułatwi pracę przy sprawdzaniu testów.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach, a Członkom Komisji Szkolnych - za zaangażowanie w przeprowadzenie eliminacji w szkołach.

Przypominamy, że już 6. grudnia br. na stronie programu opublikowane zostaną wartości progów punktowych, decydujących o kwalifikacji do kolejnego etapu. Wtedy też podane zostaną wstępne wyniki zawodów szkolnych, co – już na tak wczesnym etapie – umożliwi uczniom oszacowanie z dużym prawdopodobieństwem ich szans na awans do etapu okręgowego i ułatwi planowanie nauki.

Ostateczne wyniki etapu szkolnego znane będą 11. stycznia 2017 r. Do kolejnego etapu, eliminacji okręgowych, przystąpi 1250 uczestników. To właśnie oni 2 marca 2017 r. rywalizować będą o 50 miejsc w finale zawodów.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia,

Organizatorzy Olimpiady